Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

Alt 26.02.08, 08:20   #11
hahuer
Herkonu.com Fanatik

Tesekkür etmis: 35
Tesekkür almis 46 -> 28 Konu

Al***305;nt***305;:
OsManLii´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
neyi destekleyeceksin hadi destekleyelim o zaman anlat adnan menderes i neden idam ettiler anlat bakalım susurluk davasını anlat bakalım şemdinli olayını anlatsınlar adli ipekçi davasını bırak fasa fiso işleri kardeşim önce onları bi anlatsınlar sonra bunuda konuşuruz bundan önce kimsenin gıkı çıkmıyordu şimdi horozmu oldunuzda ötüyosunuz hayret bişeysiniz
hayırdır kuyruğuna mı basıldı arkadaş.
laf üretme iş yap.
siz ancak gevezelikle gündemi doldurursunuz.
siz konulara uzak yaşarsınız.başlıklarla avunursunuz.hadi ordan laf ebesi...

Alt 26.02.08, 10:58   #12
Temur_Melik
Herkonu.com Fanatik

Temur_Melik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 34
Tesekkür almis 21 -> 14 Konu

Al***305;nt***305;:
burda kimse kimseyi tanımıyor senin kim olduğun konuşmalarından belli zaten!..Bak sen ben konuyu küçümsemiyorum eğer kalın kafa biraz anlasaydı ülke genelini düşündüğümü anlardın
Ülke genelini düşünüyosun eyvallah. Bunu bu şekilde mi dile getiriyorsun? Dile getirme şekline baktın mı? Kullandığın kelimelerin nereye nasıl gittiğini bilmiyor musun? Kafası çalışan adamsın lafın nasıl söylenmesi gerektiğini anlarsın demi? Söylediğin lafları bir anla o zaman.

Al***305;nt***305;:
ben isim kullanmadım koçum yarası olan gocunur bu gibi insan dememden etkileniyorsan ne demek istediğimide anlarsın sanırım
Birincisi ben ****** değilim koç, aslan, **** ***** bunları kendine yakıştırıyorsan benim sorunum değil bu sana iade ettiğim kelimen senin olsun tepetepe kullan. İsim kullanmadım diyorsun ancak yazarının bir ismi var İbrahim Karagül diye (ki adreside var yazının hemen başında) eğer bu gibi adamlar sözün ibrahim karagül adının yanında anılıyorsa demek ki o ve ona benzer isimlerden bahsediyorsun sorumu yineliyorum. Sen İbrahim Karagülü tanıyor musunda öyle bir çıkarımda bulunuyorsan eğer tanıyorsan tanıdığın kişiyi bir tanıt.

Seninle şahsi bir tartışmaya girmeyeceğim ki kalın kafalıyım sen beni anlarsın benden çok daha ince kafalısın ki kalınlık ve incelik kafanın içini dolduran beynin ve bilginin özelliği kemiğin değil. Umarım anlarsın.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 26.02.08, 11:33   #13
OsManLii
Herkonu.com Fanatik

OsManLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 63 -> 4.294.967.167 Konu

laf dalaşına girmeyecem ben fikrimi söyledim sen üç mühendisin intiharından bahsettin ben ülke genelinde yaşanan intihar süsü verilen veya öldürülenlerden bahsettim hayırdır ne bu tepki

Konu OsManLii tarafından (26.02.08 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir..

Alt 26.02.08, 11:36   #14
Temur_Melik
Herkonu.com Fanatik

Al***305;nt***305;:
bak aynen dediğim gibi ibrahim karagüllü zaten kendi fikrin olsa şaşardım ben bu gibi insan denince aklına ne geliyorsa ne demek istemişsem aynen onları demişimdir bu arada o şahsı ve şahsiyetleri tanımama gerek yok ben onların ne iş yaptıklarına yada geçmişte ne gibi faaliyet gösterdiklerine değil yazdığı yorumlara göre yorum eklerim sen neden alınıyon yoksa akrabadan birimi
Tanımana gerek olmadığını söylediğin biri ve birilerini neye göre yarğılıyorsun. Eğer tanımdan yargılamak senin için geçerli akçe ise tahmin ettiğimden daha inceymiş kafan. Bir şeyi söyleyen kişiyi tanımadan söylediğinin ne olduğuna bakarsan ancan bu kadar ince kafalı olursun.

Alt 26.02.08, 11:59   #15
OsManLii
Herkonu.com Fanatik

OsManLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 63 -> 4.294.967.167 Konu

ben seni tanıyormuyum bak boş boş konuşuyorsun ama sana cevap veriyorum peki sen beni tanıyormusun bak tanımıyorsun ama kullandığın kelimelere bile bakmadan ötüyosun ben tanımıyorum demedim tanımama gerek yok dedim demekki ben kişinin kullandığı kelimelere göre laf söylüyorum padişah çocuna ayrı köylü çocuna ayrı değil
anlayışında sorun olmasaydı yada şöyle izah edeyim kalın kafana bunu sığdırabilseydin böyle konuşmazdın
kısaca Katranı kaynatsan olurmu şeker, cinsi batasıca mutlaka cinsine çeker. yani ne anlatsam ne söylesem sen illa benim dediğim olcak diyecen

Alt 26.02.08, 14:43   #16
Temur_Melik
Herkonu.com Fanatik

Al***305;nt***305;:
ben seni tanıyormuyum bak boş boş konuşuyorsun ama sana cevap veriyorum peki sen beni tanıyormusun bak tanımıyorsun ama kullandığın kelimelere bile bakmadan ötüyosun ben tanımıyorum demedim tanımama gerek yok dedim demekki ben kişinin kullandığı kelimelere göre laf söylüyorum padişah çocuna ayrı köylü çocuna ayrı değil
anlayışında sorun olmasaydı yada şöyle izah edeyim kalın kafana bunu sığdırabilseydin böyle konuşmazdın
kısaca Katranı kaynatsan olurmu şeker, cinsi batasıca mutlaka cinsine çeker. yani ne anlatsam ne söylesem sen illa benim dediğim olcak diyecen
Haklısın çoluk çocukla uğraşmaya değmez.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil