Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 14.10.07, 10:47   #1
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Yabancılar dört bir yanda!

Milli maçlar için lige veren arayı fırsat bilen Galatasaray***8217;ın yabancı oyuncuları bir bir ülkeyi terketti. Brezilyalı yıldız Lincoln***8217;ün özel işlerini halletmek için Almanya***8217;ya, Rigobert Song ve İsmail Buozid***8217;in de Fransa***8217;ya gittiği ifade edildi. Sarı-Kırmızılılar bugünü de izinli geçirdikten sonra Ankaraspor maçının hazırlıklarına yarın start verecek.

Başkan dinleniyor
Geçtiğimiz hafta pankreasındaki bir sorun nedeniyle bıçak altına yatan Özhan Canaydın***8217;ın durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Doktorlarının bir süre daha dinlenmesini tavsiye ettiği tecrübeli başkanın memleketi Bursa***8217;da istirahat ettiği ifade edildi. Kulüpten kısa bir süre de olsa ayrı kalan Canaydın***8217;ın sık sık yöneticileri arayarak kulüp hakkında bilgi aldığı ifade edildi.

Alt 14.10.07, 10:49   #2
Hasani
Uzman

Formayı geri vermem"

Mondragon'un Sarı-Kırmızılı takıma veda etmesinin ardından sezon başında Kayseri Erciyesspor***8217;dan transfer edilen Orkun Uşak, iddialı açıklamalar yaptı. Galatasaray alt yapısından yetiştiğini hatırlatan deneyimli file bekçisi, ***8220;Bana yönelik beklentilerin farkındayım. Mondragon gibi bir kalecinin ardından kaleyi devralmam gerçekten çok önemli. Ama ben de yeteneklerimin farkındayım. Şimdiye kadarki performansım ortada. Formayı almışken geri vermeyi düşünmüyorum***8221; yorumunu yaptı.

***8216;Bütün kupalara talibiz***8217;
Takımın diğer kalecileri Aykut Erçetin ve Fırat Kocaoğlu***8217;na da övgüler düzen Orkun, ***8220;Bu takımda bir kural nedense görmezden geliniyor. Kim iyiyse formayı o giyer. Demek ki hocamız Feldkamp beni hazır görüyor ve sahaya çıkıyorum. Başarılıyım. Aykut ve Fırat da çok yetenekli kaleciler. Takımda özlenen hava yakalandı. Ligde ve Avrupa***8217;da yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Umarım bu sene kısa bir aranın ardından Türkiye Kupası***8217;nı da müzemize götürüp, başarımızı katlayacağız***8221; dedi.

Alt 14.10.07, 11:00   #3
Hasani
Uzman

Rakipler gözaltında olacak!

UEFA Kupası'nda tam dişine göre bir gruba düşerek, belirlediği büyük hedeflere ulaşma yolunda avantaj yakalayan Galatasaray, rakiplerini gözaltına alıyor.

Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp'ın, kupadaki dört rakibin kendi liglerinde oynayacakları maçların bazılarını şahsen izleyeceği, bazı karşılaşmaları da yardımcılarına takip ettireceği öğrenildi. Sarı - kırmızılı yönetim ve taraftarların bu sezon UEFA Kupası'nda büyük beklenti içinde olması nedeniyle işini sıkı tutan Alman hocanın, 25 Ekim Perşembe günü deplasmanda Bordeaux'la oynayacakları maç öncesi, rakiplerinin ligde Strasbourg'la yapacağı karşılaşmayı izlemek için Fransa'ya gideceği vurgulandı. Kalli'nin, Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bordeaux ile oynadığı maçların kasetlerini de, sarı - kırmızılı kulüp çalışanlarından istediği ifade edildi.

Yardımcılar izleyecek
UEFA Kupası'ndaki diğer rakipler Panionios, Helsingborg ve Austria Wien'i ise Feldkamp'ın yardımcıları Ahmet Akcan ile Burak Dilmen izleyecek. Feldkamp, hangi maçları takip edeceklerini Akcan ve Dilmen'e önümüzdeki günlerde bildirecek.

Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)

Seçenekler
Stil