Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Elveda Bitanem..
Alt 17.07.08, 01:16   #141
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu
Post Elveda Bitanem..

Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti yanmanin nedeni aksam yedikleri degil uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2 yildir götürmeye çalistigi bir birlikteligi bitirecekti aslinda bunda geç bile kalmisti. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsiz uyanis bitmeli... Içinde bir muhakeme baslamisti, kendi kendine söyleniyordu:

***8220;Ona da haksizlik etmek istemiyorum belki hatali olan benim.... Bulunmaz Hint kumasi degilim ya, görünüs olarak himmm yakisikli çocuk denilecek biri hiç degilim.... Ama yaptim çok çalistim bitmesin diye kendimle mantigimla çok kavga ettim olmadi....***8221; Genç adam bunlari düsünürken surati sekilden sekille giriyordu. Süratle giyinerek disari çikti, bugüne kadar hiç bekletmemisti onu simdide bekletmemeliydi. Istanbul soguk ve yagmurlu bir Nisan ayi yasiyordu.Genç adam gökyüzüne bakarak iç geçirdi bulutlar bizim yasayacaklarimizi biliyor onlar bile agliyor halimize.

Birkaç saatlik yolculuktan sonra Kadiköy iskelesine geldi her zamanki gibi yine ilk kendisi gelmisti bulusma yerine. Birkaç dakikalik beklemeden sonra karsidan kiz arkadasinin geldigini gördü, simdi midesindeki agri daha da artmisti. Karsilama faslindan sonra Besiktas'a gitme karari aldilar, yolculuk sirasinda hiç konusmadilar; genç adam günesin yoklugunda grilesen denize bakiyordu. Genç kiz arkadasinin bu durgunluguna anlam verememisti, öyle ya nereden bilecekti bu gün ayrilik çanlarini çaldigini.

***8220;Üsüdüm***8221; dedi genç kiz, bu yolculuk boyunca edilen tek lafti. Besiktas'a geldiklerinde bir cafe de oturdular, genç kiz anlamisti kendisine bir sey söylenmek istendiginin... ***8220;Bana bir sey mi söylemek istiyorsun***8221; dedi, genç adamin gözlerine bakarak. Genç adam gözlerini kaçirarak ***8220;evet***8221; seklinde basini salladi.

Genç kiz daha da heyecanlanmisti. Biraz da sinirlenerek ***8220;söyle öyleyse ne diye bekliyorsun.***8221;

Genç adam içini çektikten sonra ***8220;sence biz nereye kadar gidecegiz, daha dogrusu biz iyi bir ikiliyiz***8221;

***8220;Bunlari sorma geregini neden duydun.***8221; dedi genç kiz.

Genç adam söze basladi: ***8220;bak canim bundan birkaç ay önce aksam saat 11:00 civariydi sanirim, hatirladin mi?

Genç kiz ***8220;evet hatirladim***8221; dedi, ama genç adam genç kizin sözünü bitirmesini beklemeden ***8220;o aksam seni düsünüyordum diger aksamlarda oldugu gibi senin için bir siir yazmistim onu o an sana okumak istemistim, sana telefon açtigimda siirimi bile dinlemeden simdi sirasi mi canim ya senin de isin gücün yok mu demistin bana. Biliyor musun o an bir kaç yumruk yedikten sonra kroki durumuna düsen bir boksör gibi olmustum sessiz kalip özür dileyerek telefonu kapatmistim. Daha sonra bu siiri benden hiç istememistin. Ve bunun gibi bir çok defa tartismamiz oldu. Geçenlerde hasta olup yataklara düstügümde arkadaslarimla birlikte sen de gelmis, Meral'in bana sen sanslisin Nalan sana bakar sözüne karsilik sinirli bir edayla ***8220;aaaa banane isim yok da sana bakacagim, annen baksin demistin bunu da hatirladin mi?***8221;

Genç kiz tekrar ***8220;evet***8221; dedikten sonra saskin saskin ***8220;evet ama bunlari neden hatirlatiyorsun bilmiyorum. Biliyorsun benim kisiligim böyle, duygusalligi sevmiyorum . Ve hasta bakici gibi göründügümü de kimse söyleyemez.***8221;

Genç adam güldü ***8220;Evet canim bak burda haklisin, sen zaten olmak istesen bile bu kalbi tasidigin müddetçe hasta bakici hemsire falan olamazsin.***8221;

Genç adam devam etti ***8220;bana simdiye kadar kaç kere sabahin erken saatlerinde güzel sözcüklerden olusan bir mesaj çektin, hiç hatta günün hiçbir saatinde çekmedin. Duygusalligi sevmeyebilirsin ama sen seni seven insanlari mutlu etmeyi de sevmiyorsun, halbuki ben senin tam tersine kendimden çok insanlari mutlu etmeyi seviyorum. Seni tanidigimdan beri her sabah aksam, gece yani seni andigim her saat tatli sözcük mesajim vardi senin için biliyor musun? seninle ben ak ile kara gibiyiz***8221;

Genç kiz anlamisti, ***8220;yani ne istiyorsun benden sair olmami mi?***8221;

Genç adam tekrar gülümsedi içinden dün gece verdigin ayrilik kararinin ne kadar dogru oldugunu düsünüyordu.

***8220;Hayir dedi sair olmani istemiyorum zaten olamazsin da; yalniz biz ayrilmaliyiz, ayrilirsak ikimiz içinde en hayirlisi bu olacak.***8221;

Genç kiz sasirmisti, ***8220;Neden ama ben seni seviyorum, senin de beni sevdigini saniyordum.***8221;

Genç adam iç çekerek ***8220;hayir canim sen esas beni sevdigini saniyorsun, eger beni sevseydin simdi burda baska seyler konusuyor olurduk.***8221;

Genç kizin gözleri yasarmisti, Genç adam cebinden çikardigi mendili uzatti, genç kiz göz yaslarini silerek kesik bir sesle ***8220;Sen bilirsin, umarim beni baska biri için birakmiyorsundur.***8221;

Genç adam ***8220;Nasil böyle bir seyi düsünürsün, senden baska olmadi ve uzun sürede olacagini sanmiyorum.***8221; Genç adam ve genç kiz iki sevgili olarak oturduklari masada artik iki yabanci gibi duruyorlardi. Istanbul yagmurlarla yikanirken yagmura iki sevgilinin umutlari da karisiyordu.

Birkaç dakika sesiz oturduktan sonra genç kiz ***8220;kalkalim istersen***8221; dedi.

Genç adam ben biraz daha burda kalmak istiyorum, istersen sen kalkabilirsin. Genç kiz ***8220;tamam o zaman sana mutluluklar dilerim***8221; diyerek elini uzatti. Genç kizin sesi ve eli titriyordu genç adam ***8220;arkadas olarak beraberiz ama sen istersen tabi***8221; dedi. Genç kiz evet***8221; anlaminda basini salladi ayrilirken son kez sarildilar birbirlerine.

Genç kiz uzaklasirken genç adam masada dondu kaldi vakit ögleni bulurken yagan yagmur yerini günese birakmisti, ama genç adam titriyordu onu titreten açan günese ragmen esen rüzgar miydi, yoksa kalbindeki ayrilik acisi miydi. Saatlerce dolasti devamli kendini sorguluyordu hatayi bastan yaptim diyordu, ama yasadigi güzel günlerde olmustu.***8221;allahim***8221; dedi ***8220;allahim güç ver bana***8221;.

Dostlarini düsündü onlarin dediklerini düsündü. Arkadaslari sizler birbirine zit insanlarsiniz yol yakinken dönün bu yoldan dememis miydiler. Tabi ya dogru olani yapmisti. Saatler geçtiginde artik günes yerini yildizlara birakmisti, eve döndügünde yürümekten bitap duruma düsmüstü. Kendisini karsilayan annesine hiçbir sey söylemeden kendi odasina gitti. Gece bir türlü bitmek bilmiyordu anilarin agirligi altinda eziliyordu genç adam, ama sabah erken kalkip ajansa gidecekti, bunun için uyumasi gerekiyordu.

Birkaç saat sonra genç adam uykuya dalmayi basarmisti ve sabah 7'de saatin zirlamasiyla uyandi genç adam. Evden çikacagi zaman cep telefonuna bakti, mesaj ve 10 tane cevapsiz arama vardi. Genç adam yorgun oldugu için duymamisti telefonunun sesini. Cevapsiz arama ve mesaj canimcim'dan gelmisti canimcim onun Nalana taktigi isimdi, heyacanla mesaji açti mesajda sunlar yaziyordu.......

