Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Kalli'den 3 puan uyarısı
Alt 15.09.07, 12:31   #141
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu
Standart Kalli'den 3 puan uyarısı

Kalli'den 3 puan uyarısı
G.Saray Teknik Direktörü Feldkamp, Konyaspor maçında futbolculardan 3 puan istedi. Kalli, sakatlıkların arttığı bir dönemde alınacak galibiyetin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, "Ligin başında yakaladığımız avantajı ve liderliği devam ettirelim. Rakiplerimiz ümitlenmesin" dedi.
Alt 15.09.07, 12:32   #142
Hasani
Uzman

Standart Aslan'ın çilingiri Lincoln

Aslan'ın çilingiri Lincoln
Hagi döneminde rakip defansları Rumen yıldızın attığı gollerle açan Cimbom'un yeni çilingiri Lincoln. Seyircisiz Rize ve ****ücü maçlarında ilk golleri atıp rakibin direncini kıran sambacı, Konya'yı da boş geçmeyeceğini söyledi. Kalli'nin Lincoln'e, "İstediğin yerden şut atabilirsin" dediği bildirildi.
Alt 15.09.07, 12:35   #143
Hasani
Uzman

Standart "Hakan'la tatil yaptık"

"Hakan'la tatil yaptık"

Golcü oyuncumuz Ümit Karan, Hakan Şükür'le sorunları olmadığını söyledi

G.Saray'ın başarılı futbolcusu Ümit Karan Hürriyet'e verdiği röportajda "Şampiyon olacağımıza ve Türkiye Kupası***8217;nı kazanacağımıza inanıyorum" dedi. Golcü oyuncu şöyle devam etti: "Bu sene en çok beğenilen takım olabiliriz ama en çok da eleştiri alan takım biziz. Rakiplerimiz çok fazla heveslenmese iyi olur. Beşiktaş iyi bir takım kurdu ve geniş bir kadroları var. F.Bahçe***8217;den daha iyi bir kadroya sahipler. Bunu zaman da gösterecektir. Bana göre şampiyonluktaki tek rakibimiz Beşiktaş***8217;tır.

Ben hiçbir zaman geriye bakmam. Başarıya aç bir takımız ve G.Saray için güneş doğmak üzere. Güzel bir ortam var, küçüğünde büyüğüne... Çok yeni futbolcular olduğu için aramızda daha hiç UEFA heyecanını yaşamamış arkadaşlar var. Bu da onlarla birlikte takımı da başarıya aç hissine sokuyor. Onların motivasyonu bizi de ateşliyor. Gençlerin hırsı bizim tecrübemizle birleşince iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.
Tromsö hezimetini unutmadık. Bu, G.Saray***8217;ın başına 100 yılda bir gelir. Bence önümüzde daha 97 senelik bir zaman var. Kesinlikle Sion***8217;u geçeriz.
G.Saray her zaman iyi bir turnuva takımıdır. Gruptan çıkacağımızı da düşünüyorum. Hem iyi oynayıp, hem de şansınız da yaver gittiği zaman neden kupanın sonuna kadar gitmeyelim ki? Her şey olabilir.
Gol krallığı sevincini yaşamak istiyorum
Gol kralı olmayı tabii ki çok istiyorum. Geçen sene hedefim değildi. Çünkü çok ağır bi sakatlıktan çıkmıştım ve ilk 6-7 hafta zaten oynayamadım. Buna rağmen 18 gol attım. Ondan önceki sene olamadım ve 8 hafta kala önde giderken Nobre***8217;nin darbesiyle sakatlandım ve tacımı kaptırdım. Bu sezon gol kralı olmak ve bu duyguyu yaşamak istiyorum. Mutluyum, huzurluyum ve gol krallığı sevincini yaşayacağıma inanıyorum. Milli Takım***8217;da niye olmadığımı soruyorlar. ***8217;Bu, bir tercih meselesidir***8217; deyip geçiyorum. Bu konuda fazla konuşmak ve yorum yapmak istemiyorum.
G.Saray, rakiplerine göre kombine satışlarında geri kaldı. Bu doğru. Nedeni, stadımızın küçük olması. Bir de cezamız nedeniyle maçlarımızı seyircisiz oynuyoruz. Şükrü Saracoğlu Stadı tabii ki ambians açısından çok daha iyi. Ama bizim Ali Sami Yen çok eski bir stat. Bunu kabul etmek lazım. Seyrantepe Stadı***8217;na az kaldı. O statta oynamayı çok istiyorum.
Necati***8217;yi iyi anlıyorum
Necati önemli gollere imza atmış, iyi bir futbolcu. Geçen yıl şanssız bir sezon yaşadı ve sakatlandı. Tıpkı benim gibi o da Ankaraspor***8217;a kiralık gitti. Onun nasıl bir duygu içerisinde olduğunu, kırgınlığını anlayabiliyorum. Çünkü aynı şeyler benim de başıma geldi.
Bana göre Mondragon***8217;un gitmesi takım açısından bir kayıp değil. Çünkü Orkun ve Aykut iyi kaleciler. Kalede sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Türkiye***8217;ye gelecek yabancılar kaliteli olmalı. Çünkü orta düzeyde gelen futbolcu yetenekli Türk gençlerinin önünü kesiyor.Türkiye***8217;deki gençleri düşünmeliyiz.
Carlos***8217;un performansı hakkında yorum yapamam. Ancak, isim olarak Türkiye için reklam açısından önemli bir transfer. Sadece Roberto Carlos***8217;un ismine takılmamak gerekir. Türkiye***8217;ye gerçekten iyi futbolcular geldi.
Gerets bence iyi bir teknik direktördü. İki yıl önce bizi rekor puanla şampiyon yapmıştı. Geçen sene formumuz biraz düşüktü. Ben, Gerets***8217;i severdim. Gönderilmesi, tamamen yönetimin tasarrufuyla oldu."
Fener***8217;le görüştüm ama teklif uçuk değildi
Görüşmeler menajerim aracılığıyla yapıldı. Ben, hiçbir Fenerbahçe yöneticisiyle bir araya gelip, aynı masaya oturmadım.
Sezon başında sadece F.Bahçe değil, başka kulüplerden de resmi teklif aldım. Görüşmeler menajerim aracılığıylaydı. Ben, hiçbir F.Bahçe yöneticisiyle aynı masaya oturmadım. Bana kimse fikrimi sormadı. Kimseye de hesap vermek zorunda değilim. Bugüne kadar benim ağzımdan, ***8217;Fener***8217;e gideceğim. Orada oynamak istiyorum***8217; diye bir laf çıktı mı? Bunu iddia edenlerle her zaman her yerde yüzleşirim.
Ben, F.Bahçe***8217;nin teklifine sıcak bakmadım. Fener laflarından da sıkıldım. Bu teklifin paramı artırmak için yapıldığı iddia edildi. Bu spekülasyonlar çok ayıp ve terbiyesizce. Bazıları belden aşağıya vurmayı ve ucuz iş yapmayı çok seviyorlar. Mukavelemden mutluyum ve Fener***8217;den teklif edilen rakam çok uçuk değildi. Ezeli rakiplerinizin ve başka büyük kulüplerin istemesi, ne kadar kaliteli olduğunuzu gösterir. Diğer takımlardan teklif almak hem gurur veriyor, hem de daha çok çalışmama sebep oluyor. G.Saray***8217;dan ayrılmazdım. 6 senedir ekmeğini yediğim G.Saray***8217;a ihanet edip, kaçmazdım. Gitmiyorum, buradayım ve burada kalacağım.
Lincoln***8217;ün geleceğine biz bile inanmadık
"Schalke***8217;den ayrılacağını biliyorduk. Ancak, G.Saray***8217;a geleceğini tahmin etmiyorduk. Yönetimimiz onu alarak büyük bir iş başardı."
Lincoln gibi bir futbolcuyu yıllardır bekliyorduk. Ben, onun Schalke***8217;de sorunlar yaşadığını biliyordum. Son 2 sezon kaçan şampiyonluklardan sonra Almanya***8217;da fatura hep ona çıkıyordu. Ayrılabileceği aklıma geliyordu ama, G.Saray***8217;a geleceğini tahmin etmiyorduk. ***8217;Bitti***8217; denildiğinde, biz bile inanamadık. Yönetimimizi tebrik ediyorum. Bence çok büyük bir transfer yaptılar. Onunla yan yana sadece 3 maç oynadık. Buna rağmen çok iyi anlaşıyoruz. Bu yıla kadar F.Bahçe***8217;nin yabancıları bizden daha iyiydi. Ancak bu sezon iyi bir kadromuz oldu. Dengeyi kurduk, hatta onları geride bıraktık. Alex de iyi bir futbolcu. Ancak ben Lincoln***8217;ü daha çok beğeniyorum. O, sahaya çıktığı zaman farkını belli ediyor. 3 hafta sonra seyircimizle buluştuğumuz zaman gerçek gücümüzü ortaya koyarız.
Ne sorunu, Hakan***8217;la birlikte tatil yaptık
Hep Hakan Şükür***8217;le aramda sorun olduğu söyleniyor. Zamanında böyle küçük sorunlar yaşandı ama artık o dönemi geride bıraktık. Onunla çok iyi anlaşıyorum. Hatta bu yıl Antalya***8217;da aynı otelde kalıp, birlikte tatil yaptık. Hakan***8217;ın Tanju***8217;nun rekorunu kırması beni çok sevindirdi. Çünkü o, bunu çok istiyordu. Benim o hedefe ulaşmam imkansız. Çünkü, hala 130***8217;larda geziyorum. Hakan***8217;la beni çok gol kaçırıyoruz diye eleştiriyorlar. Doğrudur, ancak futbolda pozisyona girmek de önemlidir. Çok pozisyona giriyor ve hemen hemen her maçta gol atıyoruz.
Kalli çok disiplinli istersen dinleme!
Yeni teknik direktörümüz Kalli çok disiplinli. Herkes onu dinliyor. İstersen dinleme! Çok yeni bir takımız. Futbolcuları dinleyerek belli bir noktaya gelmeye çalışıyor. Hepimizin fikrini soruyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor.
Kalli oyun sistemini değiştirdi. Daha çok koşan ve mücadele eden bir futbolcu istiyor. Onun için gol atmak değil, asist yapmak çok daha önemlidir. Bizi baştan eğitiyor. Kadroya çok genç oyuncular kattı. Takımın yüzde 60***8217;ı değişti. Atak futbolu seviyor ve dinamik bir takım olmamız için çalışıyor. Kalli, herkesin özlediği, istediği G.Saray***8217;ı izlettirecek. Şu anda tek eksiğimiz seyircimiz. Onlar da aramıza katılınca daha keyifli maçlar çıkaracağız.
Bu yük Arda***8217;ya ağır geldi
"Genç yaşta hem G.Saray, hem de A Milli Takım***8217;ın yükünü taşımak 17 yaşındaki birisi için de hiç de kolay değil."
Arda, özel yaşantısı nedeniyle çok eleştirildi. Ben de bu yollardan geçtim. Bu, onun için hiç kolay olmadı. Daha bir yıl önce Vestel Manisa***8217;da kiralık oynuyordu. Oradan G.Saray***8217;a döndü. Bu, öyle bir dönüş ki, zannedersin ki, yeniden Manisa***8217;ya dönecek ya da kiralık gidecek.
Hiç kimsenin hesabında yokken Arda diye bir futolcu çıkıyor ortaya. Hakikaten çok iyi bir sezon geçiriyor. Türkiye***8217;de yeni bir yıldız adayı olarak çıkıyor ortaya. Genç yaşta hem G.Saray***8217;ın hem de A Milli Takım***8217;ın yükünü taşımak zorunda kaldı. Tabii ki, bunlar 17-18 yaşında bir futbolcunun taşıyacağı bir yük değil. Ben, bu yükün Arda***8217;ya ağır geldiğini düşünüyorum. Ben, bu yaşadıklarından iyi bir ders çıkardığını düşünüyorum.
Alt 15.09.07, 12:38   #144
Hasani
Uzman

Standart Seyircisiz 8'de 7

Seyircisiz 8'de 7

Turkcell Süper Lig'in 5. haftasında yarınki Konyaspor maçını da, geçen sezondan kalan cezası nedeniyle seyircisiz oynayacak
Galatasaray, taraftar desteği olmadan da maçlarını kazanmayı biliyor.

Sarı-kırmızılı ekip, ligde daha önce cezası nedeniyle kendi evinde oynadığı seyircisiz 8 maçtan 7'sini kazandı, sadece 1'ini yitirdi. 6'sı Ali Sami Yen, 2'si de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda olmak üzere seyircisiz karşılaşmalarda toplam 17 gol atan ''Cim Bom'', kalesinde ise sadece 2 gol gördü.
''Cim Bom'', geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama serisinin ilkinde, sezonun ilk haftasında Çaykur Rizespor'u 4-0, ikincisinde ise 3. haftada Ankaragücü'nü 1-0 yenmişti.
-SEYİRCİSİZ MAÇLAR-
Galatasaray'ın, cezası nedeniyle iç sahada seyircisiz oynadığı lig maçlarında aldığı sonuçlar şöyle:
Tarih Stat Rakip Sonuç
---------- ------------ ------------- -----
10.12.2000 Ali Sami Yen Gaziantepspor 2 - 0
23.03.2003 Ali Sami Yen Elazığspor 3 - 0
15.05.2004 Atatürk Olimpiyat Elazığspor 3 - 1
29.03.2006 Ali Sami Yen Ankaragücü 2 - 0
27.01.2007 Ali Sami Yen Ankaraspor 2 - 0
06.04.2007 Ali Sami Yen K.Erciyesspor 0 - 1
12.08.2007 Atatürk Olimpiyat Ç.Rizespor 4 - 0
26.08.2007 Ali Sami Yen Ankaragücü 1 - 0

Alt 15.09.07, 12:40   #145
Hasani
Uzman

Konya ile 19. kez

Galatasaray ile Konyaspor ligde yarın 19. kez karşı karşıya gelecek. Galatasaray, Birinci Lig'e ilk kez 1988-1989 sezonunda yükselen Konyaspor ile yaptığı 18 karşılaşmada, galibiyet sayısında 13-2 üstünlük kurdu. İki ekip arasındaki 3 maç da berabere sonuçlandı.

Sarı-kırmızılılar, bu maçlarda attığı toplam 36 gole karşılık filelerinde 14 gol gördü. İki takım arasında geçen sezon yapılan maçlar İstanbul'da 3-3, Konya'da da 2-2 bitti.
-İSTANBUL'DAKİ MAÇLAR-
''Cim Bom'', ligde Konyaspor ile İstanbul'da oynadığı maçlarda sadece geçen sezon puan kaybetti. İki ekip bugüne dek İstanbul'da 9 maç yaparken, bunlardan 8'ini Galatasaray kazandı, geçen sezonki maç ise 3-3 bitti. Galatasaray, İstanbul'da yapılan maçlarda 22 gol kaydederken, Konya ekibi ise buna 9 golle karşılık verdi.
-GALATASARAY-KONYASPOR MAÇLARI-
Galatasaray ile Konyaspor'un ligde bugüne dek yaptıkları maçlarda aldıkları sonuçlar şöyle:
Sezon Maç Sonuç
------- --------------------- -----
1988-89 Konyaspor-Galatasaray 1 - 0
Galatasaray-Konyaspor 3 - 1
1989-90 Galatasaray-Konyaspor 4 - 0
Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
1990-91 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 1 - 1
1991-92 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 2
1992-93 Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
Galatasaray-Konyaspor 5 - 0
2003-04 Konyaspor-Galatasaray 1 - 0
Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
2004-05 Galatasaray-Konyaspor 3 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 2
2005-06 Galatasaray-Konyaspor 2 - 1
Konyaspor-Galatasaray 0 - 1
2006-07 Galatasaray-Konyaspor 3 - 3
Konyaspor-Galatasaray 2 - 2
Alt 15.09.07, 12:42   #146
Hasani
Uzman

Standart Hücumda rakipsiziz

Hücumda rakipsiziz

Süper Lig***8217;in 5. haftasına girilirken, puan cetvelinde zirveyi kimselere bırakmayan Galatasaray, hücum futboluna yönelik düzenlenen tüm istatistiklerde de liderliğini koruyor. Kalli***8217;nin göreve gelmesi ve yapılan flaş transferlerle, geçen sezondan kalan ölü toprağını üzerinden atan Sarı-Kırmızılılar, 4 haftalık periyottaki en çok gol atanlar listesinde Trabzonspor ile birlikte birinciliği paylaşıyor. Cim Bom, en çok gol pozisyonuna giren takım olmayı da başardı.
Şut sorunu artık yok
Aslan'ın şampiyonluk yolundaki en büyük rakipleri ise bu tür istatistiklerde Sarı-Kırmızılı ekibin bir hayli gerisinde kaldı. En çok gol pozisyonuna girenler listesinde Beşiktaş 7***8217;nci, Fenerbahçe 11***8217;inci sırada bulunuyor. Yıllardır ölü top organizasyonları ve uzaktan şutlarda sıkıntı yaşayan Galatasaray, Lincoln ve Volkan Yaman gibi yıldızlarıyla bu sorunu da aşmış görünüyor. Korner istatistiklerinde de 3 büyükler arasında müthiş bir rekabet var; ama lider değişmiyor.
En çok şut çekenler
1. GALATASARAY 70
2. Manisaspor 62
3. Gençlerbirliği 59
4. Ankaragücü 56
5. Fenerbahçe 56
6. Konyaspor 56
7. Büyükşehir Bld. 55
8. Denizlispor 54
9. Kayserispor 54
10. Beşiktaş 52
11. Sivasspor 52
12. Ankaraspor 49
13. Trabzonspor 48
14. Bursaspor 47
15. G.Oftaş 47
16. Gaziantepspor 46
17. Kasımpaşa 46
18. Ç.Rizespor 38
En çok isabetli şut çekenler
1. GALATASARAY 31
2. Manisaspor 30
3. Kayserispor 27
4. Trabzonspor 26
5. Ankaragücü 24
6. Beşiktaş 24
7. Denizlispor 24
8. Konyaspor 24
9. Sivasspor 24
10. Fenerbahçe 23
11. Bursaspor 20
12. Büyükşehir Bld. 18
13. Gençlerbirliği 18
14. Ankaraspor 16
15. Gaziantepspor 15
16. Kasımpaşa 15
17. G.Oftaş 14
18. Ç.Rizespor 11
En çok korner kullananlar
1. GALATASARAY 27
2. Beşiktaş 26
3. Fenerbahçe 26
4. Bursaspor 25
5. Denizlispor 24
6. Gençlerbirliği 24
7. Büyükşehir Bld. 21
8. Sivasspor 21
9. Manisaspor 21
10. Kayserispor 20
11. Ankaragücü 17
12. G.Oftaş 16
13. Gaziantepspor 16
14. Ankaraspor 15
15. Kasımpaşa 15
16. Konyaspor 14
17. Ç.Rizespor 9
18. Trabzonspor 8
En çok gol atanlar
1. GALATASARAY 8
2. Trabzonspor 8
3. Ankaragücü 7
4. Denizlispor 7
5. Manisaspor 7
6. Gençlerbirliği 6
7. Kayserispor 6
8. Büyükşehir Bld. 5
9. Ankaraspor 4
10. Beşiktaş 4
11. Bursaspor 4
12. Ç.Rizespor 4
13. Fenerbahçe 4
14. Kasımpaşa 4
15. Konyaspor 4
16. Sivasspor 4
17. G.Oftaş 3
18. Gaziantepspor 3
Eşitlik halinde puan cetveli esas alınmıştır.
En çok gol pozisyonuna girenler
1. GALATASARAY 29
2. Trabzonspor 23
3. Denizlispor 20
4. Sivasspor 18
5. Manisaspor 18
6. Ankaragücü 17
7. Beşiktaş 16
8. Kayserispor 16
9. Büyükşehir Bld. 15
10. Bursaspor 14
11. Fenerbahçe 14
12. Gençlerbirliği 14
13. Kasımpaşa 14
14. G.Oftaş 13
15. Gaziantepspor 13
16. Ankaraspor 10
17. Ç.Rizespor 9
Alt 15.09.07, 12:45   #147
Hasani
Uzman

Standart Barış kararsız kaldı

Barış kararsız kaldı

Galatasaray'ın genç gurbetçisi Barış Özbek, Türk ve Alman Milli Takımı arasında kaldı. Özbek, Almanya'nın Ümit Milli Takımı'nda forma giyen ve oynadığı maçlardaki performansı ile Teknik Direktör Joachim Löw tarafından yakından takip ediliyor. Sarı - kırmızılı futbolcunun dün 21 yaşına girdiği ve bugünden itibaren Alman Ümit Milli Takımı'nda bir kez daha forma giymesi durumunda bile artık Türk Milli Takımı'nda forma giyme şansını kaybedeceği öğrenildi.
Daha önce Türk Ümit Milli Takımı'na da iki kez davet edilen Barış'ın tercihini Almanya'dan yana kullandığı öğrenildi. Genç oyuncunun, 21 yaşına basması nedeniyle geleceği hakkında önemli bir karar verme aşamasında olduğu ve oldukça zorlandığı kaydedildi.
Türk Milli Takımı idarecileri tarafından da durumu gözlem altında tutulan Barış'ın bu konuyu ailesi ile birlikte masaya yatıracağı ve bir sonraki maça kadar kararını vereceği belirtildi. Gönlü Türkiye'den yana olan ancak Almanlar tarafından da kendilerini bırakmaması için baskı gören Barış, ay - yıldızı tercih etmesi durumunda Almanya'daki vatandaşlık haklarını kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelecek.
Alt 15.09.07, 12:46   #148
Hasani
Uzman

Standart Konya'ya bileniyoruz!

Konya'ya bileniyoruz!

Sabri, Mehmet ve Arda idmana katılmadı
Galatasarayımız, Turkcell Süper Ligi'nin 5. haftasında sahasında oynayacağı Konyaspor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan akşam antrenmanı, ısınma ve açma germe egzersizleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde yarım sahada iki takım halinde kalecilerin de katıldığı taktik bir çalışma yapıldı.
Sakatlığı bulunan futbolculardan Servet Çetin, antrenör Cevat Güler yönetiminde sahada takımdan ayrı çalışırken, Sabri Sarıoğlu, Mehmet Güven ve Arda Turan'ın çalışmaya katılmadı. Bu futbolcuların tedavilerini Sağlık Merkezi'nde devam edildi.
Galatasarayımız yarın sabah saat 10.30'da basına kapalı olarak yapılacak antrenmanla Konyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak.

Alt 15.09.07, 12:47   #149
Hasani
Uzman

GoqoL (15.09.07)
 Lincoln'lü G.Saray şova hazır
Alt 16.09.07, 12:36   #150
Hasani
Uzman

Standart Lincoln'lü G.Saray şova hazır

Lincoln'lü G.Saray şova hazır

G.Saray, bugün Ali Sami Yen Stadı'nda Konyaspor'u konuk ediyor. Seyircisiz oynanacak maç saat 21.00'de başlayacak ve LİG TV'den naklen yayınlanacak. Cimbom'da yine gözler Lincoln'de olacak.

Sınav başlıyor

İlki bugün Konya ile olmak üzere 22 günde 6 kritik maça çıkacak olan sarı-kırmızılı ekip, lig ve Avrupa'daki kaderini tayin edecek.

Turkcell Süper Lig'e iyi başlayan ve liderliğe oturan Galatasaray'ı oldukça zorlu bir periyot bekliyor. Sarı-kırmızılı ekip bugün Konya ile oynayacağı maçla birlikte 22 günde 6 zorlu karşılaşmaya çıkacak. Ligde Konya'nın ardından sırasıyla Kasımpaşa (D), Beşiktaş ve Kayseri (D) ile karşılaşacak olan Cimbom, 20 Eylül (D), 4 Ekim tarihlerinde ise UEFA'da gruplara kalabilmek için Sion karşısında tur arayacak. 22 günlük süreç Galatasaray'ın Türkiye ve Avrupa'daki seyrini belirleycek.

SAKATLAR BEL BÜKTÜ
Sarı-kırmızılı ekibin bu kritik zamanda en büyük sıkıntısı sakatlıklar. Sağ arka adalesinde kanama olan Arda ve uyluk kemiğinde kırık bulunan Sabri'nin 3 haftadan önce takıma katılması beklenmiyor. Kaburgası kırılan Servet ile sağ arka adalesinde çekme olan Mehmet Güven'in de bugün forma giymesi zor görünüyor. Oyuncuların tedavileri sürerken, Kalli şimdi sakatların yerlerini dolduracak isimler arıyor.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil