Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 24.10.07, 14:29   #91
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

kralakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 4
Tesekkür almis 48 -> 4.294.967.262 Konu

Allah yardımcıları olsun.. obaşka bu başka abi=)

Alt 24.10.07, 14:42   #92
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
kralakrep´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Allah yardımcıları olsun.. obaşka bu başka abi=)
oyle deme yansinlar onlar baskalarini yakiyooooo

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 24.10.07, 15:26   #93
manayak
Herkonu.com Fanatik

manayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 56
Tesekkür almis 39 -> 4.294.967.276 Konu

arkadaslar genel konulra bakarsak 8 askerimiz ortaya cıkmıstır videyosu bulunmaktadırrr ???

| | eN qüZeL ŞiiRLeRiMLe KaLeMe aDıNı SaYıKLaTıRıM ! oDaMıN HaYaLeTiSiN SeSSiZLiĞiNe aŞıĞıM !! |
 "Satranç tahtası katili" 48 cinayet işlemiş
Alt 24.10.07, 16:18   #94
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

Exclamation "Satranç tahtası katili" 48 cinayet işlemiş

MOSKOVA (İHA) - Rusya'da "satranç tahtasi katili" olarak anılan Aleksander Piçuşkin, 48 kişiyi öldürmek ve 3 kişiyi öldürmeye teşebbüsten suçlu bulundu.
10 hafta süren davanın ardından mahkemenin 12 jüri üyesi de Piçuşkin'i suçlu bularak, cezada indirim yapılmamasını istedi. 33 yaşındaki Piçuşkin'in ömür boyu hapis cezası alabileceği belirtiliyor.

Karar okunduğunda sakinliğiyle dikkat çeken Piçuşkin, 16 Haziran 2006'da yakalanmış, mahkemeye bir satranç tahtasındaki karelerin sayısı kadar insan öldürmeye çalıştığını bildirmişti. Piçuşkin, 29'u tanıdık 63 kişiyi öldürdüğünü iddia ederek, "Asla durmayacaktım. Beni yakalayarak pek çok insanın hayatını kurtardılar" demişti.

Alt 24.10.07, 16:22   #95
ayben
Site Ondan Sorulur

ayben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 231
Tesekkür almis 452 -> 4.294.967.233 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Daha çok yanacaklar..Burdakı yanmalari aramasınlarda sonra...Alma mazlumun ahını cıkar aheste aheste..Cok mazlum ahı aldılar..Onlar için yanmalar kacınılmaz olcak...

Aynen, Alma Mazlumun ahini cikar aheste aheste ...

Alt 24.10.07, 16:24   #96
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

Al***305;nt***305;:
ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Aynen, Alma Mazlumun ahini cikar aheste aheste ...
Alt 24.10.07, 16:43   #97
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart Daglicadaki sehitlerimize mezar olan kopru..:(

Bombalanan köprü çelikten yapılacak
Dağlıca Taburu'na ulaşımı sağlayan köprü teröristler tarafından havaya uçurulmuştu.

Dağlıca bölgegesinde güvenliğin sağlanmasının ardından, Dağlıca Taburu'na karayolundan ulaşımı sağlayan ve pazarg ünkü saldırıda teröristler tarafından havaya uçurulan Avaşin Çayı üzerindeki Şeran Köprüsü, şimdi çelikten yapılıyor.

Bölgede sağlanan güvenliğin ardından Karayolların 117'nci Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler keşif çalışmasını tamamladı ve 35 metre uzunlukta ve 6 metre genişlikte panel köprü inşasına başladı.

Bu arada sınır ötesi operasyonun Kuzey Irak'daki yerleşim merkezlerinde endişeyle karşılandığı belirtildi. Hakkari***8217;nin Çukurca, Yüksekova ve Şemdinli ilçeleriyle köylerde yaşayanlar, sınırın diğer yanındaki akrabalarının tedirginlik içinde olduklarını, bölgedeki Tuta, Sıladızı Dağları, Kanimasi ve Dukeri bölgelerinin sürekli bombalandığını söylediklerini anlattı.

Tesekkür edenler:
salihh (24.10.07)
 Bomba Yağdiriyoruz..16'lar PKK kamplarını bombalıyor
Alt 24.10.07, 16:52   #98
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Exclamation Bomba Yağdiriyoruz..16'lar PKK kamplarını bombalıyor

Savaş uçaklarımız Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;ndan havalandı

Türkiye***8217;nin olası sınır ötesi operasyonu öncesinde, PKK'ya karşı sürdürülen operasyonlara hava desteği sağlayan F-16 savaş uçakları ile Kobra helikopterler, Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;ndan bomba yüklü havalanıyor.

Hakkari***8217;nin Yüksekova İlçesi***8217;nde geçen pazar günü PKK***8217;lı teröristlerin askeri birliğe düzenlediği saldırıda 12 askerin şehit düşmesi ve 8 askerin kaçırılması üzerine günlerdir konuşulan sınır ötesi operasyonda geri sayım başladı. Bir yandan Mehmetçiğin sınır ötesi operasyonu için hazırlıklar devam ederken, zaman zaman da Kuzey Irak'daki PKK kampları top atışlarıyla dövülüyor.

Yurt içinde yuvalanan teröristlerin imhası için Şırnak'ın Gabar, Cudi ve Kato dağlarından başlatılan operasyonlar devam ederken, savaş uçakları ve helikopterler de hava desteği sağlıyor.

DİYARBAKIR'DAN KALKAN UÇAKLAR

Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;nda son birkaç gündün yoğun trafik gözleniyor. Daha önce belil saatlerde eğitim uçuşlarının yapıldığı Diyarbakır Üssü'nde konuşlanan F-16 savaş uçukları son günlerde gece gündüz ayrımı olmadan günün her saatinde bomba yüklü olarak havalanıp operasyon bölgelerinde terörist inlerine bomba yağdırıyor. Teröristlerin bulunduğu yelerin koordinatları verilir verilmez havalanan uçaklar ve helikopterler, hedeflere bomba yağdırıp üsse dönüyor.

Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;nda bugün de sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun uçak ve helikopter trafiği başladı. Bomba yüklü havalanan F- 16 savaş uçakları ile Kobra helikopterler, hedefleri bombaladıktan sonra üsse döndü.

DHA

Konu cimcime68 tarafından (24.10.07 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir..
 kayip olan askerimizin annesi..
Alt 24.10.07, 17:26   #99
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart kayip olan askerimizin annesi..

oĞLUMU BULUN

Kayıp askerin annesi: Devlete asker olarak teslim ettim, oğlumu bulun

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki terörist saldırı sırasında kayıp olduğu bildirilen 8 askerden biri olan Mardinli Ramazan Yüce'nin Mersin'de yaşayan 47 yaşındaki annesi Fatma Yüce, oğlunu devlete asker olarak teslim ettiğini belirterek "ne olur oğlumu bulun" diye yetkililere seslendi.

Mersin'in Çay Mahallesi'nde 2 kızı ve 17 yaşındaki diğer oğlu Müslüm ile birlikte Ramazan Yüce'nin fotoğrafına bakan acılı annenin, göz yaşlarını sel oldu. Oğluna olan hasretini fotoğrafını öperek gideren acılı annenin feryadı yürekleri dağlıyor.

Oğlunun kayıp olduğu haberini televizyonlardan öğrendiğini belirten acılı anne Kürtçe ağıtlar yaktı.

Türkçe bilmediği için Kürtçe konuşan acılı anne" Oğlumla en son Ramazan bayramının birinci günü konuşmuştum. İyi olduğunu söylemişti. Kaçırıldıktan sonra ise hiç görüşemedik. Oğlumu askere göndererek devlete teslim ettim. Biz barış istiyoruz. Tek isteğim oğlumun sağ salim dönmesi. Bunun içinde Türkiye Cumhuriyeti devletinden oğlumu getirmelerini istiyorum" dedi.

Oğlunun babasını 5 yaşında iken kanser hastalığından kaybettiğini anlatan Fatma Yüce," O benim evimin direği idi. Evimin direği yıkıldı" diye konuştu.

Göz yaşlarını tutamayan abla Gülizar Aydın ise "Ne olur kardeşimi getirsinler. Nasıl onlara teslim ettik. Bize geri getirsinler. Ne olur yüreğimiz yanıyor. O benim babam o benim abim o benim kardeşimdi. Kardeşimi istiyorum. Bayram sabahı görüştük. Bayramdan sonra ise haber alamadık. Operasyon olmuştu. Operasyondan sonra televizyonlardan öğrendik kayıp olduğunu." şeklinde konuştu.

Kaçırılan askerin tek erkek kardeşi Mazlum Yüce ise "Kendilerini ağabeyinin kayıp olduğuna dair haber verenin olmadığınden dert yandı.

"Biz ağabeyimi asker olarak verdik. PKK'ya teslim ettiler. Bu haksızlıktır" diye tepkisini dile getiren acılı kardeş, "Devlet bize haber vermesi lazımdı. Ölümü yaralı mı öldü mü? bize haber veren olmadı. Biz, devlet dururken haberi Roj Tv'den öğreniyoruz. Biz ağabeyimi onlara emanet ederken haberi başkasından alıyoruz." diye konuştu.

baska acidan resimler..
Alt 24.10.07, 17:35   #100
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart baska acidan resimler..

İLGİLİ HABERLER
***8226; "8 asker PKK'nın elinde"

***8226; "PKK'nın faaliyetlerini kontrol edemeyiz"

***8226; Terör örgütüne ait silahlar ele geçirildi

***8226; "Silahlı mücadeleden vazgeç"

***8226; Hava trafiği hareketlendi

Tüm Türkiye Haberleri

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde, terör örgütü PKK'nın 12 askerin şehit olduğu saldırıyı düzenlemeden önce havaya uçurdukları Şeran Köprüsü Doğan Haber Ajansı tarafından görüntülendi.

PKK'lı teröristler, saldırıdan önce Yüksekova ilçesinin sarp ve yüksek kaylıklarla, derin uçurumların yer aldığı Dağlıca bölgesinde bulunan Şaran Köprüsü'nü tahrip gücü yüksek patlayıcılarla havaya uçurdu.

Böylece askeri takviye güçlerinin bölgeye gelmesini engelleyen teröristler, 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğindeki köprünün tahrip edilmesinden yaklaşık yarım saat sonra ağır silahlarla askeri birliğe saldırdı.

"Şeytan Üçgeni"ni andıran ve onlarca metre yüksekliğinde sarp kayalıkların bulunduğu derin vadi içindeki Dağlıca'ya ancak havadan yardım ulaşabildi.

Tonlarca ağırlığındaki köprüye bağlanan mayının fünye kabloları ise hala olay günündeki gibi duruyor.

Bu arada Yüksekova'dan gelin alıp Dağlıca bölgesindeki Yeşiltaş köyüne giderken yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu 17 kişinin yaralandığı minibüsteki kan izleri, olayın vahşetini bir kez daha gözler önüne serdi.

Konu cimcime68 tarafından (24.10.07 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir..
Tesekkür edenler:
NaTuRaL (24.10.07)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil