Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

Alt 26.10.07, 22:33   #21
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

nico sende bazi arakdaslar diyosun lutfen isim verinsene hangi siyasi dstekleciler merak ettim bana diyosan siyaset parti destekleyicisi felan diyosan.evet acikca diye bilirim ben akpci degilim ama AKP yi yani Tayip ERDOGANI cok dogru birisi olrak buluyom herkes yorumu kendinedir ben onu savunmuyom yanlis seyleride vardir her siyasetci gibi dogru seyleride vardir her siyasetci gibi bundan gocunmuyom yok felanda demiyom evet savunmaksa ben savunuyom buda suc olamaz sende sevmiyosan sevmiyom de..fikir ozgulurgu vardir..

ayrica bu hukmet bu oneriyi getirmisss yani askerlemiz uzman olsun diye ama iki sene once genel kurmay bunun 2009da ol bilcegini aciklamis Tayipta simdi yine ayni oneriyi sunuyo yani uzman asker olsun diye adam kotu bsiey dememsikii talebini sunmus ki bence cok ama cok dogrudur..siyasi kimgili kotudur ama fikri dogrudur..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
simarik_kiz (26.10.07)

Alt 26.10.07, 23:04   #22
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
nico sende bazi arakdaslar diyosun lutfen isim verinsene hangi siyasi dstekleciler merak ettim bana diyosan siyaset parti destekleyicisi felan diyosan.evet acikca diye bilirim ben akpci degilim ama AKP yi yani Tayip ERDOGANI cok dogru birisi olrak buluyom herkes yorumu kendinedir ben onu savunmuyom yanlis seyleride vardir her siyasetci gibi dogru seyleride vardir her siyasetci gibi bundan gocunmuyom yok felanda demiyom evet savunmaksa ben savunuyom buda suc olamaz sende sevmiyosan sevmiyom de..fikir ozgulurgu vardir..

ayrica bu hukmet bu oneriyi getirmisss yani askerlemiz uzman olsun diye ama iki sene once genel kurmay bunun 2009da ol bilcegini aciklamis Tayipta simdi yine ayni oneriyi sunuyo yani uzman asker olsun diye adam kotu bsiey dememsikii talebini sunmus ki bence cok ama cok dogrudur..siyasi kimgili kotudur ama fikri dogrudur..

cimcime burda ben herseyi biraktim tek derdim senin siyasi kimligin acikladigin icin sagol .sormadim ama bana cevap olarak vermisin zahmet edip.

Alt 26.10.07, 23:13   #23
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
cimcime burda ben herseyi biraktim tek derdim senin siyasi kimligin acikladigin icin sagol .sormadim ama bana cevap olarak vermisin zahmet edip.
konuyu saptirma sen merak etin diye yazmadim sadce savunuyosunuz siyasetci felan diyosun acikca dedim benim akpli degilim ama bi antipatim var yaptiklarini dogru buluyom bu benim dusuncem herdayimda diyom bu benim dusuncem diye..ozaman kimsenin ne kimlik tasiyip tasimadigini bilmeden savunuyosunuz suncusunuz buncusunuz deme lutfen..incitici olma burda biseyleri tartisyoz..konuyoz..alayliga luzm yok..

Alt 26.10.07, 23:23   #24
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Al***305;nt***305;:
konuyu saptirma sen merak etin diye yazmadim sadce savunuyosunuz siyasetci felan diyosun acikca dedim benim akpli degilim ama bi antipatim var yaptiklarini dogru buluyom bu benim dusuncem herdayimda diyom bu benim dusuncem diye..ozaman kimsenin ne kimlik tasiyip tasimadigini bilmeden savunuyosunuz suncusunuz buncusunuz deme lutfen..incitici olma burda biseyleri tartisyoz..konuyoz..alayliga luzm yok..
neden hemen kendini savunma moduna giriyorsun...benim senle bu konuda konusmaya niyetim yok,sana bu konuda bi soruda sormadim,senle alakali biseyde söylemedim....

Alt 26.10.07, 23:35   #25
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
neden hemen kendini savunma moduna giriyorsun...benim senle bu konuda konusmaya niyetim yok,sana bu konuda bi soruda sormadim,senle alakali biseyde söylemedim....
kendimi savunmuyom sadece ben siyasetci degilim tam tersi ana okul ogretmeniyim...ha sen sormadin ama diyeyim mesleyim kimligim o..sadce siyaseti savunuyo diyosun bazi arakdaslar bu ben ve bi arakdasdaha okudum nicki aklimda degil kusra bakmasin isim verirsen ozamn kime ne dedigin anlasilir nico bunu senin icin demiyom arakdasim,,genel olrak diyom birine yada ortaya laf soylemeyin isim nick verin mesela saniye yada cimcime diye hitap edinki kime ne denmis anlasilsin..demi ama ya ben yanlis analdim yada sen baskasina dedim bazi arakadaslar siyasetci diye o yuzden sana cvp verdim bende sana cvp vermiye pek hevesli degildim..

Alt 27.10.07, 00:15   #26
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Al***305;nt***305;:
sevgili elisracim o tasin bana imis genel felan degilmis cunku bi tek ben gulmusum bidakine cimcime diye uyarisan sevinirim ...ayrica konun cidiyetine aldimki konu actim geyik olsun mesaj sayim dolsun diye sacma sapan bi konu acmadim gulmek yeri nerdir bunu iyi bilirim cnm ister chata gulerim canim ister burda gulerim gulmek yasaksa engliye bilirsiniz saniye gulmek yasak diye..ve ayrica bu konu ile ilgili gulmedim konu icin alta dusuncem yaziyo zati ben hic bizaman laf olsun diye bisey yazmam yaziyosamda konu ile ilgili dusuncemi yazarim ben guzelce dusuncemi belirdim ve sundan eminimki nico kardesimde benim onunla satasmalarimi cidiye almiyodur ki ben onunla sadce kardesce arakdasca bazen fikirlermiz zitda olsa cvp veriyom ama sundan kendi admima eminimki benim onunla cidi bisey yazmadigimi oda biliyodur..zati benim bu kanlda kimse ile sornum olmaz geyik meyik etmiyom ben herkonuyu cidiye alarak yaziyom ki oyle olmasa okdar insandan tesekur almazdim bu demeki ben kotu bisey etmiyom..neyse umarim anlamisindir ben acik konusurum..

saygilarimla..
Ben Özellikle hangi nick gülmüs zahmettine girmedim.. lafim ortaya idi .. yoksa tabiki sana söyleme cekingenligim yoktur.. uzatmayada gerek yok.. burda siyaset yapacak degilim.. Konuyu nerden nereye cektiniz helal yani.. ben seni anlamiyor gibi bi halde sergilemedim o kadar aciklamaya gerek yoktu...

Alt 27.10.07, 08:03   #27
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Al***305;nt***305;:
sevgili elisracim o tasin bana imis genel felan degilmis cunku bi tek ben gulmusum bidakine cimcime diye uyarisan sevinirim ...ayrica konun cidiyetine aldimki konu actim geyik olsun mesaj sayim dolsun diye sacma sapan bi konu acmadim gulmek yeri nerdir bunu iyi bilirim cnm ister chata gulerim canim ister burda gulerim gulmek yasaksa engliye bilirsiniz saniye gulmek yasak diye..ve ayrica bu konu ile ilgili gulmedim konu icin alta dusuncem yaziyo zati ben hic bizaman laf olsun diye bisey yazmam yaziyosamda konu ile ilgili dusuncemi yazarim ben guzelce dusuncemi belirdim ve sundan eminimki nico kardesimde benim onunla satasmalarimi cidiye almiyodur ki ben onunla sadce kardesce arakdasca bazen fikirlermiz zitda olsa cvp veriyom ama sundan kendi admima eminimki benim onunla cidi bisey yazmadigimi oda biliyodur..zati benim bu kanlda kimse ile sornum olmaz geyik meyik etmiyom ben herkonuyu cidiye alarak yaziyom ki oyle olmasa okdar insandan tesekur almazdim bu demeki ben kotu bisey etmiyom..neyse umarim anlamisindir ben acik konusurum..

saygilarimla..
eline sağlık.bende böyle bir yazı yazmayı düşünüyordum arkadaşa ama vaktim olmadı.izin verirsen bu yazının benden de arkadaşa gitmesini istiyorum.genel dediği insanların içinde bende vardım çünkü.lütfen,eğer bu kanalda birşeyleri birileri ile paylaşabiliyorsak bişeyler anlatabiliyorsak bir yerlere gelebilmişiz demektir.yani neyi nerede yapabilceğimizi biliyoruz.kimsenin uyarmasına gerek yok!

..

Alt 27.10.07, 23:24   #28
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
ELisRa54´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ben Özellikle hangi nick gülmüs zahmettine girmedim.. lafim ortaya idi .. yoksa tabiki sana söyleme cekingenligim yoktur.. uzatmayada gerek yok.. burda siyaset yapacak degilim.. Konuyu nerden nereye cektiniz helal yani.. ben seni anlamiyor gibi bi halde sergilemedim o kadar aciklamaya gerek yoktu...
okdar aciklama gereyi duydum kendimi oyle ifade etim..... senin yazina karslik cvp verdim lafin ortaya ola bilir ama gulen bendim ( ) yani bu isaret bi bende var sen demisnin gulmek yeri caht diye bende aciklama getirdim..her ne ise konu burda kapanmistir..
umarim Turkiye icin hayirlisi ne ise o olur..

Alt 28.10.07, 00:38   #29
muratgurbuz
Herkonu.com Fanatik

muratgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 134
Tesekkür almis 148 -> 59 Konu
Exclamation

Al***305;nt***305;:
leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
bence sen ve senin gibilerlede olacak gibi değil kardeşim sen önce kendine bir profil oluşturda daha sonra başkalarını eleştir.olurmu !!!!

..
halk agzıyla takılanlarla,üç kuruşluk yorum yapanlarla ve yarası olup belli etmeden gocunanlarla işim yok benim.unutmadan; bir de dal ve kavuklarla..

Alt 28.10.07, 20:08   #30
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Al***305;nt***305;:
muratgurbuz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
halk agzıyla takılanlarla,üç kuruşluk yorum yapanlarla ve yarası olup belli etmeden gocunanlarla işim yok benim.unutmadan; bir de dal ve kavuklarla..

...
sözümü dinliyon anlaşılan.profil oluşturmaya başlamışsın.ben eğer burda gocunucaksam,laf söyleme gereği duyacaksam kimseden çekinmem.burası bir forum sitesi ise kurallar çerçevesinde herşey mübahtır.biri sana terbiyesizlik ettiyse uyarırsın.ama o kişi sen deilsen başkası ise bunun adı yalakalık olur.cevap yazabilirsin bu sözlerime.bana göre konu kapanmıştır.anlayan anlıcanı anladı.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil