Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Anketimiz: Üniversitelerde Türban Yasağı Kalksın mı?
Evet.Yasak Kalksın 43 70,49%
Hayır.Yasak Devam etsin 18 29,51%
Katılımcı sayısı: 61. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil

Alt 12.02.08, 13:38   #61
baLLgozLu
Herkonu.com Fanatik

baLLgozLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 53 -> 4.294.967.283 Konu

Al***305;nt***305;:
mercury´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ayrıca yazıyı yazan arkadaş eminim sen kadar müslüman cem evi konusu gectiğine görede alevi.Yoksa sen alevileri müslüman deilmi sanıyosun?
ben gerçek alevileri ayırt etmiyorum ama bugunki alevilerde gerçek yaşayan çok azınlık var öyle başı açık turbana karşı aleviyim geçin bu işleri siz ne güzel yaaa hem günah işle hemde cenneti kimsye verme boş işler bunlar boşşş.eninde sonunda kalkıcak yasak siz boşuna feryat ediyosunuz gerenk yok kardeşler.bu devran böyle geldi ama böyle gitmez çarkın dişi kırılmaya başladı..hehe akrımız iran mıı olcaz diyo hahahhh gülerim buna hep aynı kafa yapısı biraz geniş düşünün genişş...

Alt 12.02.08, 13:43   #62
mercury
O Artik Bizden

mercury - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 8
Tesekkür almis 3 -> 3 Konu

Al***305;nt***305;:
baLLgozLu´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Kardeşim boşuna savunma türban yasağı kalkıcak o kadar varmı bi diceğiniz..
Yasa çıkmayacak çıkartmayacagız dedikmi,işim gücüm çok uğraşamam ben böyle her yazana cevap versem ooooo akşam olur sadece diyeceğim etme eşşekle sohbet küstürürsün silme cam kırığla bi tarafını kestirirsin demiş pek muhterem biri aynen öle anlayan anladı hiiç tartışmaya girmesin burda karşı fikirdeki arkadaşlarım son diyceğim bu sonra dariliyorlar bazı arkadaşlar (dost abla kızma gittiim )

Alt 12.02.08, 13:50   #63
deniz_25710
Moderator

deniz_25710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 202
Tesekkür almis 325 -> 219 Konu

Al***305;nt***305;:
Yasa çıkmayacak çıkartmayacagız dedikmi,işim gücüm çok uğraşamam ben böyle her yazana cevap versem ooooo akşam olur sadece diyeceğim etme eşşekle sohbet küstürürsün silme cam kırığla bi tarafını kestirirsin demiş pek muhterem biri aynen öle anlayan anladı hiiç tartışmaya girmesin burda karşı fikirdeki arkadaşlarım son diyceğim bu sonra dariliyorlar bazı arkadaşlar (dost abla kızma gittiim )
lütfen sözlerine dikkat et kimseye görüşleri için hakaret edemezsin

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..
gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

Alt 12.02.08, 13:57   #64
baLLgozLu
Herkonu.com Fanatik

Al***305;nt***305;:
Vay benim akıllı ve zeki kardeşim ne güzel sölemişsin etme eşşekle sohbet saol hatırlattığın için.

Alt 12.02.08, 18:02   #65
follow
O Artik Bizden

follow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 43
Tesekkür almis 8 -> 7 Konu

Al***305;nt***305;:
baLLgozLu´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
ben gerçek alevileri ayırt etmiyorum ama bugunki alevilerde gerçek yaşayan çok azınlık var öyle başı açık turbana karşı aleviyim geçin bu işleri siz ne güzel yaaa hem günah işle hemde cenneti kimsye verme boş işler bunlar boşşş.eninde sonunda kalkıcak yasak siz boşuna feryat ediyosunuz gerenk yok kardeşler.bu devran böyle geldi ama böyle gitmez çarkın dişi kırılmaya başladı..hehe akrımız iran mıı olcaz diyo hahahhh gülerim buna hep aynı kafa yapısı biraz geniş düşünün genişş...
Birincisi sen bir kenar mahalle kahvenesinden elinde tespih cevirirken mi yaziyorsun? Adam gibi yazmak tabiri acaba sana cok mu uzak?

Ikincisi gercek Alevilik ten bir haber olup atip tutma, ben senin zihniyetinin isledigi o kadar günahi yazarimki eger biraz yüzün varsa utanirsin....

Kerbela...

Mah-ı Matem

Alt 12.02.08, 19:09   #66
OsManLii
Herkonu.com Fanatik

OsManLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür almis 63 -> 4.294.967.167 Konu

Arkadaşlar hepimiz Müslümanız Elhamdülillah alevisiyle, kürdüyle, çerkeziyle, lazıyla v.s. herkes kendinden mesuldür başkalarının ne yaptığına bakacağınıza kendinizi biraz gözden geçirin hiç yakışıyormu bu konuşmalar size neyi anlatıyorsunuz neyi ima etmeye çalışıyorsunuz ve neyi paylaşamıyorsunuz bakın söz Türbansa bunu meclis vermiş 411 vekille tarihte görülmemiş çoğunlukla kabul edilmiş kardeş bunu uzatmayın saygı duymak gerekir nasılki futbolda hakem kararı verdikten sonra nasılki geri dönüşü yok işte bunun hiç geri dönüşü yok

Alt 12.02.08, 19:27   #67
baLLgozLu
Herkonu.com Fanatik

Al***305;nt***305;:
follow´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Birincisi sen bir kenar mahalle kahvenesinden elinde tespih cevirirken mi yaziyorsun? Adam gibi yazmak tabiri acaba sana cok mu uzak?

Ikincisi gercek Alevilik ten bir haber olup atip tutma, ben senin zihniyetinin isledigi o kadar günahi yazarimki eger biraz yüzün varsa utanirsin....
Kardeşim boşuna iğneleme yapma bana ne yazıcaksan yaz güzel kardeşim herneysen de beni ilgilendirmez.Adam gibi yazdım dikkat edersen eğer görebiliyorsan evet kenar mahallede oturuyom ben elımde tesbih çekiyorum sen zihinde okuyorsun varmı öle bi kabiliyetin.

Alt 12.02.08, 20:21   #68
klemexus
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 35
Tesekkür almis 15 -> 8 Konu

bir tarafta türban yasağı kalksın diye eylem yapanlar...
bir tarafta yasak kalkmasın die eylem yapanlar...
bir tafafta apo posterleriyle gösteri yapanlar...

vay Ülkemin haline vay...

Alt 12.02.08, 21:08   #69
Gamzeli38
Herkonu.com Fanatik

Gamzeli38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 154
Tesekkür almis 37 -> 4.294.967.268 Konu

Al***305;nt***305;:
klemexus´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
bir tarafta türban yasağı kalksın diye eylem yapanlar...
bir tarafta yasak kalkmasın die eylem yapanlar...
bir tafafta apo posterleriyle gösteri yapanlar...

vay Ülkemin haline vay...
evt vay Ülkemin haLineee tv'de haberde bi üniversiteli kiz cikmi$ $öyle diyor: " türbanlilari bu okula almicam giremicekler ders yapamicaklar gerekirse kapinin önünde böyle nöbet tutucam hadi gelinde görelimm" o an tv ye saldirasim geldi bence türbana kar$i cikanlar Türk degiLLer , millet üniversiteye sapkayla geliyor satanist kilikli insanlar geliyor,kulaklarinda dilinde kasinda küpeyle, kizlar mini mini etekle geliyor ona bi$e demiyonuzda kalkmisiniz türbana hayir diyonuzz, birakin türbanin size ne zarari var millet istedigini yapsin,sokak ortasinda sevgililer neler yapiorr ona BI$EY DEMIYONUZDA TÜRBANAMI KARSI CIKIYONUZ bo$una ugrasiyorsunuz karde$lerimm türban yasagi kalkiyooooooooo birakin baskalarida sizin gibi özgür olsunn rahat okusunlarr, baska milletlere laf vermiyyelim rezil olmayalim birliik beraberliik olalim ama NERDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Alt 12.02.08, 21:11   #70
Gamzeli38
Herkonu.com Fanatik

Gamzeli38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 154
Tesekkür almis 37 -> 4.294.967.268 Konu

1 aydir türban konusunu tartisiyoz terör konusunu bile basitrdi ondan bile öne cikti , ne bu halimiz yaa, aglanicak durumdayiz , bu durumda ben baska milletlere kendimizi türkleri nasil koruyabilirim buarada balgözlü karde$ yazdiklarini biraz okudum cok güzel konusmussun arkandayim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil