Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 02.09.07, 03:29   #251
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

KÖFTE

Ali Temel İstanbul'da yemek için bir köfteciye gider. Köfte ısmarlar. Temel' in laz olduğunu anlayan garson,
-Sana bir sual soracağım bilirsen köfteler benden. Temel,
-Sor bakalım, Garson,
-Köfte ile möfte arasında ne fark vardır? Temel hemen,
-Bunu bilemeyecek ne var. Biri kıymadan biride mıymadan yapılır

Alt 02.09.07, 03:29   #252
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Bir çift , göl kıyısına tatile gider..

Gölde bazı bölümlerde balık avlamak yasaktır.Koca, yasak olmayan bölümlerde avlanarak, kadın da kitap okuyarak günlerini gecirmektedirler.Derken bir gün adam balık avlamaktan gelir ve öğleden sonra kestirmek üzere odasına cekilir.Kadinin cani sıkılır ve botla golde bir gezinti yapmaya karar verir. Bu gezinti umdugu gibi gitmez ve botun hakimitiyetini yitirir. Bot göl üzerinde serbestce dolaşmaya baslar.

Kadın da yapacak bir sey olmadigi icin çıkarip kitabını okumaya baslar. Derken devriyeye cikmis olan serif kadini gorur ve yanina yanasir..

"Hanımefendi burada ne yapiyorsunuz?"

"Görmüyor musunuz kitap okuyorum."

"Ama bu bölgede balık avlamak yasaktır."

"Zaten ben de balık avlamıyorum"

"Ama gerekli butun ekipmana sahipsiniz, sanirim sizi karakola goturup ceza kesmem gerekiyor."

"Eger boyle bir sey yaparsaniz ben de bana tecavuz ettiginiz soylerim."

"Size dokunmadim bile..!!"

"Ama gerekli tum ekipmana sahipsiniz, değil mi?"

Alt 02.09.07, 03:30   #253
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Adam son derece sevdigi ve saydigi karisinin 60'inci yas gününde önemli konuklarini da davet ettigi parti için bir pasta ismarlamis.. "üzerine ne yazmami istersiniz?" diye sormus Karadenizli pastaci.. Bir an düsünüp, ""Yillarca yoruldun ama, inan daha mükemmelsin" yazilsin!" demis adam.. "Peki efendim pastanin üzerine nasil yerlestirelim bu yaziyi?" "Iki satir halinde olsun, üstte 'Yillarca yoruldun ama..' altta 'Inan daha mükemmelsin' seklinde olabilir.." Parti günü tüm davetlilerin önüne kivilcimlar saçan maytaplarla pasta gelmis.. üzerinde aynen söyle yazarak.. ***8221;ÜSTTE yillarca yoruldun ama ALTTA inan daha mükemmelsin."

Alt 02.09.07, 17:04   #254
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

Bir genç berbere gider ve koltuğa yerleşir.Beş dakika sonra kendisini traş etmekte olan gencin tam sarhoş olduğunu farkeder....
İyi kalpli adamın yüzü her yandan başlar kanamaya.Çok çekingen olmasına rağmen, yavaşça der :
-Görüyormusun insan çok içince neler oluyor!...
Berber yanıt verir :
-Ben de size tam bunu söyleyecektim!Deriyi sertleştiriyor!...
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 02.09.07, 17:05   #255
Scorpio
Banned

Diktatör bir akşam meyhaneden içeri girer.Tezgahtara yaklaşır.Hafif içkili bir sarhoşun yanına çöker.Oradan buradan konuşurlarken sorar :
-Böyle hergün içmek için ne kadar kazanıyorsun?
Sarhoş :
-Günde 2 bin lira.
-Peki kemerleri biraz sıkalım diye ücretleri azaltıp, koşulları ağırlaştırsak, ne kadar kazanırsın?
Sarhoş :
- 4 bın lira.
-Peki biraz daha sıkarsak kemerleri?
-O zaman 5 bin liraya para demem.
Diktatör kızar :
-Bu ne biçim iş.Köküne kadar sıkarsak?
-O zaman muhakkak 10 bin lira kazanırım.
Diktatör şaşırmıştır.Adamın ne iş yaptığını çok merak etmiştir.Sorar :
-Şeytan mısın, nesin.Ne iş yapıyorsun?
-Mezarcıyım!

Alt 02.09.07, 17:05   #256
Scorpio
Banned

Üç kovboy Teksas ta bir barda masaya oturmus, kafayi çekiyorlar... Bir sarhos girmis içeri.
Parmagi ile ortadakini isaret etmis, Senin anan demis,Teksas in en çilgin seks manyagidir...
Masanin etrafi bir anda bosalmis ama ortadaki adam duymazdan gelmis, içkisine devam etmis. Sarhos çikmis gitmis ancak on dakika sonra geri gelmis. Gene ayni masanin basinda dikilmis ve,Senin o fahise ***** az önce becerdim, harikaydi demis. Etraf masalar gene bir anda bosalmis fakat bizim kovboy gene kilini kipirdatmadan içmeye devam etmis. Sarhos çikmis gitmis. On dakika sonra gene gelmis.Senin anan var ya,senin anan diye baslarken, kovboy nihayet lafini kesmis.. Eve git de yat,gene zurna gibi içmissin, baba!..

Alt 02.09.07, 17:05   #257
karakule38
Herseyden Haberi Var

Tesekkür etmis: 421
Tesekkür almis 421 -> 189 Konu

muahahaha

Alt 02.09.07, 17:05   #258
Scorpio
Banned

Birgün adamın biri bir bara gitmiş orda bir kaç tane bira içtikten sonra parasını bozuk paralar halinde barın üstüne koymuş ve barmen tam paraya uzanacakken paraları elinin tersiyle itmiş barmene gıcıklık olsun diye bunun üzerine intikam yemini eden barmen adamın gelmesini beklemiş ertesi gün gelen adam bir kaç bira daha içtikten sonra bozuk parasının kalmadığını far****p bütün para vermiş barmene barmen sevinmiş bu sefer barmen bozuklukları kule gibi yapıp bara koymuş adam tam elini uzatınca parayı itmiş paralar yine yere saçılmış barmen intikam aldığını düşünerek seviniyorken adam üstü kalsın deyip barı terk etmiş.

Alt 02.09.07, 17:06   #259
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Günlerden bir gün nasrettin hocanın komşusuna bir mektup gelir nasrettin hocanın komşusu okuma yazma bilmediği için şöyle der.
-ya hu ben okuma yazma bilmem ki en iyisi ben bunu nasrettin hocaya götüreyim ne de olsa o okumuş büyük bir adam.der ve mektubu nasrettin hocaya götürür ve nasrettin hoca komşusunu içeri davet eder aralarında şöyle bir konuşma geçer.komşu.
-ya hu nasrettin hoca bana istanbol'dan mektup geldi bende okuma yazma bilmediğim için sana getirdim der ve mektubu nasrettin hocaya verir nasrettin hoca.
-ver bakalım şunu bir okuyalım nasrettin hoca mektubuna başlar kem küm kem küm kem küm der sonrada tesbihini çeker sakalını okşar der ki
-yahu komşum bu türkçe yazılmamış der.komşusu.
-ne diyosun sen komşum ya okuma yazma bilmiyosan bari şu başındaki kavuktan utan be adam der nasrettin hoca.
-ya demek öyle karamet kavuktaysa al da sen tak der.

Alt 02.09.07, 17:07   #260
Scorpio
Banned

Adamın birinin papağanı varmış. Ama çok içkici imiş. Bir gün sahibi eve iki şişe viski getirmiş ve papağanına demiş ki;
-"Ulan bunu içersen tüylerini diri diri yolarım, akşama misafirim var"
demiş ve gitmiş misafirini davet etmeye. Akşam geldiğinde bakmış ki papağan sarhoş, kendi tüyünü kendi yoluyormuş.
-"Benim için fark etmez"
diye.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil