Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 13.03.08, 09:01   #1
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Elveda Trabzon
Bordo-Mavililer'in 8 milyon 900 bin Euro karşılığında Rusya'nın Rubin Kazan takımına verdiği Gökdeniz Karadeniz'in transferinde mutlu sona ulaşıldı.
13.3.2008

Bordo-Mavililer***8217;in 8 milyon 700 bin Euro karşılığında Rusya***8217;nın Rubin Kazan takımına verdiği Gökdeniz Karadeniz***8217;in transferinde mutlu sona ulaşıldı. Dün akşam saatlerine kadar kısa süreli bir teminat mektubu krizi yaşanmasına rağmen sorunu, Rusya***8217;daki Türk Konsolosluğu çözdü. Rubin***8217;li yöneticiler teminat mektubunu konsolosluğa gönderdi. Buradan çekilen faks Trabzonspor Kulübü***8217;ne ulaştı ve Milli futbolcumuzun Rusya***8217;ya gidişi resmiyet kazandı. 5 yıllık sözleşmeye Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri***8217;nde imza atan Gökdeniz, ***8220;Transfer Trabzonspor ve benim menfaatim doğrultusunda gerçekleşti. Çocuğum gibi sevdiğim formamdan ayrılıyorum***8221; dedi. Başkan Sadri Şener***8217;in ***8220;Gökdeniz yıldız değil***8221; açıklamasına tecrübeli futbolcu, ***8220;Başkan benim babam gibidir. Polemik yaratacak şeyler söylemek istemiyorum***8221; diye yanıt verdi. Öte yandan Bordo-Mavililer derbi hazırlıklarını dün tam kadro yaptığı çift idmanla sürdürdü.

Ergun ATA

Rubin Kazan***8217;da transfer şov
Bu hafta sonu başlayacak olan Rus Premier Ligi öncesi Rubin Kazan transferde şov yaptı. Hasan Kabze***8217;li ve Stjepan Tomas***8217;lı Kazan, Savo Milosevic***8217;ten sonra eski Fenerbahçeli Rebrov***8217;u da kadrosuna katarak atağa geçti. Rus ekibi hedeflerinin yeni sezonda şampiyonluk olduğunu belirtti. Kazan ilk maçını pazar günü L.Moskova ile oynayacak
Offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil