Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 25.10.07, 16:35   #1
civcivciv
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 5
Tesekkür almis 7 -> 7 Konu

Piçuşkin bencede ölesin ...

http://www.facebook.com/photos.kingdom
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 25.10.07, 22:42   #2
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Yuh yani .. bide devam edecektim diyo ..

Alt 25.10.07, 22:44   #3
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

kralakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 4
Tesekkür almis 48 -> 4.294.967.262 Konu

Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Yuh yani .. bide devam edecektim diyo ..
napsın adam senin hobilerin yokmu

Alt 25.10.07, 22:55   #4
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Al***305;nt***305;:
kralakrep´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
napsın adam senin hobilerin yokmu
Normal olsaydi sorun cvp verirdim ama neyse..Simdi cvp verirsem geyige döner Sohbet.. Ki Burasida Geyik odasi degil

Alt 25.10.07, 22:59   #5
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

kralakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 4
Tesekkür almis 48 -> 4.294.967.262 Konu

Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Normal olsaydi sorun cvp verirdim ama neyse..Simdi cvp verirsem geyige döner Sohbet.. Ki Burasida Geyik odasi degil

buda bi geyiq değilmi zaten
Alt 24.10.07, 16:43   #6
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart Daglicadaki sehitlerimize mezar olan kopru..:(

Bombalanan köprü çelikten yapılacak
Dağlıca Taburu'na ulaşımı sağlayan köprü teröristler tarafından havaya uçurulmuştu.

Dağlıca bölgegesinde güvenliğin sağlanmasının ardından, Dağlıca Taburu'na karayolundan ulaşımı sağlayan ve pazarg ünkü saldırıda teröristler tarafından havaya uçurulan Avaşin Çayı üzerindeki Şeran Köprüsü, şimdi çelikten yapılıyor.

Bölgede sağlanan güvenliğin ardından Karayolların 117'nci Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler keşif çalışmasını tamamladı ve 35 metre uzunlukta ve 6 metre genişlikte panel köprü inşasına başladı.

Bu arada sınır ötesi operasyonun Kuzey Irak'daki yerleşim merkezlerinde endişeyle karşılandığı belirtildi. Hakkari***8217;nin Çukurca, Yüksekova ve Şemdinli ilçeleriyle köylerde yaşayanlar, sınırın diğer yanındaki akrabalarının tedirginlik içinde olduklarını, bölgedeki Tuta, Sıladızı Dağları, Kanimasi ve Dukeri bölgelerinin sürekli bombalandığını söylediklerini anlattı.

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Tesekkür edenler:
salihh (24.10.07)
 baska acidan resimler..
Alt 24.10.07, 17:35   #7
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart baska acidan resimler..

İLGİLİ HABERLER
***8226; "8 asker PKK'nın elinde"

***8226; "PKK'nın faaliyetlerini kontrol edemeyiz"

***8226; Terör örgütüne ait silahlar ele geçirildi

***8226; "Silahlı mücadeleden vazgeç"

***8226; Hava trafiği hareketlendi

Tüm Türkiye Haberleri

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde, terör örgütü PKK'nın 12 askerin şehit olduğu saldırıyı düzenlemeden önce havaya uçurdukları Şeran Köprüsü Doğan Haber Ajansı tarafından görüntülendi.

PKK'lı teröristler, saldırıdan önce Yüksekova ilçesinin sarp ve yüksek kaylıklarla, derin uçurumların yer aldığı Dağlıca bölgesinde bulunan Şaran Köprüsü'nü tahrip gücü yüksek patlayıcılarla havaya uçurdu.

Böylece askeri takviye güçlerinin bölgeye gelmesini engelleyen teröristler, 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğindeki köprünün tahrip edilmesinden yaklaşık yarım saat sonra ağır silahlarla askeri birliğe saldırdı.

"Şeytan Üçgeni"ni andıran ve onlarca metre yüksekliğinde sarp kayalıkların bulunduğu derin vadi içindeki Dağlıca'ya ancak havadan yardım ulaşabildi.

Tonlarca ağırlığındaki köprüye bağlanan mayının fünye kabloları ise hala olay günündeki gibi duruyor.

Bu arada Yüksekova'dan gelin alıp Dağlıca bölgesindeki Yeşiltaş köyüne giderken yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu 17 kişinin yaralandığı minibüsteki kan izleri, olayın vahşetini bir kez daha gözler önüne serdi.

Konu cimcime68 tarafından (24.10.07 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir..
Tesekkür edenler:
NaTuRaL (24.10.07)
 Bomba Yağdiriyoruz..16'lar PKK kamplarını bombalıyor
Alt 24.10.07, 16:52   #8
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Exclamation Bomba Yağdiriyoruz..16'lar PKK kamplarını bombalıyor

Savaş uçaklarımız Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;ndan havalandı

Türkiye***8217;nin olası sınır ötesi operasyonu öncesinde, PKK'ya karşı sürdürülen operasyonlara hava desteği sağlayan F-16 savaş uçakları ile Kobra helikopterler, Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;ndan bomba yüklü havalanıyor.

Hakkari***8217;nin Yüksekova İlçesi***8217;nde geçen pazar günü PKK***8217;lı teröristlerin askeri birliğe düzenlediği saldırıda 12 askerin şehit düşmesi ve 8 askerin kaçırılması üzerine günlerdir konuşulan sınır ötesi operasyonda geri sayım başladı. Bir yandan Mehmetçiğin sınır ötesi operasyonu için hazırlıklar devam ederken, zaman zaman da Kuzey Irak'daki PKK kampları top atışlarıyla dövülüyor.

Yurt içinde yuvalanan teröristlerin imhası için Şırnak'ın Gabar, Cudi ve Kato dağlarından başlatılan operasyonlar devam ederken, savaş uçakları ve helikopterler de hava desteği sağlıyor.

DİYARBAKIR'DAN KALKAN UÇAKLAR

Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;nda son birkaç gündün yoğun trafik gözleniyor. Daha önce belil saatlerde eğitim uçuşlarının yapıldığı Diyarbakır Üssü'nde konuşlanan F-16 savaş uçukları son günlerde gece gündüz ayrımı olmadan günün her saatinde bomba yüklü olarak havalanıp operasyon bölgelerinde terörist inlerine bomba yağdırıyor. Teröristlerin bulunduğu yelerin koordinatları verilir verilmez havalanan uçaklar ve helikopterler, hedeflere bomba yağdırıp üsse dönüyor.

Diyarbakır 2***8217;inci Hava Kuvvet Komutanlığı***8217;nda bugün de sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun uçak ve helikopter trafiği başladı. Bomba yüklü havalanan F- 16 savaş uçakları ile Kobra helikopterler, hedefleri bombaladıktan sonra üsse döndü.

DHA

Konu cimcime68 tarafından (24.10.07 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir..
 F-16'lar PKK kamplarını bombalıyor
Alt 24.10.07, 17:49   #9
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart F-16'lar PKK kamplarını bombalıyor

TÜRKİYE'nin olası sınır ötesi operasyonu öncesinde Kuzey Irak'ta teröristlerin yuvaları Diyarbakır 2'inci Hava Kuvvet Komutanlığı'ndan kalkan F-16 savaş uçakları tarafından vuruluyor.

Daha önce belirli saatlerce eğitim uçuşlarının yapıldığı üsten son günlerde günün her saatinde bomba yüklü uçaklar kalkıp terörist yuvalarını vuruyor. Diyarbakır'da bir yandan da 7'inci Kolordu Hava Grup Komutanlığı'nda yoğun helikopter trafiği yaşanıyor.

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin 12 askeri şehit etmesi 8 askeri de kaçırması ve Türkiye'nin Kuzey Irak'a olası sınır ötesi operasyonun gündemde olduğu son günlerde Diyarbakır 2'inci Hava Kuvvet Komutanlığı'nda yoğun bir trafik yaşanıyor. Daha önce önceden belirlenen saatlerde eğitim uçuşları için kalkan F-16 savaş uçukları son günlerde gece gündüz ayrımı olmadan günün her saatinde bomba yüklü olarak havalanıp Kuzey Irak kesiminde teröristlerin yuvalandığı bölgeleri bombalıyor. Hangarlar uçaklar her an kalkamaya bomba yüklü olarak hazır bekletilirken, sınır birliklerinden teröristlerin bulunduğu bölgelerin tespiti yapılı yapılmaz üsse bilgi veriliyor. Bilginin verilmesinin hemen ardından üste havalanan uçaklar bu bölgelere bomba yağdırıp geri dönüyor. Uçakların yanı sıra bazı bölgelere topçu atışının yanı sıra Kabra tipi helikopterlerinde bomba attığı belirtiliyor.

Diyarbakır 2'inci Hava Kuvvet Komutanlığı'nda bugün de sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlilik yaşandığı görüldü. Bomba yüklü kalkan uçakların Kuzey Irak sınırına gittikleri belirtildi. Öte yandan Diyarbakır 7'inci Kolordu Hava Grup Komutanlığı'nda da askeri helikopter trafiğe yaşanıyor. Helikopterlerin Diyarbakır kırsal kesiminde tespit edilen teröristlere yönelik sürdürülen operasyonlara katıldıkları belirtildi.

İNCİRLİK'TE HAREKETLİLİK ARTTI

Adana'nın Yüreğir ilçesine bağlı İncirlik beldesindeki ABD'ye ait hava üssünde hareketlilik yaşanıyor.

Sabah saatlerinde başlayan hareketlilik gün içinde artarak devam etti. Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı 6 adet F-16 savaş uçağı art arda İncirlik Üssü'nden kalktı.

Üs'te yaşanan hareketlilik bunlarla da sınırlı değil. Üs'deki askeri araçların hareketliliği de gözlendi.

mehmetcik irakta
Alt 24.10.07, 17:55   #10
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart mehmetcik irakta

Mehmetçik Irak'ın 50 km içine girdi

Hakkari'de 12 askerimizin şehit edilmesinin ardından teröristleri çembere alan Mehmetçik Irak sınırını 50 kilometre geçti.

Türk askeri Hakkari'de Mehmetçik'e karşı hain saldırıyı gerçekleştiren teröristleri etkisiz hale getirmek için ***8220;sıcak takip***8221; çerçevesinde Irak'a girdi. Türk F-16'ları, Irak sınırının 50 kilometre güneyindeki terör kamplarına nokta atışları yapıyor. Topçular, terörist yuvalarını döverken, kara birlikleri ve Sikorsky helikopterler de Kuzey Irak içlerinde sıcak takip harekatına katılıyor.

Devlet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, AK Parti grubundaki konuşmasında, PKK'ya yönelik sıcak takip operasyonlarının devam ettiğini, sınırdan 20 kilometre içeride bulunan birliklerimizin takviye kuvvetlerle birlikte güneye kaydırıldığını söyledi.

Meclis'ten alınan tezkere sonrası hükümet, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK), Irak'a sınırötesi operasyon yapılmasına yönelik yetki verdi. Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, AK Parti MYK toplantısında ***8220;TSK'ya gir yetkisi verildi. Zamanını ve kapsamını TSK belirleyecek***8221; dedi. Bu yetkiyle birlikte Mehmetçik'in ***8220;sıcak takip***8221; çerçevesinde Irak sınırından içeriye 50 kilometre kadar girdiği öğrenildi.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil