Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Çifte kayıp
Alt 10.09.07, 11:56   #81
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Çifte kayıp

Çifte kayıp

Cimbom'a Milli Takım'dan kötü haber. Ay-yıldızlı ekibin önceki akşam Malta ile yaptığı maçta sakatlanan Sabri ve Arda'nın uzun süre sahalardan uzak kalacakları açıklandı. Macaristan maçının kadrosundan çıkarılan iki oyuncuyu dün kontrolden geçiren sarı-kırmızılı kulübün doktoru Murat Çevik; Sabri'nin 6-8 hafta, Arda'nın ise en az 2 hafta oynayamayacağını ifade etti.
ARDA'NINKİ UZAYABİLİR
Çevik, Sabri'nin kuyruk kemiğinde kırık olduğunu belirterek, "Bu futbolcunun 6-8 hafta sahalardan uzak kalabileceğini tahmin ediyoruz" dedi. Arda'nın ise sağ bacak üst adalesine darbe aldığını ve 2. derecede kanaması olduğunu kaydeden Çevik, bu oyuncunun da en iyi ihtimalle 2 haftada sahalara dönebileceğini, bu sürenin 3-4 haftaya kadar çıkabileceğini vurguladı.
Kemikte kırık
Kuyruk kemiğinde kırık olduğu belirlenen Sabri, yürümekte bile zorlanıyor.
Adalede kanama
Sağ ayak üst adalesinde kanama olan Arda'nın futbola dönmesi 1 ayı bulabilecek
Alt 10.09.07, 11:58   #82
Hasani
Uzman

Standart Lincoln'ün hayat felsefesi "Dürüst ol!"

Lincoln'ün hayat felsefesi "Dürüst ol!"

Galatasaray''ın Schalke 04'ten transfer ettiği Lincoln, kendisine ait internet sitesinde hayranları ile yaptığı söyleşide çok ilginç açıklamalarda bulundu. Hayat felsefesini 'dürüstlük' üzerine kurduğunu vurgulayan süper 10 numara, 2001'de Kaiserslautern'de oynarken mutlu olmadığını ve bu sırada geçirdiği bir sakatlığın ardından futbolu bırakma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığını vurguluyor. Lincoln, bir süre ülkesi Brezilya'da dinlendikten sonra 2004'te Schalke'ye gelerek kariyerinin en parlak günlerini yaşamaya başlar.
Lincoln ile çok özel

*Boş vakitlerinde ne yaparsın? - Dinlenirim, Brezilya dizileri izlerim
*Hayat sloganın nedir? - Dürüst ol!
* Hayatındaki en önemli insanlar kimler? - Bütün ailem benim için önemlidir
* En sevdiğin yemek nedir? - Pilav, et ve kurufasulye
* Hayatının en kötü anı? - Babamın ölümü
* Futbolda en sevdiğin
mevki hangisi? - Forvetin arkası. Kendimi golcülere güzel paslar dağıtan süper bir 10 numara olarak görüyorum
* Futbolda seni en çok ne etkiliyor? - Heyecan, rekabet, dolu tribünler ve gol atmak tabii ki
* Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olmayı düşünüyor musun? - Hayır, sanmıyorum
* Hayatının en önemli anı nedir? - Yeğenimin doğumu
* Hobilerin nelerdir? - Futbol oynamak, müzik dinlemek, kitap okumak
* Futbolda hoşlanmadığın bir şey var mı? - Var. Bir futbolcunun sakatlanması durumunda kulübünün ona yeteri kadar destek olmaması
* Ünlü biri olmanda en çok hangi teknik direktörün rolü var? - En çok Jupp Heynckes bana yardımcı oldu. Ralf Rangnick'ten de çok şey öğrendim
* En sevdiğin forma numarası? 10 numara
Alt 10.09.07, 12:01   #83
Hasani
Uzman

Standart Kalli'nin keyfi kaçtı

Kalli'nin keyfi kaçtı

Alman hoca, Sabri ve Arda'nın yerine alternatif arayışına girdi.

Milli Takım'a giden oyuncularına, "Sizden tek isteğim sakatlanmadan dönmeniz" tenbihinde bulunan Feldkamp'ın korktuğu başına geldi. Sabri ve Arda'nın uzun süre oynayamayacaklarını öğrenen Alman çalıştırıcı, "Hem Milli Takım hem de bizim için kayıp" yorumunu yaparken, vakit geçirmeden alternatif arayışına başladı. Kalli'nin

Sabri'nin yokluğunda Uğur'u sağ beke koyup, sağ kanatta Hasan Şaş ya da Barış'a şans vermesi bekleniyor. Arda'nın yerine ise sol kanatta Carrusca'ya gün doğdu.
Alt 10.09.07, 12:03   #84
Hasani
Uzman

Standart Ümit Karan hazır kıta

Ümit Karan hazır kıta

Hakan Şükür ve Nonda yorgun dönecek. Bu nedenle Kalli'nin Konya maçındaki kozu Ümit Karan olacak. Turkcell Süper Lig'de hafta sonunda Konyaspor'la karşılaşacak olan Galatasaray'ın, bu maçtaki en büyük ümidi Ümit Karan olacak. Hakan Şükür ve Shabani Nonda'nın milli maçlar nedeniyle takıma yorgun dönecek olması, Ümit Karan'ı Sarı-Kırmızılı ekibin en önemli gol silahı haline getiriyor

Alt 11.09.07, 09:12   #85
GoqoL
Banned

Tesekkür etmis: 86
Tesekkür almis 55 -> 47 Konu

Neden böyle dedin anlamadım
Offline   Alıntı ile Cevapla
 Benimkisi aşk
Alt 11.09.07, 17:36   #86
Hasani
Uzman

Standart Benimkisi aşk

Benimkisi aşk

G.Saray'ın golcü oyuncusu Hakan Şükür, ulaşılması güç rekorlarını G.Saray sevgisine bağladı.

Benimkisi aşk

G.Saray'ın hiçbir maçını kaçırmam. G.Saray sevgisi içime işlemiş, hastalık gibi Eleştirilere fazla rağbet etmeyip, işime bakıyorum Bu rekorlar onun tecellisi Bu sene kadro çok değişti ancak iyi başlangıç yaptık, kupaların hepsine talibiz.

G.Saray'ın golcü oyuncusu Hakan Şükür, ulaşılması güç rekorlarını G.Saray sevgisine bağladı. G.Saray TV'de 8. gün programına katılan yıldız, "Futbol bir takım oyunu, ben bugünlere gelene kadar hiç rekoru düşünerek hareket etmedim. İçimdeki G.Saray sevgisi, çalışma hırsım beni bugünlere getirdi" derken, "G.Saray amblemli hiçbir maçı kaçırmam. Maçları görünce heyecanlanıyorum. G.Saray sevgisi içime işlemiş, hastalık gibi bir şey" ifadelerini kullandı.

KAFAYA TAKMIYOR

Hakan kendisine yapılan eleştiriler içinse şunları söyledi: "Her insan gibi bizim de hatalarımız oluyor. Ama bir şeyler söylerken niye söylediğinizi, kime söylediğinizi bilmek lazım. Reyting için mi, herkesin ak dediğine kara demek için mi? Artık fazla rağbet etmiyorum. Ben inançlı bir insanım, işinizin hakkını vermiyorsanız her şeyden önce Allah'ın gücüne gider. Bu rekorlar da onun tecellisi. Ben işimi yapıyorum."

TRANSFERLER İYİ

Milli futbolcu, sezona iyi başladıklarını da belirterek, "Bu yıl kadromuz büyük değişime uğradı. Çok önemli arkadaşlarımız gitti, başta Lincoln olmak üzere nokta yerlere olumlu transferler yaptık. Bir takım için bu kolay değil. Şu ana kadar iyi bir uyum yakaladık. Maçların kazanılması bize güven verdi. Aşı tuttuğu zaman daha iyi olacak. Amacımız belli, kupaların hepsine adayız ve almak istiyoruz" dedi
Alt 11.09.07, 17:38   #87
Hasani
Uzman

Standart Cimbom'da Emre tamam, sıra Tuncay Şanlı'da

Cimbom'da Emre tamam, sıra Tuncay Şanlı'da

İngiltere'de sıkıntılı günler geçiren iki yıldızı, Türk futboluna kazandırmak isteyen sarı kırmızılı ekip, 10 milyon euro'yu gözden çıkardı

Aslan büyük oynuyor

İngiltere'de sıkıntılı günler geçiren iki yıldızı, Türk futboluna kazandırmak isteyen sarı kırmızılı ekip, 10 milyon euro'yu gözden çıkardı.

Galatasaray transfere doymuyor. Teknik direktör Feldkamp ile yeni bir yapılanma içine giren ve 15 oyuncu gönderip, 10 yeni futbolcu alan sarı-kırmızılılar, İngiltere'de forma şansı bulamayan eski oyuncusu Emre Belözoğlu ve Tuncay Şanlı'ya da göz dikti. Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılıp en az yarı final hedefleyen Cimbom, Emre ve Tuncay için kesenin ağzını açtı.

NEWCASTLE UNİTED RAZI
Emre Belözoğlu için Newcastle United ile görüşmeler devam ederken, milli oyuncunun devre arasında takıma kazandırılması için uğraşılıyor. İngilizlerin 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Emre için 5 milyon euro bonservis ücreti istediği belirtiliyor. Bu yıl şansını İngiltere'de denemek isteyen Tuncay Şanlı'yla da temaslar sürerken, sezon sonu için söz alınmaya çalışılıyor.

Sponsor aranıyor
Galatasaray bir yandan Emre ve Tuncay'ı ikna etmeye çalışırken, bir yandan da iki oyuncunun yüksek maliyetini karşılamak için sponsor arıyor. Bu konuda Ülker başta olmak üzere birkaç büyük şirketle görüşmeler yapıldığı öğrenilirken, daha önce 25 yaş sınırı koyan Ülker'in, Emre ve Tuncay'a sıcak baktığı bildirildi.
Alt 11.09.07, 17:41   #88
Hasani
Uzman

Standart Çıkmayalım mı?

Çıkmayalım mı?

Kalli, "Diğer rakiplerimizden de sert oynayanlar oldu. Manisaspor bizi durdurmaya çalıştı. Ne yapalım, sahaya çıkmayalım mı?" dedi.

MANİSA ÇOK GÜZEL OYNADI
G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, rakiplerinin sert oynadığı yönündeki değerlendirmelere kızdı. Kalli, "Konyaspor sert oynuyor, önlem alacak mısınız?" sorusuna, "Ne yapalım, sahaya çıkmayalım mı? Diğer rakiplerimiz içinden de sert oynayanlar oldu. Son rakibimiz Manisaspor çok güzel futbol oynadı

ve bizi durdurmaya çalıştılar" yanıtını verdi.

SİON'DAN ÖNCE KONYA VAR
HAKEMLERİN de son haftalarda gayet iyi performans gösterdiğini kaydeden Alman teknik adam, "Onları da kutluyorum" dedi. Feldkamp, UEFA Kupası'nda karşılaşacakları Sion ile ilgili bir soruya karşılık da, "Sion maçı için henüz erken. Öncelikle Konyaspor maçını düşünmeliyiz. Konyaspor'u yenmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" ifadesini kullandı.

Oruca yasak anlamsız

Kalli, ramazan ayında oruç tutmayı yasaklamasının söz konusu olmadığını söyledi. Alman hoca, "Futbolcuların kulüpleri ile mukaveleleri var. Bunun gereğini yapmak durumundalar. Bazı yasakları koyup, kontrol edemiyorsanız anlamı yok. Küçük çocuğunuza bile bir şeyi yasakladığınız zaman aksi netice alabilirsiniz. Herkesin kararını işvereni ve vicdanıyla vermesi gerekir"dedi.
Alt 11.09.07, 17:46   #89
Hasani
Uzman

Standart Lincoln şov

Lincoln şov

YİNE DÖKTÜRDÜ

G.SARAY'IN maçları kadar idmanları da bu yıl keyif veriyor. Bu keyfi veren ise hiç şüphesiz Lincoln. İzlemesi zevk olan sambacı, dün sabahki çalışmada da birbirinden şık hareketler yaptı.
ALKIŞLARI TOPLADI
FLORYA'YA gelen taraftarlar, Linclon'ün klas çalımları ile paslarını ayakta alkışladılar. Brezilyalı oyuncunun her geçen gün artan formu, teknik direktör Feldkamp'ın da yüzünü güldürüyor.
Alt 11.09.07, 17:52   #90
Hasani
Uzman

Standart Barış ilk onbire & Carrusca coştu

Barış ilk onbire
ARDA ve Sabri'nin sakatlanması Barış Özbek'e de ilk onbir yolunu açtı. Genç gurbetçi, idmanlarda büyük hırsla çalışırken, Kalli de kendisine yer arıyor. Barış'ın orta saha ya da sağ kanatta görev alması sürpriz olmayacak.

Carrusca coştu
UZUN süredir forma şansı bulamayan Carrusca, dünkü idmanın yıldızıydı. Birbirinden güzel goller atan Arjantinli oyuncu, Feldkamp'tan da övgü aldı. Carrusca'nın Konya maçında en az bir devre oynaması bekleniyor.

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler
Stil