***8220;Sadece onlari sevmeyi sevdim Hepsini onlarsiz yasadim da Bir seni sensiz yasayamiyorum Bu aski tek kalpte tasiyamiyorum Sana yemin güzel gözlüm bir tek seni sevdim Ve seni severek ölecegim, ELVEDA BIRTANEM.......***8221;

evet, genç adam sasirmisti, mesajin gelis saatine bakti sabahin besini gösteriyordu güldü kahkahalar atarak güldü onu tanidigi ve arkadas oldugu günden beri ilk defa bir siir aliyordu ve ilk defa bu saatte araniyordu....

Heyecanla hizli arama yapti, çalan telefonu yabanci bir ses açti.

Genç adam ***8220;Nalan ile görüsebilirmiyim***8221; dedi. Fakat karsidaki agliyordu, hiçkira hiçkira agliyordu; ***8220;Ben onun annesiyim yavrum, canim kizim bu sabah intihar etti. Gece odasinda birilerini arayip durdu, sabah odasinin isigini sönmemis görünce merak ederek odasina girdim, ama yavrum kendini asmisti.***8221;

Genç adam beyninden vurulmusa döndü. Bir gün önceki mide agrisinin iki katini çekiyordu simdi. Oldugu yere yigilip kaldi.............

Birkaç ay sonra...

Iki doktor konusur. Doktorlardan biri digerine karsidaki hastanin durumunu soruyor ....

- haaa o mu, üç ay önce getirdiler elindeki cep telefonunu hiç birakmiyor, kendisi yüzünden bir genç kiz intihar etmis, o günden sonra o cep telefonu her zaman elinde devamli bir seyler yazip birine yolluyor. Geçenlerde merak ettim o uyurken gönderdigi numarayi aradim hayret ki numara 3 ay önce iptal edilmis, ve gelen mesajlarda bir siir:
sadece onları sevmeyi sevdim.
hepsini onlarsız yaşadımda
bir seni sensiz yaşayamıyorum
bu aşkı tek kalpte taşıyamıyorum
sana yemin güzel gözlüm
sana yemin.
birtek seni sevdim
seni severek ölecegim.
elveda bitanem

Alt 17.07.08, 01:28   #142
perihan
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 59
Tesekkür almis 88 -> 4.294.967.069 Konu

sonu cok kötü, keske bu sekilde bitmeseydi, mutlu son olsaydi

paylasim icin tesekkürler
Offline   Alıntı ile Cevapla
 Karlar Prensi ve Güneşin Kızı..
Alt 17.07.08, 01:53   #143
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu
Exclamation Karlar Prensi ve Güneşin Kızı..

Karlar prensi Güneşin kızına aşık olmuş, lakin birleşmelerine olanak yokmuş..
Biri soğuğun prensi Biride ateşin kaynağı..
Karlar prensi Birgün dayanamamış koşmuş sevgilisine kucaklamış onu, Oanda'da eriyi vermiş sevgilisinin kollarında..
Işte dünya ya ilk yağmur ozaman yağmış.. Bundan sonrada ne zaman yağmur yağsa güneş matem tutup ortadan kaybolurmuş..

Yağmur bitiminde ise gök kuşağı dünyanın bu en büyük aşkı anısını gökyüzüne boydan boya sararmış..

Gerektiğinde aşk uğruna insanın göze alamayacağı şey yoktur..!!

Anlayan Anladi bu Yazim mi..!!

Alt 17.07.08, 02:02   #144
perihan
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 59
Tesekkür almis 88 -> 4.294.967.069 Konu

Al***305;nt***305;:
SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Karlar prensi Güneşin kızına aşık olmuş, lakin birleşmelerine olanak yokmuş..
Biri soğuğun prensi Biride ateşin kaynağı..
Karlar prensi Birgün dayanamamış koşmuş sevgilisine kucaklamış onu, Oanda'da eriyi vermiş sevgilisinin kollarında..
Işte dünya ya ilk yağmur ozaman yağmış.. Bundan sonrada ne zaman yağmur yağsa güneş matem tutup ortadan kaybolurmuş..

Yağmur bitiminde ise gök kuşağı dünyanın bu en büyük aşkı anısını gökyüzüne boydan boya sararmış..

Gerektiğinde aşk uğruna insanın göze alamayacağı şey yoktur..!!

Anlayan Anladi bu Yazim mi..!!
Anladiysa eger o kisi o zaman sorun yok, süper bir anlatim olmus arkadasim bol sanslar

Alt 17.07.08, 18:23   #145
eylul64
Herkonu.com Fanatik

Tesekkür etmis: 1.062
Tesekkür almis 37 -> 4.294.967.281 Konu

cok tskler kardesim yarinlarin aydinlik günesli olsun

Alt 17.07.08, 22:08   #146
cimbomlukiz87
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 62
Tesekkür almis 20 -> 4.294.967.285 Konu

Al***305;nt***305;:
SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bir kadını ağlatmak çok zor değildir
Aslında.Kadınlar her şeye ağlayabilir,
Bir filme,bir şarkıya,bir yazıya,..En az erkekler
Kadar yani.! Ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur
Eğer bir kadın yürekten ağlıyorsa, ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir.
Ama o yüreğin değerini bilmemiş olacak ki ağlatan, gözünü bile kırpmadan
Teker teker batırır iğneleri yüreğe..!
İşte o zaman koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının..!
Yutkunamaz, nefes alamaz; çünki o koca yumruk canını çok acıtır.
Gözleri buğulanır kadının sonra,Ağlamayacağım der içinden. Ama engel
Olamaz işte.
Çünkü yüreğine ulaşmıştır birileri ve iğneler saplanmaktadır birileri ne
Kadar karşı koyabilir kibir kadın. İnce ince süzülür yaşlar gözünden önce
Birkaç damla, sonra bir yağmur seli..Ve
Kadın ağlar; hemde çok..!
Sanmayın ki gidene ağlar kadın!
Gidenin giderken koparttığı yerdir onu ağlatan, orada bıraktığı yaradır.
O yaranın hiç kapanmayacağını, kapansa bile izinin kalacağını bilir kadın,,
O yüzden ağlar, ama bilir misiniz, ağlamak kadınları olgunlaştırır. Her damla
daha çok kadın yapar kadınları. Her damla bir derstir çünkü.
Bazen kadınlar ağladığında çoğu insan ağlama niye ağlıyorsun ki, değmez
Onun için derler. Bilmediklerindendir böyle demeleri. Çünkü yürekleri acıyan
Kadınlar ağlamazlarsa ölürler.
İçlerindeki zehirdir onları öldüren.!
Ağlayarak o zehirden kurtulur kadınlar, o irini temizlerler yaralarındaki..!
Çünkü bilirler bilirler, o irin temizlenmezse iltihaba dönüşür yaraları
Dönüşmemesi lazımdır oysa. O yüzden de bolca ağlarlar.
Zaman geçer sonra. Kadınlar kendilerine sarılmayı öğrenirler.
Umarım öğrenirler, yoksa ruhlar sapkın yollara çarpar kendini .
Sapan ruhların doğru yolu bulması da yeni acılar demektir.
Bunu bilir kadınlar, o yüzden eninde sonunda öğrenirler kendilerine
Sarılmayı***8230;..
Çok ağlayankadınlar, bir çok şeyden vazgeçen kadınlardır aslında.
Her damla olgunlaştırır kadınları evet ama olgunlaştıkça o safça
İnandıkları aşk gerçeği onların gözünde küçülür.
Küçüldükçe değerini yitirir ve işte o zaman kendilerine sarılıp, yeni
Bir kadın yaratırlar kendilerinden.
Güçlü,yenilmez,mağrur ve aşka inanmayan..
İnsanlar soruyorlar çoğu zaman neden bu kadar çok bekar kadın var diye;
Hepsi kariyer derdinde olan. Çünki inançlarını yitirdi o kadınlar.
Zamanında yüreklerine o kadar çok iğne saplandı ki, o kadar çok ağladılar ki.!
Artık kendilerinden başka bir doğru olmadığına inanıyorlar, o yüzden kendilerine
Sarılıyorlar.
Çünkü biliyorlar ki sarıldıkları adamlar onları hak etmedi;
Hemde hiçbir zaman..! Hep bir çıkarları oldu sarıldıkları adamların.
E..O zaman niye sarılsınlar ki..!
O da kim , ne diye sormayın artık.
Çok ağlayan kadınlar, eninde sonunda KENDİLERİNE SARILIRLAR..?
Çünkü..!

Aziz NESİN..

coook güzel....kadinlari aglatan beter olsun.

Alt 21.07.08, 18:11   #147
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

VazgeçtiM.....

Kaç gece yatağımda uykusuz,
Bir oyana bir bu yana dönüp durdum.
Görmek için düşümde hayalimde,
Duymak için sesini.
Kaç kere ellerim uzandı telefona.
Aşkı oyun bilirdin sen,aklıma geldi.
VAZGEÇTİM....

Gezip durdum perişan halde,
Kah sahillerde,kah cadde boylarında.
Hayal kurup sen diye,
Ağaçlara dağlara taşlara sarıldım.
Elleri güldürecektim halime,
İhanetin aklıma geldi.
VAZGEÇTİM....

Kahırdan başka ne vardı sanki verdiğin,
Acılardan zevk alır hale getirmiştin.
Yine de görmek için seni,
Şeytana uyup,bir daha bozacaktım yeminimi.
Vedalaşmadan gidişin aklıma geldi.
VAZGEÇTİM....

Açıp ellerimi yalvardım Tanrıya,
Bir defacık tutmak için ellerini,
Koklamak için saçlarını.
Adaklar adayacaktım evliyalara,
Umursuzluğun aklıma geldi.
VAZGEÇTİM....

Paylaştığımızı sandığım güzel günlerin hatrına,
Suçlu benmiş gibi,
Af dileyecektim gözlerine bakıp.
Her türlü cezana razı olacaktım.
Boynumu büküp,bi daha gelecektim kapına.
Başkasını sevdiğin aklıma geldi.
VAZGEÇTİM....

.............
eylul64 (26.07.08), SENA (25.07.08)

Alt 24.07.08, 18:25   #148
dost
Herseyden Haberi Var

Sen Benim Hüzün Yanımsın..

Sen benim hüzün yanımsın... Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın***8230;

Sen benim hüzün yanımsın.. Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. ***8220;Olmadı olmayacak***8221; dedirten hain düşmanımsın. ***8220;Ah çıksa gelse şimdi***8230;***8221; diyecek kadar kendimi kaptırdığım saflığımsın. ***8220;Çıksa ve gelse, alsa ve ***ürse***8230;***8221; diye çırpan kanadımsın. Ve her defasında kendime kırk kez söyleyip kırk kez yanıldığımsın...

Sen benim hüzün yanımsın.. Söküp atamadığım umut çiçeklerini gömdüğüm toprağımsın...Bahar gelir yeşerir diye yağmur, çamur, kar kış demeden suladığımsın...Olur da bir gün açarsın diye beklediğim sevdamsın...Sevda çiçekleri açar mı bilinmez ama umuduna umudumu bağladığımsın...

Sen benim hüzün yanımsın... Dar vakitte bulup tez zamandaki kaybımsın.. ***8220;Ne olur kal benimle***8221; dedirtecek kadar yalvardığımsın... ***8220;Sensiz hayatı istemiyorum***8221; diyecek kadar uçurumdan kendimi attığımsın...Geceyle gündüzümü, yanlışla doğrumu karıştıran arafımsın. Sahi sen benim soldan soldan vuran yanımsın...

Sen benim hüzün yanımsın.. Sensizken anlamını yitirdiğim hayatımsın.. Bütün kelimelerime yüklediğim anlamsın.. ***8220;Sen***8221; diye başlayıp da bitiremediğim üç noktamsın..***8220;Sen, sen ille de sen***8221; diye durup durup nefes aldığımsın.. ***8220;Sen varsan ben varım***8221; dedirtecek kadar kendimi hiçe saydığımsın..Kaderi kaderime yazılsın diye her gün Yaratıcıya yalvardığımsın..Aklımda, yüreğimde ve duamda olansın..

Sen benim hüzün yanımsın.. Bakışına hasret kaldığım, sesine özlemle bağlandığımsın..Özlemim, hasretim, bakmaya doyamadığımsın..Bahtıma doğanımsın..Olmazsa olmazsımsın..Nefretim, öfkem, kinim, sevincim, umudum, düşüm, rüyam, hayalim en çok da ağlayan, en çok da ağlatan yanımsın***8230;

....................

Alt 25.07.08, 18:03   #149
dost
Herseyden Haberi Var

Sen Gitmeyi Bilirsin!..Ben Sevmeyi!..

Görmediğimden değil,

Yanımda olsan yine özlerdim...
Ve bil ki! Bu kadar sevmem senden değil,
Gitsen benden,
Ben gidişini bile severim.
Aramızda hep aynı fark,

Sen gitmeyi bilirsin...!
Ben sevmeyi...!

Kimseye soramıyorum seni.
Kirlenme diye hiç öpmedim ya!
Belki başkasını seversin diye,
Hiç söylemedim sana sevdiğimi.
Bilmiyorsun, boğazımda düğümsün.
Yutkunsam gideceksin,
Yutkunmasam, ölürüm.

En mutlu anlarımda bir dert içimde,
Gülsem kahkaham sırıtır tebessümlerin içinde,
Anlatsam derdimi anlatamam ki...!
Herkesin güldüğünü bilmek kolay ama,
Kimsenin ıslanmadı ki gözleri benim kadar.

Aksamın matem rengine büründüğü saatlerde,
Gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında,
İçimde sessiz bir çığlık,
Özlemeyi özledim, özlemeye değer ne kaldıysa...
Boşluğunu dolduramaz demiştim giderken,
Gelme...!

Sana bol gelecek artık bu aşk.
Düşün ki esmeye hakkı olmayan bir bahar meltemiydi bizimki.
Yüreğimize sadece eli değdi,
Değdi ve geçti...
Sen benim kalbimi parçalardında,
Yinede ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını.
Sırf ayaklarına batmasın diye...!

Bir sönüşe sığmadım sönmedim.
Bir gidişe sığmadım gitmedim.
Öyle korkunçtu ki sesi sessizliğin,
Bir haykırışa sığmadım.
Sustum...!
Gelmeni bekledim, gönlümün boş koridorlarında
Gelmedin...!

Sen gitmeyi bilirsin...!
Ben sevmeyi...!

Umutlarımın boynu bükük şimdi.
Gelme...
Alıştım yokluğuna.
Gittin...
Ben ardından sadece baktım.
Oysa söyleyecek o kadar şeyim vardı ki!
Gidersen iyiye dair ne varsa içimde,
Yitireceğim hepsini.
Gidersen sönecek içimdeki ateş,
Ve bir daha hiç kimse yakamayacak.
Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi,
O karanlıkta yolumu kaybedeceğim.

Diyecektim sana,
Konuşamadım.
Yüreğim ıslaktır benim, kuytularda ağlamaktan.
Ve hafif uçuktur rengi,
Kurusun diye kaç kez, güneşe asılmaktan her kıtada.

Gün penceremde gecenin siyahını eritirken,
Ben uyumamış gözlerimle sensizliğimi biriktiriyorum.
Kaç sitem,
Kaç boşvermişlik indiriyorum yüreğime.
Öyle çok konuşacaktım ki...!
Anla o kadar sustum işte...
Geldiğin gün ancak o zaman anlayacaksın,
Beklendiğini,
Ve ancak o zaman anlayacaksın geciktiğini...!

Uzağında kaldım herşeyin,
Senin sevginin uzağında.
Direnemedim sensizliğe,
Kahırla isyanla geçti her günüm.
Alıkoydu herşeyimi sensizlik nöbetleri.
Bakma öyle birşey olmamış gibi,
Sen gittin Ben bittim...!

Sen gitmeyi bilirsin...!
Ben sevmeyi...!

............

Alt 27.07.08, 15:14   #150
abuzer52
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis: 1 -> 1 Konu

ben her seni düşünürken
kimbilir sen kimi düşünüyorsun
hayallerimde kendimi avuturken
kımbilir sen kimi hayal ediyorsun
her zaman yanın da olmak isterken
kim bilir sen kımınle olmak ısterdın
ben sen le olmek ısterken
kımbılır sen kımınle olmek ısterin...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil