Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 02.09.07, 17:12   #281
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

Temel ile Dursun çay acağı işletiyormuş.Temel patron,Dursun da çırağıymış.Ancak Temel ne derse Dursun hep tersini yaparmış.Artık Temel'in canına tak etmiş.Mahkemegünü gelmiş çatmış.
Hakim Temel 'e sormuş:
-Oglum nedir şikayetin?
Temel:
-Hakim bey,ben Dursun'dan şikayetçiyim,o salağın biridir.
Hakim:
-Tamam,Dursun'un salak olduğunu ispatla,onu cezalandıralım.Temel,Dursun'a:
-Ula Dursun,git bak bakayım, ben dükkanda mıyım?demiş
Dursun koşa koşa gitmiş
Hakim:
-Haklıymışsın Temel.Şurda teefon dururken koşaak gitti salak.

Alt 02.09.07, 17:12   #282
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

Kayseri nin bir koyunde imece yontemiyle yol yapiliyor. Bunun icin de esekten yararlaniliyor: Esek hangi yolu izlerse, orasi

genisletip araba yoluna donusturuluyor.... Koye gelmis olan Amerikali Baris Gonullusu ne olup bittigini kavrayamadigi icin sorar:

- Ne yapiyorsunuz boyle?

- Yol yapiyoruz.

- Bu esek ne icin?

- O, yolun muhendizi. Yola uygun gecenegi o gosterir.

Baris Gonullusu katila katila guler:

- Ya esek bulamasaydiniz?

- Iste o zaman Amerika dan muhendiz getirirdik!
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 02.09.07, 17:13   #283
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

temel bir gün ormanda gezerken önüne bir kuş çıkar temel ateş eder ve kuşu vuramaz bunun üzerine şöyle der:kuş öldü hala uçai

Alt 02.09.07, 17:13   #284
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

bir gün temel in karisi demiski ulaaa ben ölmekten cok korkuyoom ben isterin 100 yasina kadar yasamayi isterim temel de demiski bende 101 yasina kadar yasamak isterim demis niye ulaaa
1 sene de kafami dinleyin demis

Alt 02.09.07, 17:13   #285
Scorpio
Banned

Yıllarca Kayserililer ile ermeniler birlikte yaşamışlardır. Birbirleriyle sıkı münasebetlerinin fazla olduğu yıllarda, bir kayserili, ermeni arkadaşından borç para ister. Ermeni arkadaşı ne zaman ödeyeceğini sorar. Kayserili:

-"şu Erciyes Dağı nın karı eriyince borcumu öderim."

Ermeni, bir yıl bekler. Kayseriliden ses yoktur. Gider yanına ve alacağını ister. Kayserili, Erciyes i gösterir ve daha üzerinde kar olduğunu söyler. Bir süre sonra ermeni, kayserilinin oyununa geldiğini anlar. Bunu içine sindiremez. Artık karar vermiştir ve o da bir başka kayseriliyi kandıracaktır. Gider bir arkadaşına ve borç ister. Kayserili ne zaman ödeyeceğini sorar ve o da aynı cevabı verir:

-" Erciyes in karı eriyince"

"Pekiyi" der kayserili. Aradan bir yıl geçer ve kayserili hemşerim alacağını istemek için ermeniye gider. Ermeni vatandaşımız bu durumu beklediği için çok rahat bir tavırla Erciyes i gösterir ve hâlâ karın erimediğini söyler. Kayserilinin de cevabı hazırdır:

-"O gördüğün kar, bu yılın karı. Geçen yılın karı çoktaaaan eridi"

Ermeni ne yapacağını şaşırır ve çaresiz borcunu öder.

Alt 02.09.07, 17:13   #286
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

temel bırgun yurt dısına calısmaya gıder yaz sezonu oldugundan otellerde bos yer bulamaz bı kac yere sorduktan sonra kendını zorla bı otele aldırır yalnız odada bı zencı kalmaktadır temel odaya gırer ve zencıyı assalarmıs gıbı goz gezdırır zencı durumun farkındadır temel resepsıyonu arar ve 'benu 7 uyandırun haa' der sonra uyumaya koyulur zencıde elıne aldıgı sıyah boyayla temelın suratını bı guzel boyar sabah olur resepsıyon telefonla uyandırır temelı temel kalkıp aynaya bakınca sole der 'ANAA AHMAKLAR YALNIŞ ADAMİ UYANDIRMİSLERRR DAAA'

Alt 02.09.07, 17:13   #287
Scorpio
Banned

Kayserili Pire Memet, istasyonda çok sıkışınca, gözü hiçbir şeyi görmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi önüne geçmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar için... Uçkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar için!" deyip içeri dalmış.

Alt 02.09.07, 17:14   #288
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

2 kardeş vardır bunlardan biri almanyaya çaılşamya gider ötekisi ise çaışmaz sadece bira içer bi gün kardeşi almanyadan döner ve bi arabayla gelir abisine der ki abi sen hala mı içiyosun bak ben araba aldım kendime der ondan sonra kardeşi bir gün gene gelir daha güzel bi arabyala babası der oglum kardeşine bak çalışıp parasını kazanıyor sen ise hep bira içiyosun der bi gün çoçuk yeni bi araba ile gelir bi bakar abisinin altında bi ferrari abi bunu nasıl aldın der arkamdaki bira şişelerini sattım der

Alt 02.09.07, 17:14   #289
Scorpio
Banned

Bir GS***8217;li, bir FENERLİ ve BJK***8217;li Arabistanda yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanırlar.... Mahkemeye çıkarılırlar... karar İDAM... itiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir. Ama o gün bayrama denk geldiği için Prens Hazretleri cezayı kaldırıp hepsine 20 kırbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik bulduğu içinde bi kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır...
BJK***8217;li: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanık FENERLİ bunu görünce "Sırtıma iki yastık bağlayın " der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanamaz.
Sıra GALATASARAYlıya gelince Prens Hazretleri: "Bak GALATASARAYLI sana acıdım. Süper Ligi kaçırdınız 100***8217;üncü senenizde başarısız oldunuz,hekemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum"
Peki der GALATASARAYLI:"O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner.
Prens Hazretleri:"peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar...
GALATASARAYLI pis pis sırıtarak " FENERBAHÇELİYİ sırtıma bağlayın" der...

Alt 02.09.07, 17:14   #290
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Öğretmeni Ali'ye ödev vermiş. Beş tane cümle yazacaksın demiş.Ali ilk önce babasına baba bana bir cümle söylermisin demiş.Babası o arada maç izliyormuş ve gool diye bağırmış. Ali defterine kayıt etmiş.Mutfaga annesinin yanına gitmiş, annesinin sanayagı bitmiş ve sana sana sana demiş.Ali gidip defterine kayıt etmiş. Ali abisinin yanına giitmiş bir cümle söyler misin diye abiside tarzan filmi izliyormuş tarzan tarzan tarzan demiş,Ali gidip defterine kayıt etmiş.Ali aplasına gitmiş apla bana bir cümle söyler misin demiş.Aplası cep telefonuyla sevgilisiyle konuşuyormnuş,bugün olmaz şekerim yaarın demiş. Ali gidip defterine kayıt etmiş. Ali kardeşine gitmiş, kardeşim bana bir cümle söylermisin demeş. Kardeşinin oyuncak robotununpili bitmiş.Kardeşi pili bitti pilibiti pilibitti demiş.Ali gidip defterine yazmış.ali öbürgün okula gidince sıra Aliye gelince Ali birden gool diye bagırmış.Öğretmeni kime dedin sen onu demiş.Ali sana sana sana demiş.Öğretmeni sen kendini ne sannediyorsun demiş. Ali tarzan tarzan tarzan demiş.Öğretmeni seni disipline veriyimmi demiş.Ali bugün olmaz şekerim yaarın demiş.Ögretmen düşüp bayılmış.Ali pilibiti pilibitti pilibitti demiş.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil