Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

Alt 26.10.07, 08:13   #11
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu
Exclamation

Evet arkadaslar katılıyorum size haklısınız biraz gec kalındı ama hatanın neresınden dönülürse o kardır....

Alt 26.10.07, 14:51   #12
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nicoyu baykala hic benzetmemistim

aslinda nico hakli cunku tayip bi dusuncesini paylasmis bu genel kurmay tarafindanda ok gormus ki 2008da oyle askerlemiz olcakmis eskiden neden olmadi zati tayi yeni eskiler bakmak gerekk...suanda herkes suclu tayip gosteriyo gibi ama hukumet yeni eskiler nerde 23 yildir nerde idi Turkiye..

Türkiyenin bundan önceki karanlık geçmişini bilmeyen arkadaş varmı aranızda.eğer suçlanacak birileri varsa aramızda,hepimiz suçluyuz.zamanında Atatürk ülkeyi tek başınamı kurtardıki şimdi Tayyip Erdoğan Ülkeyi Tek başına kurtaracak.Suçlu aramayalım arkadaşlar,çözüm yolu arayalım.Düşman olmayalım,birlik olalım.Bu ülke hepimizin.Bunu ASLA UNUTMAYALIM.

..

Alt 26.10.07, 14:54   #13
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Arkadaslar Yorum yapacaksaniz olayin ciddiyetinin farkina öncelikle varip öyle yorum getirmektir.. Gülerek eglenerek bu Konuda yorumlar yapmayalim .. bu insanin Sinirlerini bozuyo gercekten.. yani ortam gergin diye farkli bi havayi estirmenin alemi yok.. Bu böyledir degistirecek bisey yok.. Konular bunaltiysa arkadaslari farkli bölümlerde yer alabilirsiniz.. chatimiz var bildiginiz gibi ordada rahat illetisim icersinde olabilirsiniz.. ama ltf bu gibi konularda daha ciddi olalim..

Alt 26.10.07, 14:56   #14
leonking90
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Arkadaslar Yorum yapacaksaniz olayin ciddiyetinin farkina öncelikle varip öyle yorum getirmektir.. Gülerek eglenerek bu Konuda yorumlar yapmayalim .. bu insanin Sinirlerini bozuyo gercekten.. yani ortam gergin diye farkli bi havayi estirmenin alemi yok.. Bu böyledir degistirecek bisey yok.. Konular bunaltiysa arkadaslari farkli bölümlerde yer alabilirsiniz.. chatimiz var bildiginiz gibi ordada rahat illetisim icersinde olabilirsiniz.. ama ltf bu gibi konularda daha ciddi olalim..

PARDON DA BU TAŞ KİME ??

Alt 26.10.07, 15:10   #15
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Al***305;nt***305;:
leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
PARDON DA BU TAŞ KİME ??
Birincisi ben Tas atmam herzaman Genel yorum getiririm..
Ikincisi Forumda kücük harf kullanalim ltf

Alt 26.10.07, 15:28   #16
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

geç bile kalındı bence.çünkü bu iş uzmanlık isteyen bi iş.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 26.10.07, 15:44   #17
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

eskiler nerdeydi bir özürmüdür? eskiler yapmadi diye simdiki hükümetde ayni mi davranmasi gerekir yani bu bir bahanemidir...eskiden sehit verdik,simdide verecegiz midir? benim partilerle hic bi olayim olamaz..her ne kosulda,ne yaparlarsa yapsin diyerek bi partiyede destek vermem...icraat önemlidir benim icin...yapmiyorsa elestiririm ama burda bazi arkadaslar böyle önemli bir konuda parti savunma kaygisina düsüyorki,bu cok üzücü.madem bir partiye okadar baglisiniz,yanlislarinda elestirme olgunlugunuda gösterin,göstermiyorsaniz bile elestirenlere sen baykalsin,sen karsi tarafsin demeyin...

Alt 26.10.07, 15:54   #18
muratgurbuz
Herkonu.com Fanatik

muratgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 134
Tesekkür almis 148 -> 59 Konu
Exclamation

Al***305;nt***305;:
hahuer´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nicola anelka...
sadece sacmalıyorsun koçum.

Sallamakta,abartmakta,baykal gibi düşünmekte üstüne yok.
sen bu kafayla devam et.
sen kendini ne sanıyorsun aceba? şeyh mi mesih mi yoksa saplantılı bi filozof mu? bu işler tayyip ve senin gibi mahalle ağzı yapanlarla ( kelle,ananı da al git,ve senin lakayt tabirin "koçum" ) olmadı,olmayacak.sen de bu kafayla devam et demek isterdim ama üzgünüm..

Alt 26.10.07, 17:19   #19
leonking90
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
muratgurbuz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
sen kendini ne sanıyorsun aceba? şeyh mi mesih mi yoksa saplantılı bi filozof mu? bu işler tayyip ve senin gibi mahalle ağzı yapanlarla ( kelle,ananı da al git,ve senin lakayt tabirin "koçum" ) olmadı,olmayacak.sen de bu kafayla devam et demek isterdim ama üzgünüm..

bence sen ve senin gibilerlede olacak gibi değil kardeşim sen önce kendine bir profil oluşturda daha sonra başkalarını eleştir.olurmu !!!!

..

Alt 26.10.07, 22:24   #20
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nicoyu baykala hic benzetmemistim

aslinda nico hakli cunku tayip bi dusuncesini paylasmis bu genel kurmay tarafindanda ok gormus ki 2008da oyle askerlemiz olcakmis eskiden neden olmadi zati tayi yeni eskiler bakmak gerekk...suanda herkes suclu tayip gosteriyo gibi ama hukumet yeni eskiler nerde 23 yildir nerde idi Turkiye..
Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
sevgili elisracim o tasin bana imis genel felan degilmis cunku bi tek ben gulmusum bidakine cimcime diye uyarisan sevinirim ...ayrica konun cidiyetine aldimki konu actim geyik olsun mesaj sayim dolsun diye sacma sapan bi konu acmadim gulmek yeri nerdir bunu iyi bilirim cnm ister chata gulerim canim ister burda gulerim gulmek yasaksa engliye bilirsiniz saniye gulmek yasak diye..ve ayrica bu konu ile ilgili gulmedim konu icin alta dusuncem yaziyo zati ben hic bizaman laf olsun diye bisey yazmam yaziyosamda konu ile ilgili dusuncemi yazarim ben guzelce dusuncemi belirdim ve sundan eminimki nico kardesimde benim onunla satasmalarimi cidiye almiyodur ki ben onunla sadce kardesce arakdasca bazen fikirlermiz zitda olsa cvp veriyom ama sundan kendi admima eminimki benim onunla cidi bisey yazmadigimi oda biliyodur..zati benim bu kanlda kimse ile sornum olmaz geyik meyik etmiyom ben herkonuyu cidiye alarak yaziyom ki oyle olmasa okdar insandan tesekur almazdim bu demeki ben kotu bisey etmiyom..neyse umarim anlamisindir ben acik konusurum..

saygilarimla..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
leonking90 (27.10.07), simarik_kiz (26.10.07)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil