Geri git   A-Z ye Herkonu > SITE HAKKINDA

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil

Alt 04.09.07, 23:01   #11
ayben
Site Ondan Sorulur

ayben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 231
Tesekkür almis 452 -> 4.294.967.233 Konu

bencede agir bi karar :S zaten mesaj sayilari neden silindi diye kiziyo millet birde bu cikti simdi ,rekabet eden sadece 2 en fazla 3 kisiydi bunlar icin herkezin mesaj sayilari etkileniyor , benim acikcasi hic hosuma gitmedi ama ...karar sizin tabiki Saygilar

Alt 04.09.07, 23:19   #12
karakule38
Herseyden Haberi Var

Tesekkür etmis: 421
Tesekkür almis 421 -> 189 Konu

Al***305;nt***305;:
ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
bencede agir bi karar :S zaten mesaj sayilari neden silindi diye kiziyo millet birde bu cikti simdi ,rekabet eden sadece 2 en fazla 3 kisiydi bunlar icin herkezin mesaj sayilari etkileniyor , benim acikcasi hic hosuma gitmedi ama ...karar sizin tabiki Saygilar

aynen bende katılıyorum...en başta sölicektim ama boşver dedim kendime baktım ayben yazmışş benimde aklımdan geçenler bu....

zaten siteyi yenilediniz mesaj sayıları silindi konular silindi...bu yüzden çoğu üye uğramaz oldu...belkide diceksiniz ki aman umurumuzdamı die... sayın adminim sen burdakilerini düşünmeden hemen böle bi kuralı yapıştırmışsın...

Alt 04.09.07, 23:35   #13
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

ben konuyu okudum eyvallah güzel demişsiniz şiir bölümü açmışsınız fıkra bölümü blah blah blah kimse bunları üretemiyeceği için elbetki biyerlerdenalmak zorunda okumayı seven insanlarda var şimdi site yenilendi hayırlı olsun ama tüm eski üyeler yok oldu bununda site farkında sanırım çünkü kimse baştan başlayım uğraşmaz bu bir gerçektir.ilk başta bir yanlış var sitede kimizi kendi uploadlarımızla uraşıyoruz paylaşmak için kimimiz ordan burdan alıyorum buyrun bakın ki şifresi cithiz.com olan flimler var ne varki her konunun başına okumadan ve indirmeden önce bu konuya cevap yazmadan konuyu göremessiniz olsaydı böle bi sorunolmazdı zatenbu tür olduğunda teşekuru kabul etmiyor teşekur butonu olduğu için bakıyorum herkez müzüklere salldırmış 150 kişi girmiş çekmiş bir kişi ellerine sağlık yazmış peki site yani bunlar sitede düşünülmedimi hiç yeni eve çıktıksayılır bence yeni evin herşeyi eve uygun olmalı mesaj sayısına gelince elbetki teşekur edicek butonla ellerine sağlık kelimesi olmuyacak ha ellerine sağlık ha teşekur etmek ben kendimden pay biçiyorum siteye ilk açıldığında boş olmasın diye 50 flim attım uyumadan hemde ve çekilen sayıya bakın ve yazılana bakın buda bi emekçiniyi hiçe saymaktır teşekurler
Tesekkür edenler:
Mesale (05.09.07)

Alt 04.09.07, 23:45   #14
Scorpio
Banned

şimdi bir teşekur mesajı crtl+v ye bakıyo herkeze teşekur etse yada crtl +v ellerine sağlık demiş olsa mesaj sayısı artıcak benim için farketmez dikkat edildiyse ben eski siteden bilirim ki sürekli programlarından yararlandığımız ve çekilme sayısı 200 zü bulupra bir ellerin der görmesin yazısı 3 idi ve şu anda bu arkadaşımızdan yararlanamıyoruz bu program yokmayka bir iştir arıyorsun tarıyorsun buluyosun hadi sevdiklerimle paylaşayım diyorusun evet ben burdan kendisine ALLAH razı olsun diyorum Kral Dahi çoğumuz onun gönderdiği porgramları kulandık ama kimse bir şey yazmadı flim olsun müzük olsun böyle gitti ve burdada böle gidiyor sanırım adamlar dowlonad görüyo tamam indir peki bunun hakında üye hakında düşündüğünüz birşey varmı ????? ve bu siteden müzik flim programı kaldırın kaç kişi gelecek ? gerçek dostlar kimlermiş bi bakın emekçilerin hakı verilmeli bence

Konu Scorpio tarafından (04.09.07 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir..

Alt 05.09.07, 00:09   #15
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

mesaj sayiniz yüksek oldumu bisimi oluyor? bu kurali begenmiyenlere soruyorum?
forumda mesaj sayin ha az ha cok ne fark eder?
dahamidegisik davraniyorlar sayin yüksek oldumu? onlar banmi yemiyo kural disimi cika biliyorlar?
olay ney? mesaj sayiniz ha cok ha az nedir bu ya.
Mesaj sayisi yüksek olan kendini biseymi sana bilir?

Birseyler paylasanlar elbetkide tsk bekler ama birseyi tsk almak icinmi paylasiyorsunuz?
Ben yillardir bu site icin urasiyorum kazancim ne hic tsk bekliyormuyum yok?
Binlerce satir kod yazilcak ne icin tsk bekledigim icinmi? yada isim gücüm yok canim sikiliyormu saniyorsunuz?
Hayir ben siteye birseyler katmak istedigim icin, elimden geleni yapiyorum tsk bekliyormuyum?? yok
tsk etmeyin demedik tsk buttonunu kullanin forum bosuna cöplüge dönmesin.

ama yok tsk gelmedigi icin onu yapmiyorum bunu yapmiyorum böyle seylerle bana gelmeyin.
tsk icin bisi yapicak olan varsa yazsin email adresini ben günde 1000 tane tsk mesaji yolliyim ona otomatikmen hic sorun degil üc bilemedin on satir kod tutar.
Mutlu olcaksaniz yapim?????
nedir bu ya yok mesaj sayim gitti yok o gitti yok bu gitti, sade sizinmi gitti bizim kiler duruyormu?
bu böyle devam ederse mesaj sayilarida rütbelerde kapanir olur biter. kimse kimin kac yazdigini ne yaptigini bilmez.

Alt 05.09.07, 00:24   #16
Scorpio
Banned

BEN BURAYA KADAR OKUDUM
mesaj sayiniz yüksek oldumu bisimi oluyor? bu kurali begenmiyenlere soruyorum?
forumda mesaj sayin ha az ha cok ne fark eder?
dahamidegisik davraniyorlar sayin yüksek oldumu? onlar banmi yemiyo kural disimi cika biliyorlar?
olay ney? mesaj sayiniz ha cok ha az nedir bu ya.
Mesaj sayisi yüksek olan kendini biseymi sana bilir?

ÖLE KİMSE BİŞİMİ DEDİ
Birseyler paylasanlar elbetkide tsk bekler ama birseyi tsk almak icinmi paylasiyorsunuz?
BİR İNSANA NE KADAR EMEKLERİ İÇİN SAYGI DUYULURSA DAHA FAZLA SİTEYE İLGİLİ GÖSTERİR

Ben yillardir bu site icin urasiyorum kazancim ne hic tsk bekliyormuyum yok?
sadece sizlerin sitesi yok ki buraya gelen kişilerde bazılarınında var site açmak reklam almaktır kimse babasının hayrına saite açmıyo bu bir gerçektir

Binlerce satir kod yazilcak ne icin tsk bekledigim icinmi? yada isim gücüm yok canim sikiliyormu saniyorsunuz?
bu konuda sana katılıyorum senden bişi istemiştim ama hazır kotlar zaten var sadece eklenti diyebiliriz bunlara

Hayir ben siteye birseyler katmak istedigim icin, elimden geleni yapiyorum tsk bekliyormuyum?? yok
tsk etmeyin demedik tsk buttonunu kullanin forum bosuna cöplüge dönmesin.

ben sana teşekur ettim site nasıl yapılıur çok iyi biliyorum neler yapıldığınıda ama sen bir üye burda forum açtığı zaman bunu bekler sen bir site sahibi olarak hizmete sunuyosun burdaki insanlar zaten senin emeğine saygı gösteriyo bu bi gerçek Skorp
ya benim mesajlarımı silsen de farketmez silmesende sorun teşekur değil sorun insanlarım üyelerin sömürmesi sen uykusuz kaldın ben biliyorum sabahların 5 lerinde uraştın yaptın çalıştın ama bişeyler yapan insanlarda senin benim gibi uraşıyo onlarda uykusuz kalıyo en basidi şiir
şiir atmak için yüz tane şiir atsa tam 2 saatini alıyo yanlış anlmaa ama herkez internet parasını kendi ödüyo site değil

Alt 05.09.07, 00:40   #17
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

Al***305;nt***305;:
Scorpio´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

ben sana teşekur ettim site nasıl yapılıur çok iyi biliyorum neler yapıldığınıda ama sen bir üye burda forum açtığı zaman bunu bekler sen bir site sahibi olarak hizmete sunuyosun burdaki insanlar zaten senin emeğine saygı gösteriyo bu bi gerçek Skorp
ya benim mesajlarımı silsen de farketmez silmesende sorun teşekur değil sorun insanlarım üyelerin sömürmesi sen uykusuz kaldın ben biliyorum sabahların 5 lerinde uraştın yaptın çalıştın ama bişeyler yapan insanlarda senin benim gibi uraşıyo onlarda uykusuz kalıyo en basidi şiir
şiir atmak için yüz tane şiir atsa tam 2 saatini alıyo yanlış anlmaa ama herkez internet parasını kendi ödüyo site değil
forumumuzda siirmi vardi? fikrami vardi? sarki sözümü vardi?
forumda allah askina bir kac download linkinden baska ne vardi ?
geyik, bi ton oyun vs. bilgi icerikli kac konu actiniz kacina caniniz yandi?
bizim yükledigimiz 750 albüm var o da sadece yeni full albumlerde. bunlari yükleyenler üzülsünki birsey bekledikleri icin yüklemedi onu yükleyenler, bildiginiz gibi tsk buttonumuz yokdu ve konularin hepsi kapaliydi.

eklenen siirler, fikralar, edebi yazilar, ve buna benzer forum disindaki tüm yazilar sarki sözleri, akorlar, bilgiler konular vs. yeni sisteme gecirilicektir.
kimse attigim siriler gitti diye üzülmesin onlarin geri gelmiyecegini kimse söylemedi.
sadece forum silindi okadar.
geri kalan tüm icerikli yazilar yeni sistemde yazarlari ile birlikde yine herkez tarafindan okunabilinicek.

sitenin parasini da site ödemiyo

Konu SkorP tarafından (05.09.07 Saat 00:43 ) değiştirilmiştir..

Alt 05.09.07, 00:46   #18
djsewen
Herkonu.com Fanatik

djsewen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis 18 -> 4.294.967.270 Konu

Bence çok mantıklı olmuşken kökten yapalım sonradan olsaydı sorun çıkabilirdi

Alt 05.09.07, 00:49   #19
Scorpio
Banned

bende sorun çıkmasın diyorum herşeyin formulu var sonuçta

Alt 05.09.07, 09:31   #20
KrAl_DaHi
Site Ondan Sorulur

KrAl_DaHi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 45
Tesekkür almis 59 -> 51 Konu

Biz herşeye eyvallah dedik sarı karta eyvallah konumuzun silinmesine eyvallah yöneticilerin sert davranmasına eyvallah dedik ama üyelerden paylaşım bekliyorsanız sizden rica biraz ılımlı olun yoksa sertlikle bir yere varamassınız

saygılarımla..

kadir abi senden ricam üyeligimide iptal edermisin ?
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler
Stil