Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 03.09.07, 14:16   #581
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

KrAl_DaHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 45
Tesekkür almis 59 -> 51 Konu

Al***305;nt***305;:
FURYANGEL´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Küçücük bir söz bile söylemedin
Acım vardı hiçbir şey demedin
Gittin anlamsız kaldı gecelerim
Önümde sorular ve alışkanlıklar

Söz,söz tutulmak için verilirmiş sevgilim
Vazgeçtin işte benden ve bu şehirden neyleyim

Yıkıldı duvarlarım
Önümde binlerce insan
Aşkım bir hiç
Sonu yerle yeksan
Yıkıldım derin
Kalbim delik deşik
Ömrüm senin
Nerdesin koca adam

Hiçbir ben kalmadı ardında bıraktın
Benden geçti artık anladım
Arkamda kocaman dağlar vardı
Önümde birsürü çıkmaz yollar

tşk bizimle paylaştıgın için

kadir abi senden ricam üyeligimide iptal edermisin ?
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 03.09.07, 17:28   #582
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

--------------------------------------------------------------------------------

düş sokağı sakinleri kan revan içindeyim

Bağışlayın beni sevdalarım
Kendimi parçalara ayıramadım
Alın gidin korkularımı
Saçlarımı ellerinizle okşayın
Hiçbir ayrılık yeniden yaratmıyor artık beni

Alın gidin korkularımı
Saçlarımı ellerinizle okşayın
Ve bütün ayrılıklar sabah olunca alıyor nefesimi

Kan revan içindeyim gönlümün derdindeyim
Yerlerin dibindeyim kurtar ne olur
Kanrevan içindeyim yarimin peşindeyim
Cennetin izindeyim kurtar ne olur

Aşk ağır yükler bindirdi küçülen omuzlarıma
Kalplerinizden kaçtım hep
Varıp gittim en karanlıklara
Yağmur ıslak mazeretler yükledi büyüyen yangınıma
Cehennemden düştüm hep benihiç görmediler

Yağmur ıslak mazeretler yükledi büyüyen yangınıma
Seviştim ve yoruldum varıp gittim en yanlızlıklara

Kan revan içindeyim gönlümün derdindeyim
Yerlerin dibindeyim kurtar ne olur
Kan revan içindeyim yarimin peşindeyim
Cennetin izindeyim kurtar ne olur

Alt 03.09.07, 17:28   #583
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

--------------------------------------------------------------------------------

Acıdan Doğar İnsan - Düş Sokağı Sakinleri Aşklar dökülüyor gözlerimdenBir tarafı hep kırık kalpliDenizler gibi büyüyor acının beşiğiDargın ve boş kendine yabancıGöğün çıplak şarkılarıdır şimdiBulutlarda sallananBen ve ötekiŞehrin düşle sevişen mavi bedeniKatılırcasına ölünen yitik bir öyküdenÇekip al beni ve kurtar sana çocukça bakanKirlenmiş utangaç saçlarımıEllerinde biriktirdiğim gecenin rengindenAcıdan doğar insanAşktır insanı yaratan..Aşklar dökülüyor gözlerimdenBir tarafı hep kırık kalpliAdı resimlerden gelenDenizler gibi büyüyüpAcının boş beşiğineKendini kurban edenBen ve ötekiGeride bıraktığımız bir tek göğünGözü yaşlı maviliğidir şimdiAcıdan doğar insanAşktır insanı yaratan..

Alt 03.09.07, 17:28   #584
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Acıdan Geçtim Güzelleştim - Düş Sokağı Sakinleri Yanlışlar yanılmışlar... yalnızlıktan bıkmışlarSevgilinin sözleri... mühürlemiş sevinçleriAcıdan geçtim güzelleştim....Hedefler belirlendi... çiçekler filizlendiTenindeki kutsanış... uzaklardan seçildiAcıdan geçtim güzelleştim....Akılğım doğuştandır... karalar yalanlardırÖpücükler kraliçemi... öldüren günahlardırAcıdan geçtim güzelleştimZamanı yine sen belirledinÇoktandır düşümdeyim... düşündükçe ölümleyimVarlığın cennetimdir... sevgilerin bekçisiyimAcıdan geçtim güzelleştimZamanı yine sen belirledinAcıdan geçtim güzelleştimKuşatır beni eylül... dönemem doğuşumaGüneşinin içindeyim... tapınırım TanrıyaAcıdan geçtim güzelleştimKutsanmış rahmine ben çocuk verdimAcıdan geçtim güzelleştimGöçebe ömürler... yaşamlar sevişirlerYokluğun açlığımdır... beni büyütür yelkenlerAcıdan geçtim güzelleştimKutsanmış tahmine ben çocuk verdimAcıdan geçtim güzelleştimMezarlar kazılır... sevgiliye bakılırYelkenimin gözyaşları... tabutumda saklanırAcıdan geçtim güzelleştimArdımdan gelen yel sendinAcıdan geçtim güzelleştimTarihin sayfaları... hüzün dolar akşamlarıBana duyulan özlem... kabartır günahlarıAcıdan geçtim güzelleştimArdımdan gelen yel sendinAcıdan geçtim güzelleştim....Ruhların vardır aşkı... melekleredir bu son şarkıMeyveler olgunlaşır... tadışlarım aşkınadırAcıdan geçtim güzelleştimGecelerin hüznünü bana vedinAcıdan geçtim güzelleştimAğlayış gözlerdedir... cennetim dillerdedirBeni biriktiren ömrün... bağlılığımın gücündendirAcıdan geçtim güzelleştimGecelerin hüznünü bana verdinAcıdan geçtim güzelleştimHerşey sevgiden geçer... Gülen Yelken beni seçerGüneş patlar tomurcukta... oyunlar var her boncuktaAcıdan geçtim güzelleştimToprağının içinde bedenlendimAcıdan geçtim güzelleştimElveda ömürlüler... geliyor yelkenlilerYeniden kurulacak... denizdeki ak bahçelerAcıdan geçtim güzelleştimToprağının içinde bedenlendimAcıdan geçtim güzelleştim...

Alt 03.09.07, 17:29   #585
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Düşlerin Büyüsü - Düş Sokağı Sakinleri "Geçmişi onu çirkinleştirdi hepVe bu dünyadan alıp götürdü..."Ayrılıklar beni büyütürYanılgılar aşkı gördürürDüne ait olan hoş paragraflarArtık... seni hep öldürürDüne ait olan hoş paragraflarArtık... beni hep güldürürYolların hep vardır sonuAşıkların başkadır yoluBugüne gelen hoş şarkılarArtık... senden alır onuBugüne gelen hoş şarkılarArtık... benden götürür onuBoşa geçen hayat gelir mi sandınGece oldu bak yine aldandınHerşey geçer demiştim yalnız hayat kalırDüşlerin büyüsü de bir gün dağılır

Alt 03.09.07, 17:29   #586
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Biliyorum Hayat Yeniler Kendini - Düş Sokağı Sakinleri Geceler çabuk biterRenklenir gündüzlerBahar kokar bütün sevinçlerGeç geldi sevdaYorguN ama duyarlıBiliyorum hayat yeniler kendiniOnur verdin banaDünyaya ve uyanışımaBeklentiler an gelir gerçek olurlarBiliyorum hayat yeniler kendiniCennet bulunduğum yerYolumda çiçekten halkalarSevda kokuyor ayaklarımGünışığı gözlerimDingin ve erdemliBilincim parlak bir yıldızHeyecan getirdin banaHayata ve aşkaSevgiler an gelir sevda olurlarBiliyorum hayat yeniler kendini

Alt 03.09.07, 17:29   #587
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Gecenin Rengi - Düş Sokağı Sakinleri Gecenin rengiKeyiflerimin bereketiUykumun bebek dilliErişilmez cennetiHiç kaçıramamGeçmiyor dumanBir nehir akarAyaklarımın altındanMeşaleler yaktım göğun bahçelerineEllerimi verdim uykucu meleklerineMeyveler topladım perilerin tacındanAşıkları kaçırdım yılların şarabındanAy döner banaUykum koşar sanaAğlarım ölür diye gece...kanaGecenin rengiEllerimin keyifligiUykumun düşek tenliErişilmez cennetiHep kaçırırımÖlmüyor zamanBir nehir akarAyaklarımın altındanMeşaleler bıraktım göğün eteklerineKüllerimi verdim ağlayan gecelerineMeyveler dağıttım perilerin duduğındanŞaraplari akıttım aşkların diyarındanAy döner banaUykum koşar sanaAğlarım ölür diye gece...kana

Alt 03.09.07, 17:30   #588
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

İstanbul Akşamlarım - Düş Sokağı Sakinleri Üslerdir yollarimi ak gelinlige giydirenBüyüler dünyami yakar zehirleyen danslarinKuytulara birakilir hepYaslanan ıstanbul asklarimKonusan vapurlara bindir beniDenize örtünecek gözlerimAsk ve aci giysiler denli karmasikSarkilarim geliyor kulaklarimaRenk renk açilmis dükkanlardanBir beyoglu sabahiÖpüs benimle kraliçemAteslerinden geçirCanimi yak ve uçur beniBüyülü ellerindenTenimde eriyor günes boyali dudaklar gibiÇünkü agliyor ıstanbul aksamlarimÇiçeklerdir uykularimi mavi denizlerde serinletenHüzünler dünyami yikar dikenli dokunuslarinGalatanin isiklari indirir perdelerini uyuyan geceyeGözyaslarim gülümsüyor tikanan karanliklardaYasli kiz kulesi üzümlerini döküyor sepetindenSevgiliye kivriliyor kalbimin oynayislariSasiriyor adreslerim kafelerin kalabaligindaÖpüs benimle kraliçem ateslerinden geçirCanimi yak ve uçur beni büyülü ellerindenTeninde eriyor günes boyali dudaklar gibiÇünkü agliyor ıstanbul aksamlarim

Alt 03.09.07, 17:30   #589
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Gayret Et Güzelim - Düş Sokağı Sakinleri Gitmem gerek bu şehirdenBir rüya oldun sevdamın gergefindeNeden çocuklar beni gösteriyorYağmur yağsa güneşin yerineHa gayret güzelim gayretBiter elbet bu yağmur sabretSensizlikten olsa gerekÇekilmez oldu buralarHep benle beraber bulamadıklarımBak cesaretim yok artıkGeç oldu yorgunumYine deli oldum sayendeSaçında rüzgarHa gayret güzelim gayretBiter elbet bu yağmur sabretAyrılıktan olsa gerekGecikiyor sabahlarHep benle beraber unuttuklarımDönmüyor epeydir başımDenizler yalanSevmek ateş olurmuş derlerYanmak yalanŞimdi öyle uzakki geldiğim yollarYanlış bir öyküdeyim beni yeniden yazBir çocuktum sevmiştimAvuçlarımda aynalarGayret et güzelim elini uzatHa gayret güzelim gayretBiter elbet bu yağmur sabret

Alt 03.09.07, 17:31   #590
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

Düş Sokağı Sakinleri...

Olmuyor - Düş Sokağı Sakinleri Hayat bayram olsa yada yarın hiç olmasaGözlerini açsan penceremden baksanGüneş yüzüne doğsaOlmuyor istediğimiz gibi olmuyorGenellikler içindeyiz öznellik görünmüyorSözün dilim olsa yada neden hiç olmasaEllerimi açsam gözlerimden baksanYoluna güneş doğsaOlmuyor istediğimiz gibi olmuyorGenellikler içindeyiz öznellik görünmüyor

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil