Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 02.09.07, 02:43   #171
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

Askere gidecek üç arkadaş konuşuyorlarmış. Tabi herkes vatansever ya;
Birinci: arkadaş inşallah benimki İzmire çıkar
İkinci:Benimki istanbla çıksa iyi olur orada akrabalarım var
Üçüncü:Abi bana neresi çıkarsa çıksın, Türk Bayrağının dalgalandğı heryere giderim.
Neyse yerler belli olmuş
Bizim kafadarlar telefonda konuşuyorlar
soruyorlar bizimki tabii Hakkaride;
Bağırıyor bu bayrağı buraya dikeniiiiiiiiiiiiiiin!!!
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 02.09.07, 02:44   #172
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

Üc tane domates tren yolu üstünde yürüyolarmıs aralarında söyle bir diyalog gecmiş.
-Tren geliyor *PIRP*
-Hani nerede *PIRP*
-İşte burada *PIRP*

Alt 02.09.07, 02:44   #173
Scorpio
Banned

bir türk bir kac ingiliz bir kacda fıranzız ormana düşmüşler yerliler demişki sizi bir sefer sikelim bırakalım tamam demişler hepsini sikmişler ve bırakmışlar sıra türkt.te demişler seni öldürelimmi sikelimmi türk de gururluymuş denişki beni öldürün yerliler demiş ozaman bunu sike sike öldürün.

Alt 02.09.07, 02:44   #174
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Temel ile Fadime bir akşam yine bir inat uğruna küserler. Sabahleyin erkenden işe gitmesi gereken Temel bir kağıda "sabah 7 de beni uyandır" yazıp Fadimenin göreceği bir yere bırakır ve yatmaya gider. Sabah 9 da uyandığında başucunda bir not bulur; "Ula Temel kalk, saat 7".

Alt 02.09.07, 02:44   #175
Scorpio
Banned

komutan askerlerin içki içmelerinden bıkar ve içmemeleri için kantinin duvarına yazı yazar derki: içki öldürür. ertesi gün kantinin önünden gecen komutan yazının degistigini görür. yazıda:ASKERLER ÖLMEZ yazıyor.

Alt 02.09.07, 02:44   #176
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

+Buenes Aires***8217;te karisini sinirlenip onu öldürmeye kara veren adam,otelin 23. katındaki odalarından karisini aşağı atar.Kadın elektrik tellerine takılır.isini sağlama almak isteyen adam peşinden atlar.Telleri tutturamaz,yere çakılır

+Mısırlı çiftçi,Nil Nehri***8217;ne düsen tavuğunu kurtarmak için suya girer.Ancak girdaba yakalanır.Kıyıya dönemeyince haykırarak yardim ister.Bu kez oğlu atlar suya.O da girdaba yakalanır.Berberce yardim isterler.Derken adamın kızı,karisi ve iki komsuları da ayni kaderi paylaşırlar.Sonunda tavuk kurtulur ama 6 ölü bırakır!

+Iraklı terörist Khay Rahnajet içinde bomba olan paketi postayla suikast adresine göndermeye kalkar.Ancak yeterli sayıda pul yapıştırmadığı için paket,ev adresine geri gönderilir.İçinde bomba olduğunu unutan acemi terörist Rahnajet paketi acar.Sonrası malum!

+Güney Afrika***8217;nın Cape Town şehrindeki bir hastanede gizemli ölümler oluyordu.Üstelik ölümlerin hepsi Cuma günü,311 numaralı yoğun bakim odasında gerçekleşiyordu.Hemşireler ve doktorlar buna bir çözüm bulamayınca devreye polis girdi.Araştırmalar sonuç vermedi,sır ölülere uzun süre açıklama getirilemedi.Uzmanlar odanın havasını bakteriyolojik olarak kontrol ettiler sonuç sıfırdı.Tabi bu arada 311 numaralı odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyordu.Sonunda oda sürekli gözetim altına alindi ve neden ortaya çıktı.Cuma sabahı saat 06:00 da odaları temizleyen görevli,hastanın basında bulunan solunum fişini çekerek elektrik süpürgesinin fişini takıyordu.isini bitirdikten sonra solunum cihazının fişini tekrar takıyordu ama...

+Marco ve Roberto adli iki kardeş hiç geçinemiyorlardı.Roberto***8217; nun sık sık kendisiyle dalga geçmesine dayanamayan Marco,kardeşine sıktığı kursunla öldürdü.Ama onun ölümünden 5 dakika sonra kendisi de can verdi.Çünkü Marco ile Roberto aynı dolaşım sistemini paylaşan yapışık ikizlerdi.Roberto ölünce Marco ***8217;nun da kan dolaşımı durmuştu.

+ABD***8217;nin Alabama eyaletinde 25 yasındaki bir asker alışkanlığının kurbanı oldu.Pencere kenarına oturarak tükürüğünü büyük tencere şeklinde sokak lambasına isabet ettirmeye çalışan asker dengesini kaybederek 11. kattan düşerek hayatini kaybetti.

+1995 yılında Coca-Cola makinesinden bedava soda almaya çalışan bir adam aniden fırlayan cola kutusu yüzünden hayatini kaybetti.

+43 yasındaki Ukraynalı adam balık tutmak istemişti.Evinden çektiği elektrik kablosunu yan taraftaki dereye sokarak elektrik sokuyla balıkları öldürmeye çalışıyordu.Çarpılan balıklar su yüzüne çıktığında,onları toplamaya gitti.Ama kablonun hala suyun içinde olduğunu unutmuştu.Adamcağız elektriğe kapılarak can verdi.

+Astronomi biliminde çığır açan Danimarkalı bilim adamı Tycha Brahe vaktinde tuvalete gidemediği için***8217; oldu.Zira 16. yüzyılda yemek bitmeden ziyafet sofrasından ayrılmak hakaret olarak kabul edilirdi.Brahe de çok içmesiyle bilinen bir adamdı ama o gece şölene gelmeden önce tuvalete gitmeyi unutmuştu. Yemekte içkiyi fazla kaçıran Brahe 11 gün acı çektikten sonra oldu.

Alt 02.09.07, 02:45   #177
Scorpio
Banned

Temel askerdeyken yeni basçavus gelir ve tüm bölüge söyle der:

- "Sakin benim adimi unutmayin, benim adim Arslan Oglu Arslan...Eger adimi unutursaniz geldigimde caniniza okurum" der ve gider.

Aradan haftalar geçer ve Basçavus gelir herkeze adini sorar ve hepsi bilir. Sira Temel'e gelir. Temel:

- "Bi ****** oglu ******di ama haçen tam hatirlayamayrum"

Alt 02.09.07, 02:45   #178
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Bir bankada 5 tane yamyam, programcı olarak görevlendirilirler.
Müdürleri onlara hitaben:

- "Şimdi burada çalışabilirsiniz. Burada iyi para kazanabilirsiniz.
Ama yemek yemek icin bankanın kafeteryasına gideceksiniz
ve diğer çalışanları rahat bırakacaksınız"

der. Yamyamlar hiç bir çalışanı rahatsız etmeyeceklerine söz verirler. 4 hafta sonra müdürleri gelir:

"Çok iyi çalışıyorsunuz. Yalnız katınızdaki temizlikçi kız kayıp.
Ona ne olduğunu biliyor musunuz?"
diye sorar. Yamyamlarin hepsi hayır derler ve bu işle hiç bir ilgilerinin olmadığını öylerler.
Müdür gidince yamyamların şefi yamyamlara döner:

- "Aranızdan hangi maymun temizlikçi kızı yedi?" diye sorar.

En arkadaki yamyam alçak bir sesle cevap verir:

- "Ben yedim" Bunun üzerine şef söyle cevap verir.

- "Ulan aptal! Biz 4 haftadır grup müdürleri, bölüm müdürleri,
proje yöneticilerini yiyip duruyoruz ki kimse farkına varmasın diye, nasıl
olsa onların bir işe yaradıkları yok senin durup dururken temizlikçi kızı
yemen şart mıydı?!"

Alt 02.09.07, 02:45   #179
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Delileri bir uçaktan bir uçağa naklediyorlarmış.Uçağa binmişler deliler.Uçak havalanmış.Pilot arkadaki seslerden rahatsız olup arkada ne olup bittiğini anlamak için 2. pilota vermiş uçağı.Arkaya gitmiş herkes gürültü patırtı yapıyormuş.Ama en başlarında oturandan ses çıkmıyormuş.Pilot en başta ki delinin yanına gitmiş sormuş,

- "Sen niye böyle sessiz oturuyorsun"

demiş.Sessiz oturan deli,

- Ben onların öğretmenleriyim,Şimdi onlar teneffüsteler o yüzden rahat bıraktım"

demiş.Pilot kokpit***8217; e dönmüş.Aradan bir müddet geçtikten sonra arkada ki sesler bir anda kesilmiş.Pilot merak edip bakmaya gitmiş yine.Baktığında ne görsün, bütün deliler yok ve uçağın kapısı açık.Ama kendini delilerin öğretmeni zanneden deli oturuyor. Pilot, deliye sormuş,

- Öbür***8217; leri nerde?

kendini delilerin öğretmeni sanan deli ,

- Derslerimiz bitti. Herkesi eve yolladım, demiş

Alt 02.09.07, 02:46   #180
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

Üç bayan ve üç erkeğin iş icabı trenle bir seyahate çıkmaları gerekir. Tren garına giderler. Üç bayan 3 bilet aldığı halde erkekler tek bilet alır. Bayanlar bunun sebebini sorduklarında erkekler,
- 'bekleyin ve görün' derler.
Trene binerler ve tren hareket ettikten bir süre sonra üç erkek kalkıp hep beraber trenin tuvaletine girerler. Biraz sonra kondüktör gelir ve üç bayandan üç bileti alır. Tuvaletin önünden geçerken kapıyı tıklatıp,
- 'bilet lütfen,' der.
Kapı açılır ve bir el bileti uzatır. Bayanlar bunu görürler. Taktiği kapmışlardır. Dönüş yolculuğu için yine gara giderler. Bayanlar bu sefer tek bilet almışlardır. Erkekler ise hiç bilet almaz. Bayanlar yine şaşırıp sebebini sorduklarında Erkekler yine bekleyip görmelerini söylerler. Bir süre sonra yolculuk başlar. Önce bayanlar kalkıp tuvalete girer. Ardından da erkekler karşısındaki tuvalete. Kondüktörün gelmesine yakın bir erkek çıkıp karşı kapıyı tıklar ve
- 'bilet lütfen,' der. Açılan kapıdan bir el bileti uzatir. Bileti alan erkek diğer tuvalete geri girer!..

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil