Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 17.10.07, 17:18   #691
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Sistem Şükür'e göre kurulacak

Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp, Milli Takım idmanında elinden sakatlanan Hakan Şükür'ün son durumuna göre Ankaraspor karşısında sistem ve kadroyu belirleyecek. Tecrübeli oyuncunun forma giyememesi durumunda ileri ikilide Ümit Karan-Nonda'ya görev vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Şaş'a bazuka

Ankaraspor maçının hazırlıklarına dün akşam yaptığı idmanla devam eden Galatasaray'da Hasan Şaş sakatlandı. Teknik direktör Feldkamp'ın şut çalışması yaptırdığı sırada kaleye geçen Hasan Şaş, Mehmet Güven'in bazuka gibi gelen şutunu karşılarken, sağ ayağından sakatlık geçirdi. Sağlık ekiplerinin müdahale ettiği Şaş'ın durumu çekilecek MR sonucuna göre

kesinlik kazanacak.

Alt 17.10.07, 17:20   #692
Hasani
Uzman

Nonda hazır

Son maçlarda yedek kulübesinde oturan Nonda, Ankaraspor veya Bordeaux maçında forma bekliyor. Kongolu oyuncu, idmanlardaki golleri ve yüksek performansı ile dikkat çekerken, Kalli'nin Ankara maçında Nonda'ya görev verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

Kaleci Orkun iddialı

Başarılı performansıyla Galatasaray kalesini kapan Orkun, ilk senesinde şampiyonluk yaşayacağını iddia etti. Genç file bekçisi, "Feldkamp ile çalışmak gerçekten büyük bir şans. Zirveyi kimseye bırakmayacağız. Ligin en iyi takımı biziz" dedi.

Topal: Problem yok

İlk 11'de forma şansı bulamayan Mehmet Topal bunu dert etmiyor. Sarı- kırmızılı futbolcu, elinden geldiğince çok çalıştığını belirterek, "Hocam bana ne zaman şans verirse görevimi yaparım. Hiç bir problem yok. G.Saray'da olmaktan mutluyum" diye konuştu.

Alt 17.10.07, 17:23   #693
Hasani
Uzman

Lincoln'e vatandaşlık teklifi

Brezilyalı yıldızımıza Türk vatandaşlığı teklif edildi
Galatasaray'ın yıldız futbolcusuna Türk vatandaşlığına geçmesi için Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Schalke Kulübü eski Başkanı Rehberg öneride bulundu. Florya'daki aslan yuvasına giden Akgün-Rehberg ikilisi Lincoln ile görüşerek türk vatandaşlığına geçmesi durumunda her konuda yardımcı olacaklarını ve kendisini milli takımda görmek istediklerini söylediler. Lincoln'ün Galatasaray'a transferinde aracı olan isimlerin başında gelen Hasan Akgün, Brezilyalı oyuncunun bu konuyu düşüneceğini ve karar vereceğini belirtti.
Milli takımın teknik heyetinin de uzun zamandır bu konularda beyin jimnastiği yaptıkları ve Aurelio'nun Milli Takım'daki başarılı performansını de göz önünde bulundurarak orta sahadaki problemi Brezilya milli takımında hiç forma giymemiş olan ve bu yüzden bir engeli bulunmayan Lincoln ile çözebileceklerini düşündükleri öğrenildi.
Konuyu danıştığımız Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise Galatasaray Kulübü olarak böyle bir girişimleri olmadığını belirtti.
Brezilyalı futbolcunun ise yakın çevresine Türkiye'yi henüz çok fazla tanımadığını ve Türk vatandaşlığına geçmeyi şimdilik düşünmediğini söylediği öğrenildi.
Statüye göre Türkiye'de 5 yıl yaşayan yabancılar, vatandaşlığa geçebiliyor. Ancak Türkiye'nin tanıtımına katkıda bulunma maddesi işletilerek Lincoln için bu 5 yıllık süre dikkate alınmayacak. Mert Nobre, Gökçek Vederson, Alper Aydın (Bebbe) gibi futbolcular da bu sayede vatandaşlığa geçenlere örnek. Ancak bu oyuncular henüz Milli Takım'a çağrılmadı.
FEDERASYON KANADI...
"Lincoln'ün Türk vatandaşlığına geçmesini ister misiniz? " sorusunu yönelttiğimiz Federasyon kanadında ise Başkanvekili Affan Keçeci şunları söyledi: "Türk vatandaşlığına geçme konusu yetki ve görev sahamızda olan bir konu değildir. Bu tamamiyle içişleri bakanlığı ve hükümetin onayı ile olan bir husustur"
Brezilyalı oyuncunun Türk vatandaşı olmak için başvuru yapması durumunda ise Keçeci "Türk vatandaşlığı sonradan kazanılsa dahi her türk vatandaşının sahip olduğu hak ve sorumluluklara bu kişi de sahip olmaktadır. Lincoln, vatandaşımız olması halinde milli takımımızda oynayıp oynamama, çağrılıp çağrılmama durumu ise tamamıyle teknik heyetin bileceği bir konudur. Vatandaşlığa sahip olan bir sporcunun milli takıma çağrılabilmesi için kendi ülkesinin milli takımında hiç forma giymemiş olmasının yanı sıra milli takımda oynama yeteneğine haiz olma şartı vazgeçilmezdir. Böyle bir yeteneğinin olması zorunlu bir şarttır. Lincoln'ün Türk olması durumunda milli takıma alınması için bizce bir sakıncası hiç bir zaman olamaz. Türk vatandaşı olan her kişiye saygımız sonsuzdur. Ama bunu teknik heyet belirler" diye konuştu.

Alt 17.10.07, 18:33   #694
F_I_R_A_T
Site Admin

Tesekkür etmis: 42
Tesekkür almis 46 -> 29 Konu

http://www.gsstore.org/

tasarim yarismasi basladi
benim yaptigim calisma aceleye gelmis bir eskiz idi aslinda ama ilk yolladigim oldugu icin bunu kabul etmisler
oy verirseniz cok sevinirim
119 numarali calisma
herkez bir kere oy kullanabiliyor unutmayayin 119

FORUM ve SIte KURALLARI >>> Yeni konu acmadan evvel mutlaka

Full Servis internet>>> www.melinet.eu

-
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 17.10.07, 20:33   #695
Hasani
Uzman

Al***305;nt***305;:
F_I_R_A_T´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

benim yaptigim calisma aceleye gelmis bir eskiz idi aslinda ama ilk yolladigim oldugu icin bunu kabul etmisler
119 numarali calisma
Oyumu güzel tasarimin için verdim 119
cimcime68 (17.10.07), F_I_R_A_T (18.10.07)

Alt 17.10.07, 22:51   #696
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

hasani tek keliem ile harikasin sagol gsli hemserim..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 18.10.07, 16:35   #697
F_I_R_A_T
Site Admin

Tesekkür etmis: 42
Tesekkür almis 46 -> 29 Konu

Al***305;nt***305;:
Hasani´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Oyumu güzel tasarimin için verdim 119

Tesekkürler 119 a oylarinizi bekliyorum devam devam yokmu 119 a oy veren

FORUM ve SIte KURALLARI >>> Yeni konu acmadan evvel mutlaka

Full Servis internet>>> www.melinet.eu

-

Alt 18.10.07, 16:59   #698
karakule38
Herseyden Haberi Var

Tesekkür etmis: 421
Tesekkür almis 421 -> 189 Konu

Al***305;nt***305;:
F_I_R_A_T´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

119 numarali calisma
bi fenerli olarak oyumu kullandım ve tabiki 119 no'ya verdim oyumu

inşallah kazanırsın F_I_R_A_T

Alt 18.10.07, 18:27   #699
Hasani
Uzman

Feldkamp'tan transfer raporu geldi

Devre arası ve yeni sezon için çalışmalara şimdiden başlayan sarı-kırmızılı ekip, Kevin Kuranyi ve Dede'nin transferi için Almanya'ya çıkarma yaptı

İkisi bir yerde

Devre arası ve yeni sezon için çalışmalara şimdiden başlayan sarı-kırmızılı ekip, Kevin Kuranyi ve Dede'nin transferi için Almanya'ya çıkarma yaptı.

Hedef büyütecek
Galatasaray büyük oynuyor. Sezon başında yaptığı transferler ile UEFA Kupası'na aday olan sarı-kırmızılı ekip, yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak istiyor. Bunun için şimdiden kolları sıvayan sarı-kırmızılılar, kadrosunu dünyaca ünlü yıldızlarla güçlendirmenin planlarını yapıyor. Galatasaray özellikle Schalke'den Kuranyi ve Dortmund'tan Dede'nin peşinde.

Üstünel Çalışıyor
Sözleşmeleri devam eden oyuncuların öncelikle menajerleriyle temas kuran Galatasaray, şimdi de Schalke ve Dortmund'la temasa geçti. Yönetici Haldun Üstünel'in iki kulüple görüşmek için Almanya'ya gittiği belirtilirken, Alman yöneticilerle masaya oturacak olan Üstünel'in dönüşünde Kuranyi ve sol kanatta görev yapan Dede hakkında yönetime ayrıntılı rapor vereceği öğrenildi.

Alt 18.10.07, 18:30   #700
Hasani
Uzman

G.Saray'lı Lincoln Türk vatandaşı oluyor

Brezilyalı futbolcu, "Almanya'daki günlerim çok güzeldi ancak artık geride kaldı. Türkiye'de yeni bir sayfa açtım. Burası benim evim gibi'' diye konuştu

Burası benim evim

Brezilyalı futbolcu, "Almanya'daki günlerim çok güzeldi ancak artık geride kaldı. Türkiye'de yeni bir sayfa açtım. Burası benim evim gibi'' diye konuştu.

Hasret giderdiler
Schalke'nin Onursal Başkanı Gerhard Rehberg, dün eski oyuncuları Cassio Lincoln'ü ziyaret etti. Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki buluşmada, Rehberg ile Brezilyalı yıldız bir süre sohbet ederken, Türk vatandaşlığına geçmesi gündeme gelen Lincoln, Türkiye'yi ve Galatasaray'ı överek, "Almanya'daki günlerim çok güzeldi ama artık geride kaldı" dedi.

Gözler Terim'de
Türkiye'de yeni bir sayfa açtığını kaydeden Lincoln, "Schalke 04'ü unuttum. Artık Galatasaray'da başarılı olmak istiyorum. Oynadığım futbolla da bunu kısa sürede gerçekleştirdiğime inanıyorum. Burası benim evim gibi'' diye konuştu. Adnan Polat'ın Türk vatandaşı olması için girişimlerde bulunduğu oyuncu, Terim'in kabul etmesi halinde milli formayı giyecek.

Konuyu Toplam 7 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)

Seçenekler
Stil