Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 14.12.07, 23:06   #301
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Fenerbahçe'ye tebrik
Trabzonspor, ezeli rakibinin başarısını kutladı.
14.12.2007

Büyük umutlarla çıktığı Avrupa macerasına bu sezon yine tahmin edilenden çok çabuk veda eden ve taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Trabzonspor, ezeli rakibinin başarısını kutladı. Bordo-Mavili ekibin resmi internet sitesi, ***8220;Bir üst tura çıkma başarısı gösteren Fenerbahçe***8217;yi kutlar, eleme turunda başarılar dileriz***8221; mesajını yolladı.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 14.12.07, 23:06   #302
murat_n
Site Ondan Sorulur

'Dünyada benzeri yok!'
Trabzonspor Kulübü başkan adayı Hacı Yıldız, olağan genel kurulun ertelemesi kararına anlam veremediğini belirterek, "Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey görmedim" dedi.
13.12.2007

Sadri Şener Sosyal Tesisleri***8217;nde bulunan Divan Kurulu Başkanlığı***8217;na listesini sunan Yıldız, düzenlediği basın toplantısında, "Bilmiyorum kongre olacak mı, olmayacak mı. Kararı anlamış değilim. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey görmedim" dedi. Projeleriyle baştan beri göreve hazır olduklarını ifade eden Yıldız, şöyle devam etti: "Şu anda geldik, buradayız. Ne oyunlar döndüğünden, bir şeyden haberimiz yok. Hep beraber bu süreci yaşıyoruz, bekliyoruz. Aslında yaşanan şeyler hoş değil, inanamıyorum. Bunu daha önceden diyebilirlerdi. İstanbul***8217;dan, Antalya***8217;dan arkadaşlar buraya gelmiş. Kimisi yola çıkmış, otobüsler, uçaklar tutulmuş. Bu bir rezalet. Türkiye***8217;nin dört büyük kulübünden birinde son gün böyle bir karar alınır mı? Bizi rezil ediyorlar."

Yıldız, bir gazetecinin, "Mahkemeye gidip yürütmeyi durdurma kararı alacak mısınız?" şeklindeki sorusu üzerine de, "Biz her yönüyle sonuca hazırız. Mahkemeye de gidebiliriz. Bir bakalım ne olacak. Divan, şu an karar aşamasında. Ona göre hareket edeceğiz" dedi. Bu arada, başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu da, listesini Divan Kurulu Başkanlığı***8217;na sundu. Trabzonspor Yönetim Kurulu, 2007 yılı aidatını yatırmadığı gerekçesiyle genel kurul toplantısına katılacaklar arasında ismi bulunmayan kulüp üyesi Seyfullah Hacımüftüoğlu***8217;nun, İçişleri Başkanlığı***8217;na başvuruda bulunmasını ve bu konuda başlayan hukuki sürecin tamamlanmamış olmasını gerekçe göstererek olağan genel kurulu erteleme kararı almıştı.

Alt 14.12.07, 23:07   #303
murat_n
Site Ondan Sorulur

Şöhret değil hizmet!
Trabzonspor'da başkan adayları benzer açıklamalar yaptı...
13.12.2007

Hacıosmanoğlu: Yönetimdeyken prangalarımız vardı. Hizmet için geliyorum. Reklam peşinde değilim
Değişim şart
Trabzonspor***8217;da kongreye sayılı günler kala başkan adayları da icraatlarını bir bir sıralamaya başladı. Bordo-Mavili kulübün başkan adaylarından İbrahim Hacıosmanoğlu, tek hayalinin kulübüne uzun yıllar hizmet etmek olduğunu söyledi. Camianın köklü bir değişime ihtiyacı olduğunu savunan Hacıosmanoğlu, ***8220;Bunun için de kendi menfaatlerini kulübün menfaatlerinin arkasında bırakacak yürekli insanlara ihtiyaç var. Değişimi yapacak kişiler başkan olmalı***8221; dedi.

Amaç reklam değil
Tecrübeli yönetici, samimiyetsiz bir ortamda başarıyı yakalamanın imkansız olduğunu belirterek, şunları söyledi: ***8220;Ronaldinho***8217;yu alsanız, samimiyetsiz ortamda başarı imkansız. Kim başkan olursa olsun oturarak değil, insanların ayağına gidip, kulübün yararına işler yapmalı. Yönetimdeyken prangalarvardı, istediklerimizi yapamadık. Başkan olunca bu prangaları atıp hizmet için çalışacağız. Reklam peşinde değilim. Bu makamla da ticaret yapmayı düşünmüyorum.***8220;

Sadri şener: Amacım sadece Trabzon için çalışmak. Başka amacım yok. Yönetim için tüm planlar hazır
***8216;Hizmetim unutulmadı***8217;
Bordo-Mavili kulübün bir diğer başkan adayı Sadri Şener de en az rakibi kadar iddialı açıklamalar yaptı. Listesini hazırlayıp, kongre gününü beklemeye koyulan Şener, ***8220;Bugüne kadar yaptığım hizmetlerin unutulmaması beni sevindiriyor. İnşallah daha iyilerini yapacağız. Kongre sürecinde kimseyle kavga etmek gerekmiyor. Çünkü diğer başkan adayları da kulübe hizmet etmenin yarışında. Eğer seçilirsek, Trabzon***8217;u iyi yerlere getirmek için çalışacağız***8221; diye konuştu.

Borç düşündürüyor
Kulübün 20 trilyon borcu olduğuna dikkkat çeken Şener, konuşmasına şöyle devam etti: ***8220;Borsaya olan borcun ve futbolcu alacaklarının ödenmesi gerek. Her hangi bir sıkıntı olması durumunda bu ölüm anlamına geliyor. Ama gerekli planları yaptık ve sıkıntı olmayacak. Amacım şöhret peşinde koşmak değil. Protokol tribününde oturup gösteriş yapmak gibi bir amacım da yok. Göreve gelirsek Ersun Yanal ile görüşeceğiz. Bizden futbolcu isterse imkanlar ölçüsünde gider alırız.***8221;

Başvuru bitiyor
Bordo-Mavili kulüpte, başkan adaylarının bugün saat 10.00***8217;a kadar Divan Başkanlık Kurulu***8217;na yönetim listeleriyle birlikte adaylıklarını resmen bildirmeleri gerekiyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Divan Başkanı Nizamettin Algan, ***8220;Çok adaylı bir şekilde seçime gidilecek olması Trabzon***8217;un önünün açık olduğunun bir göstergesidir. Bu durum aynı zamanda kulüp içi demokrasi ve çoksesliliğin bir sembolüdür. Şimdiden kongrenin demokratik bir ortamda geçmesini istiyorum ve tüm başkan adaylarına başarılar diliyorum***8221; ifadelerini kullandı.

Alt 14.12.07, 23:09   #304
murat_n
Site Ondan Sorulur

Çağdaş Atan içini döktü
Antep maçından sonra ağlayan Çağdaş, 'O maça çok farklı hazırlanmıştım. Ben asla yenilgiye tahammül edemem' dedi.
13.12.2007

***8216;Hırsımın göstergesiydi***8217;
Gaziantepspor galibiyetinden sonra döktüğü gözyaşlarıyla dikkatleri üzerine çeken Çağdaş Atan, dün kulübün resmi sitesine birbirinden ilginç açıklamalar yaptı. Deneyimli futbolcu, galibiyet golünden sonra çok duygulandığını itiraf ederek, ***8220;Gözyaşlarım istem dışıydı. Kendimi bu maçta tam anlamıyla kazanmaya hazırlamıştım. Kalıbıma yakışmadı o gözyaşları ama benim elimde olan bir şey yoktu. Forma hırsı için yaptığımız bir mücadelenin de göstergesiydi. Takımımı çok seviyorum***8221; dedi.

***8216;Ben böyle mutluyum***8217;
Hayatı boyunca kaybetmeye tahammülünün olmadığını belirten, yıldız futbolcu konuşmasını şöyle sürdürdü: ***8220;İdmanda bile kaybetmeye tahammülüm yok. Bu özelliğimden dolayı çok mutluyum. Çünkü istediğim her başarıyı yaşadım. Milli takımda ve 4 büyüklerin ikisinde forma giydim. Tek eksiğim şampiyonluk görmek. O duyguyu da umarım Trabzonspor***8217;da yaşarım. Şimdi sırada İstanbul Belediye maçı var. Onları yenip Fenerbahçe karşısına moralli çıkmak istiyoruz.***8221;

Alt 14.12.07, 23:10   #305
murat_n
Site Ondan Sorulur

Gökteniz müjdesi

Grip olan Gökdeniz'in İstanbul BŞB maçına yetişeceği açıklandı. Önceki akşam idmana çıkamayıp salonda çalışan milli futbolcuya serum verilerek hızlı tedavi uygulandı. Takımın en fazla golünü atan Gökdeniz, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında formasını giyebilecek olması teknik heyeti mutlu etti. 14 maçta 8 gol atan Gökdeniz ligin en skorer üç oyuncusundan
biri.

Alt 14.12.07, 23:11   #306
murat_n
Site Ondan Sorulur

Kalede zor seçim

Ahmet'in kart cezalısı olması nedeniyle Ersun Yanal'ın kalede bu hafta kimi oynatacağı merakla bekleniyor. Yanal, Beşiktaş maçında sakatlanarak uzun süredir sahalardan uzak kalan Tolga ile Gaziantep maçındaki performansıyla alkışlanan Jefferson arasında seçim yapacak

Alt 14.12.07, 23:11   #307
murat_n
Site Ondan Sorulur

Yapılacak mı!

İCİŞLERİ Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı, Trabzonspor Genel Kurulu'nun ertelenemeyeceğini bildirdi. Bakanlığın, Trabzon Valiliği'ne gönderdiği yazıda, daha önce bir kere ertelenen toplantının, 2. kez ötelenmesinin kanunlara aykırı olduğu vurgulandı.

TRABZONSPOR yönetim kurulu ise dün akşam yaptığı olağanüstü toplantı sonrasında kongrenin
kesin olarak yapılmayacağını açıkladı. Öte yandan başkan adayı Sadri Şener "Hangi sebep ve akılla erteleme kararı aldılar anlayamadım" diyerek tepki gösterdi

Alt 14.12.07, 23:13   #308
murat_n
Site Ondan Sorulur

Yanal***8217;ın gençlik aşısı

Teknik direktör Ersun Yanal, takımı gençleştirme adına önemli adımlar atmaya başladı. Önceki akşam yapılan antrenmana PAF takımdan 1988 doğumlu Kadir Keleş, 1988 doğumlu Abdullah Karmil ve 1980 doğumlu Göksu Alhas***8217;ı alan Yanal***8217;ın, bu futbolcuları deneyip devre arasında yapılacak olan kampa dahil edeceği öğrenildi

Alt 14.12.07, 23:13   #309
murat_n
Site Ondan Sorulur

Trabzon-Belediye maçı Arzuman***8217;ın

Süper Lig***8217;de 16. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. Bugün:G.Saray-Sivas: Bülent Yıldırım, YARIN:G.Antep-Konya: Kamil Abitoğlu, Ankara-Ç.Rize: Halis Özkahya, Trabzon-İst.Bld.: İsmet Arzuman,Pazar: Kayseri-Bursa: Cüneyt Çakır, K.Paşa-Manisa: Uğur Söylemez, G.Birliği-F.Bahçe: Yunus Yıldırım, Denizli-OFTAŞ: Barış Şimşek, Beşiktaş-****ücü: Bülent Demirlek

Alt 14.12.07, 23:14   #310
murat_n
Site Ondan Sorulur

Kulakları tıkadılar

Yarın İstanbul Büyükşehir Belediyespor***8217;la karşılaşacak olan Trabzonspor***8217;da futbolcular kulaklarını kongre gelişmelerine tıkadı. Teknik direktör Ersun Yanal, dünkü antrenmandan sonra futbolcularıyla bir toplantı yaparak, maça konsantre olmalarını ve pazar günü yapılacak seçimlerle ilgilenmemelerini istedi.

İlk yarının kalan 2 maçında 6 puan alarak dereyi kapatmak istediklerini belirter yanal, İstanbul ekibinin kendini toparlayabilmek için çıkış aradığını ve bu maça azami şekilde asılacağını anlattı. Gaziantep galibiyetinin iyi bir moral olduğunu da belirten tecrübeli hoca, düzelmelerinin Belediye maçıyla da süreceğini vurguladı.

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil