Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

Alt 12.02.08, 13:16   #11
perihan
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 59
Tesekkür almis 88 -> 4.294.967.069 Konu

Al***305;nt***305;:
seher3´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bu ne güzel bir uslüptur...
Hayran oldum gani müjdeye...
Ama pankartı dahi onun yazacak yetiye sahip olduğuna inanmmam..
Bunlarda yeni trend kadınlarla ve çocuklarla din sömürüsü yapmak..

Güzel arkadasim iyi dinle görüyorumki türbana karsisin birde sebep yaz bari, baskalarinin pankartini onu bunu yok birilerinin yazilarindan alinti birak böyle seyleri ya, ne oldu yani hala inanmiyormusun bu dogal afetlerin bir uyari olduguna, ha buda ayri bir tartisma konusu inanc meselesi yani, kimsenin seni acik olduguna dair dislamasini okula almamasini sana bir yaratikmisin gibi bakmasini istermisin kardesim, istemezsin tabiki, bu yüzden bence öyle polemiklere girme güzel kardesim, herkes isine baksin, ben güzel bulmuyorum bu yaziyi, unutmayinki istanbul üniversitesinin kapisin yine kapida yazili olan ayetin altinda, yine Allahin bir ayeti olan Türban ama joplanan türbanli kizlar!! bence siz biraz düsünün.

Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 12.02.08, 13:28   #12
dogangunes
O Artik Bizden

dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 9
Tesekkür almis 3 -> 3 Konu
Lightbulb

Al***305;nt***305;:
perihan´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Güzel arkadasim iyi dinle görüyorumki türbana karsisin birde sebep yaz bari, baskalarinin pankartini onu bunu yok birilerinin yazilarindan alinti birak böyle seyleri ya, ne oldu yani hala inanmiyormusun bu dogal afetlerin bir uyari olduguna, ha buda ayri bir tartisma konusu inanc meselesi yani, kimsenin seni acik olduguna dair dislamasini okula almamasini sana bir yaratikmisin gibi bakmasini istermisin kardesim, istemezsin tabiki, bu yüzden bence öyle polemiklere girme güzel kardesim, herkes isine baksin, ben güzel bulmuyorum bu yaziyi, unutmayinki istanbul üniversitesinin kapisin yine kapida yazili olan ayetin altinda, yine Allahin bir ayeti olan Türban ama joplanan türbanli kizlar!! bence siz biraz düsünün.

Çook güzel kardeşim hayır diyenler zaten anlatmış içindekileri ortalıgı karıştıran polemik yaratan sensin bence.Buzamana kadar bu forumdan sadece müzik indirdim ben son günlerdede yazıyorum aklıma ne gelirse ama anladımki burda sadece müzik indirilir nede olsa senin fikrinden olmayanı sen ve bazı arkadaşlar hemen alıntı yaparak sorguluyosrsunuz.Burda senden ve o sorgulayan arkadaşlardan çok eskiyim 3 4 senedir neden eski arkadaşalrın terkettiğini kanalı ve forumu şimdi daha iyi anladım.Başınız açık kapalı farketmez yüreğiniz aydınlık olsun.
mercury (12.02.08)

Alt 12.02.08, 13:47   #13
mercury
O Artik Bizden

mercury - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 8
Tesekkür almis 3 -> 3 Konu

Kimsin abi tanıyamadık gitmeden söyle bari kim oldugunu

Alt 12.02.08, 16:46   #14
Korkuut
O Artik Bizden

Korkuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 37
Tesekkür almis 12 -> 8 Konu

Al***305;nt***305;:
follow´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bunu neye dayanarak yaziyorsun?

yukardaki arkadasima cevab yazdim...

Alt 22.02.08, 23:45   #15
OsManLii
Herkonu.com Fanatik

OsManLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 63 -> 4.294.967.167 Konu
Talking

[quote=mercury;49150]Bu pankartı bir türbanlı genç kız tutmuştu.
Yazı malum, "7.4 yetmedi mi".
Sanıyorum bu pankart, depremin hemen ardından açılmıştı..

Yani bu türbanlı kız onları korumak için, başkalarına bu nedenle ceza vermek için, allahlarının depremi yaratıp öldürdüğünü düşünüyor.
Ah biraz da akıl verse ya..

bak mecusi herkimsen anlıyorum ki sen ataistsin konuşmalarından belli oluyor istediğin kadar konuş istediğini yapmaya çalış ancak şu söylenir sana cam kırığıyla oynama biyerin yırttırırsın cahille etme muhabbet hemen küstürürsün bak haberin yoktur belkide cumhurbaşkanı türbanı onaylamış haberin olsun :Ç>:>:>:>:>:>

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil