Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil

Alt 01.10.07, 19:10   #81
sunam
Mp3 Avcisi

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

Al***305;nt***305;:
Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Birsey Yazmicaktim Bu Konuya Takip Ediyordum Ama Bunu Okuduktan Sonra Yazmaya Karar Verdim.

Fenerbahceden Galatasaraya Bile Gecmek Ciddiyet Isterken Sen Kalkmisin Ben Soyledim Simdi Soyle Olurum Diyorsun. Oyun Degil Bu Kardes. Nerden Nereye Geciyorsun? Hangisi Isime Gelirse Gibilerden Oyuncak Oynar Gibi Dininle Oynayabiliyorsan Ne Diyeyim Ki Daha. Allah Yar Ve Yardimcin Olsun. Allah Kimseyi DOGRU Yoldan Ayirmasin.
Ben fanatik degilim koyu birfanatik olursam orda durrum ve kendimi hiç bu kadar faantik hissetmedim

Alt 01.10.07, 19:12   #82
sunam
Mp3 Avcisi

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

Al***305;nt***305;:
Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Birsey Yazmicaktim Bu Konuya Takip Ediyordum Ama Bunu Okuduktan Sonra Yazmaya Karar Verdim.

Fenerbahceden Galatasaraya Bile Gecmek Ciddiyet Isterken Sen Kalkmisin Ben Soyledim Simdi Soyle Olurum Diyorsun. Oyun Degil Bu Kardes. Nerden Nereye Geciyorsun? Hangisi Isime Gelirse Gibilerden Oyuncak Oynar Gibi Dininle Oynayabiliyorsan Ne Diyeyim Ki Daha. Allah Yar Ve Yardimcin Olsun. Allah Kimseyi DOGRU Yoldan Ayirmasin.
Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nicoyu bilmem ama ben seni analmadim vicadan derken evet vicdanim sizladi cunkuu senin icin cok uzuldum//
sunam ALLAH (sen inanmiyosun galiba ama)dunyanin cougunlugu tek bir ALLAH olduguna inaniyo mesepler farkli inanclar ayrida olsa az degil cogunluk tek bir yaratici olduguna inaniyor..
sana bi uyari kafamin tasini atirma suniydim camiden cikanlari yakanlari gordum igrendim diyosun en buyuk dusmanin ben olurum camiden cikanlara laf etme kurban olsun milet o camiden cikan insalara alinlari secdeye variyo su dunyada yasiyosak onlar sayesinde yasiyoz ben sana diyomu **** kesiyonuz kara kara giyip ocu gibi oluyosunuz kendi bilmez halde serseri seri avre ortada dolasiyosunuz asill o insalri gorunce benim midem bulaniyooo kusupta ortaligi kirletmek istemiyom..arastir arstir ama sunu unutma islamdan cikan tekrar islama donemez yanlisim varsa duzeltin arkadaslar ama alevilikte islam dinine inaniyo onlarda camiye gidiyo namaz kiliyo cok degil bazi noklaraimiz farkli yani onlarda musluman sen muslumanliktan cikmis seytana tapmisinnn yanlisim yok sen kendin dedin atayist oldum diye bu ne demek biliyomusun seni islam kabul etmez..Yinede ALLAH bilir o afeden bagisliyan esirgiyendir..arastirmak ayip degil elhamurullah musluman sunniyim ibadetimde elimden geldikce yapiyom islam icin canimi ALLAh icin gozumu kirpmadan olurum ben boyle iken ben bile bazi dinleri arstirdim ama kendime din aramak icin degil insanlarin inaclari nasil neye inaniyo ne ediyo nicin o dini secmis ama hakiki din benim oldugu icin sukur ediyom ne yazikki sen istisnasin umarimda oyle olursun islamin guzeliklerini o caminin guzeligini anliyamamisin anliyamadigian gore kendimi atayistlerin icinde buldum demiyosunda camiden cikanlar..evet islam orgutu diye bi toror var ama onlar islami kulaniyo kirletiyo islam dan bana guzelik temizilik durustuk yoktur..sen seytani tercih etmisin umarim ahirete seytan sana yardim eder ama onun kendine etcek gucu yok zavali bi hicten medet ummusun..din degistrmek ayip degil ama karalama islamiiii kendini bilen insan sacma bi sepeten dolayi degistrdim demez adam akli ver yada sus senin inancin bizeneeede camiden cikana laf ediyosun..ona kalirsa **** kesmiyonuzmu yazik degilmi camiden cikan insan kesmis diyelim siz **** ikiside can tasiyo sen kendine daha cok din ararsin bosluklarda durup durusun..hindistanlilarda ineke tapiyo **** inek iyi olur..
ALLAHIM SENIN YAR VE YARDIMCIN OLSUN azda mantik versin..

son bisey
kitabimizi okumdanada distan gordun seyler hakinda karar verme once kitabimizi okuyup bilmen once muslumanligi arastirmamn gerekiyodu senin...bilmek ayip degil ogrenmemk ayip..

niccoooo
Sızlamasın vicadanın ben rahatım kardeş islam kabul etmesin ben de onu etmiyorum zaten pehhhhh

Alt 01.10.07, 19:20   #83
KaCaMaK
Site Ondan Sorulur

KaCaMaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 9
Tesekkür almis 60 -> 44 Konu

tamam etmemiş olabilirsin kendi seçimin ama pehhh mehhh ne oluyor bir söz vardır
ya saygı ile tartış yada sus adam sansınlar ikisinden birini tercih et bizde sana ona göre davranalım

birde benim anlamadığım bir şey var bu tür konularda hep yeni üyeler tartışmaya katılıyor ve sadece bu forumlara yazıyor aramızda korkak insanlar var düşüncesine girmeye başladım veya bu ortamı bozmaya germeye bozmaya çalışan
hahuer (01.10.07)

Alt 01.10.07, 20:21   #84
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

konu kapanir,zaten nerelere geldigi belli...kovulanlar neden israrla ortaligi karistirmaya devam etmek istiyor ?

Ali_Yolcusu ban,reklam yok demistim...seni kimse orda bulmak istemiyor

Alt 01.10.07, 20:32   #85
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

unutmadan aklima gelmisken bi kez daha yazayim....o bahsedilen siteden buraya gelipte artislik yapmaya calisanlar avuclarini yalarlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil