Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 30.01.08, 17:04   #1
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Kalli sorusu

Polat'a "Kalli gidiyor mu, kalıyor mu" diye soran yöneticiler, açıklama talep etti.

Uyarı yapılsın
Kalli'nin cuma günü yaptığı tehditkâr açıklamalar, dün yönetim kurulu toplantısında tartışıldı. "31 Ocak'a kadar transferler yapılmazsa istifa ederim" diyen Alman hoca tepki çekerken, yöneticiler, Kalli'nin uyarılmasını istedi.

Sabri eleştirisi
Futbol şubesinin başındaki Adnan Polat'a, "Kalli gidiyor mu,

kalıyor mu, artık bir karar versin" diyen sarı-kırmızılı yöneticiler, takımda eksik oyuncuların çok olduğu bir dönemde Sabri'nin kadro dışı bırakılmasını da eleştirdi.

Alt 30.01.08, 17:06   #2
Hasani
Uzman

Cimbom'dan F.Bahçe'ye Lincoln tuzağı!

Galatasaray'ın hocası Feldkamp'ın, sakatlığı geçen Lincoln'ü pazar günü F.Bahçe ile Kadıköy'de oynayacakları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçına hazırladığı belirtildi.

Borcumu öderim

"Pazar günkü zorlu derbiye yetişmek için elimden geleni yapıyorum F.Bahçe'ye karşı forma giyip, iyi bir performans ortaya koyacağım".

Artık gün sayıyor
Teknik direktör Kalli'nin, kupadaki Fenerbahçe derbisinde koz olarak sahaya sürmeyi planladığı Lincoln iddialı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, derbide oynayıp borcunu ödemek istediğini belirterek, "Maça yetişip, formama tekrardan kavuşmayı planlıyorum" dedi.

Yeni sayfa açacağım
Lincoln yaşadığı sakatlığın darbelere bağlı olduğunun da altını çizdi. Brezilyalı yıldız sözlerini şöyle tamamladı: "Galatasaray'a faydalı olmaya geldim. Ancak şanssızlıklar peşimi bırakmadı. Bundan sonra yeni bir sayfa açıp, adımdan başarılarla söz ettireceğim."

Alt 30.01.08, 17:09   #3
Hasani
Uzman

G.Saray'a İsaksson müjdesi

İsveçli kaleci İsaksson'un menajeri Ljung, "Galatasaray ile görüşmelerimizde hiçbir sorun yok, perşembe günü (yarın) İstanbul'a gelebiliriz" dedi. İsveç'in Expressen gazetesine konuşan Manchester City'li kalecinin menajeri, "Galatasaray ile Isaksson anlaştı" açıklamasını yaptı.

İşlem tamam

İsaksson'un menajeri Ljung, Expressen gazetesine "Anlaştık. Perşembe İstanbul'a gideceğiz" açıklamasını yaptı.

Bavulları hazır
G.Saray, M. City'nin başarılı kalecisi İsaksson'un transferinde mutlu sona doğru yaklaşıyor. İsveçli oyuncunun menajeri Ljung, İsveç'te yayın yapan Expressen gazetesine, "Anlaştık. Perşembe İstanbul'a gidiyoruz" açıklamasını yaptı.

Problem kalmadı
Ljung, "Bizden yana transferin gerçekleşmemesi için bir neden kalmadı. Kulüpler de bonserviste anlaşırsa, İsaksson G.Saraylı olacak" dedi. İsveçli kalecinin de G.Saray'ı seçtiğini ve kulübünden bonservis kolaylığı istediği de gelen haberler arasında.

Alt 01.02.08, 14:43   #4
Hasani
Uzman

F.Bahçe çökerdi!

Ümit, yaşadıkları revizyon ve sakatlıkları başka takımın kaldıramayacağını iddia etti.

G.Saray'ın yıldız ismi Ümit Karan, sezon başında yeni bir takım oluşturulmasına ve sakatlıklara rağmen yollarına devam etmelerinin başarı olduğunu söyledi. Golcü oyuncu, "Takımda büyük bir revizyon yaşandı. Çoğu futbolcu gönderildi. Bu değişimi bir başka kulüp kaldıramazdı. Buna F.Bahçe de dahil" dedi.

PARAYLA OLMAZ
F.Bahçe'nin büyük
para kazanan oyuncularla mücadele ettiğini belirten Ümit, "Bizim ise yıllardır oturmuş bir sistemimiz var. ****ücü maçına çok eksikle gittik. Yabancılarımız yoktu. Herkes kazanamayacağımızı sanıyordu ama biz iyi oynayıp kazandık. Demek ki oluyormuş" diye konuştu.

F.BAHÇE FAVORİ!
Ümit, kupadaki F.Bahçe eşleşmesi için de, "Şu an kadromuz kısıtlı olduğu için F.Bahçe favori gözüküyor ama biz iyi mücadele ettiğimiz zaman hiçbir takımın karşımızda duracağına inanmıyorum. İlk maçta avantajlı bir skor elde edersek, Ali Sami Yen'de turu geçeriz" yorumunu yaptı.

Alt 01.02.08, 14:47   #5
Hasani
Uzman

Cimbom'da İsaksson ve Basinas için kader anı

G.Saray, İsveçli kaleci İsaksson ve Yunanlı oyuncu Basinas'ın transferini bugün akşama kadar bitirmek zorunda. Çünkü sarı-kırmızılıların, 17.00'ye kadar UEFA'ya oyuncu listesini bildirmesi gerekiyor. Bu nedenle son anda gelmekten vazgeçen İsaksson iknaya çalışılıyor, Basinas için de Mallarco ile pazarlıklar sürüyor.

UEFA telaşı

Son anda gelmekten vazgeçen İsaksson'u ikna etmeye çalışan sarı kırmızılılar, Basinas için de bir kez daha Mallorca'nın kapısını çaldı.

GRİP: BİZ G.SARAY'A VERDİK
G.Saray'ı ateş bastı. Bugün 17.00'ye kadar UEFA Kupası'nda oynayacak 25 kişilik kadrosunu bildirmesi gereken sarı-kırmızılılar, İsaksson ve Basinas'ın transferini yetiştirmek için büyük çaba harcıyor. Transfer komitesi dün tüm mesaisini bu iki oyuncuya ayırırken, İsaksson son anda gelmekten vazgeçti. İsaksson adına
Sportbladet gazetesine açıklama yapan City antrenörü Tord Grip, "G.Saray'a kiralık olarak vermekte anlaşmıştık" dedi ve şunları söyledi:

HAREKETLİ BİR GÜN OLACAK
"Ama İsaksson orada ilk 11'de oynayacak olmasına rağmen bu teklifi son anda kabul etmedi" dedi. Expressen gazetesi ise iki kulübün anlaştığını, İsakssonun ise G.Saray ile görüşmelere devam ettiğini yazdı. G.Saray, Basinas için de Mallorca'nın kapısını çaldı. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Yunan futbolcu için teklifini 900 bin euro'ya çıkartan Aslan cevap bekliyor. Az da olsa iki oyuncunun transferini yetiştirme şansı bulunan sarı-kırmızılıları bugün hareketli saatler bekliyor.

Alt 01.02.08, 14:50   #6
Hasani
Uzman

Carrusca gidemez!

İngiltere'nin Burnley takımı, Arjantinliye talip oldu Carrusca istekli ancak bu kez de Cimbom bırakmıyor.

KİRALIK VERİN
İngiltere'nin Championship takımlarından Burnley, Marcello Carrusca ile kadrosunu güçlendirmek istiyor. Estudiantes'den transfer edilen ancak bir türlü bekleneni veremeyen Arjantinli oyuncuyu sezon sonuna kadar kiralamak isteyen İngilizler, sarı-kırmızılı yönetime bu taleplerini bildirdi.

OLMAZ SATALIM
Ancak

acilen paraya ihtiyacı bulunan Galatasaray'ın Burnley'in kiralık formülüne sıcak bakmadığı belirtiliyor. Carrusca'yı bonservisiyle satmak isteyen Cimbom'un, Burnley'den 2 milyon euro istediği ve görüşmelerin devam ettiği bildirildi.

Alt 01.02.08, 14:52   #7
Hasani
Uzman

Lider arıyorum

"Transfer talebim Türk kalecilere güvensizlik olarak algılanmamalı Ben daha fazla kalite ve liderlik rolünü üstlenecek birini istiyorum"

Lider arıyorum

"Transfer talebim Türk kalecilere güvensizlik olarak algılanmamalı Ben daha fazla kalite ve liderlik rolünü üstlenecek birini istiyorum".

KİCKER'E KONUŞTU
Kalli,İsaksson'u Galatasaray'da görmek istediğini söyledi. Alman dergisi Kicker'e konuşan tecrübeli çalıştırıcı, İsaksson'u almak istemeleriyle ilgili soruya, "Bu, işlerini iyi yapan Türk kalecilerime karşı bir güvensizlik olarak algılanmamalı. Ben, daha fazla kalite ve liderlik rolü üstlenebilecek birini istiyorum" yanıtını verdi.

BEŞiKTAŞ DA VAR
Feldkamp, ligde şampiyonluk mücadelesinin Galatasaray ve Fenerbahçe arasında yaşanıp yaşanmayacağının sorulması üzerine ise şu yanıtı verdi: "Hayır, ben böyle görmüyorum. Beşiktaş ve Sivasspor'u da bu mücadeleye dahil etmek lazım. Şampiyonluk yarışı, karşı karşıya oynanacak maçlar sonucunda belirlenecek."

Alt 01.02.08, 14:54   #8
Hasani
Uzman

İstediğimizi alırız

Kongolu: Derbide yokum ama arkadaşlarım gerekeni yapar Güngör: İyi mücadele edip rövanşa avantaj taşımak istiyoruz.

Bakırköy'deki G.Saray Store'da taraftarlarla buluşan Nonda ile Emre Güngör, kupada F.Bahçe ile oynayacakları ilk maçtan avantajlı bir skorla döneceklerini iddia ettiler. Nonda, "Tedavim 10 gün daha sürecek. Bu yüzden derbide oynayamayacağım. Ben takımımıza güveniyorum. Sahada görev yapacak arkadaşlarım Kadıköy'den en
iyi sonuçla döneceklerdir" dedi. İlk derbisine çıkacak Emre Güngör ise "Çok farklı bir heyecan var. Orada iyi mücadele edip rövanşa avantaj taşımaya çalışacağız" diye konuştu. Nonda, yeni transfer Barusso'yu da överek, G.Saray'a çok şey katacağını ifade etti.

Alt 02.02.08, 12:03   #9
Hasani
Uzman

Saldıracak

Kupa maçında deplasmanda atılacak golün büyük avantaj sağlayacağını belirten Kalli, oyunculara 'hücum' emri verdi.

G.Saray, Fortis Türkiye Kupası'nda F.Bahçe ile oynayacağı ilk maçta mutlaka gol atmayı hedefliyor. Teknik direktör Feldkamp hafta içi yaptırdığı idmanlarda bu konu üzerinde dururken, kanatlardan yapılan ortalarla Hakan Şükür ve Ümit Karan'a gol vuruşları yaptırması dikkat çekti. Alman hocanın futbolcularına da, "Kupa maçı
oynayacağız. Bu tip karşılaşmalarda gol atmamız tur için çok önemli. Bu yüzden defans yapıp rakibimizi beklemeyeceğiz. Golü düşüneceğiz. Kıran kırana bir maç olacak" dediği öğrenildi.

TARİH DEĞİŞECEK
Ligde 2-0 kaybettikleri maça savunma ağırlıklı bir takım çıkarıp Nonda'yı tek forvet oynatan Feldkamp'ın yarın Hakan Şükür ve Ümit Karan ikilisi ile gol arayacağı ifade edildi. Kadıköy'de 22 Aralık 1999'da ligde elde ettiği 2-1'lik galibiyetten bu yana F.Bahçe'yi yenemeyen sarı-kırmızılılar şeytanın bacağını bu kez kırmayı hedefliyor. Dün basına kapalı tek idman yapan Cimbom, son çalışmasını bu akşam 17.0 yaptıktan sonra Florya'da kampa girecek.

Alt 02.02.08, 12:05   #10
Hasani
Uzman

Cimbom'da Feldkamp krizi!

Geçtiğimiz günlerde "Eğer istediğim transferler yapılmazsa Galatasaray'dan ayrılabilirim" diyen Feldkamp, İsaksson ve Basinas transferlerinin gerçekleşmemesi üzerine dün adeta küplere bindi. Alman çalıştırıcının, "Kadrom yetersiz. Sakat futbolcum çok. Üç cephede birden başarı hayal" dediği öğrenildi.

Transferde Kalli krizi

Isaksson ve Basinas'tan olumsuz yanıt gelince tecrübeli teknik adam, yönetime çok sert çıktı.

HAYAL OLUR
"Eğer 4 transfer yapılmazsa Galatasaray'dan ayrılabilirim" diyen sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Feldkamp, İsaksson ve Basinas transferlerinin gerçekleşmemesi üzerine dün küplere bindi. Alman teknik adamın, kadro kurmakta bile zorlandığını sarı-kırmızılı yönetime ifade ettiği ve "Bu şartlarda üç cephede de başarı beklemek hayalden öteye gidemez" dediği öğrenildi.

BİR İHTİMAL DAHA
"Dört transfer yapacağız" demelerine rağmen sadece Emre ve Barusso'nun işlerini bitirebilen sarı-kırmızılı yönetim, Alman hocanın ikinci resti karşısında şok oldu. Yönetimin, Kalli'nin bu tavrından sonra UEFA'ya listeyi bildirmesine rağmen 6 Şubat'a kadar bir transfer yapmayı planladığı belirtiliyor. Eğer bu takviye gerçekleşirse alınacak futbolcu, sadece Türkiye'de oynayacak.

Konuyu Toplam 3 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)

Seçenekler
Stil