Geri git   A-Z ye Herkonu > Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik

Seçenekler Stil

Kral Tv Smsleri :) :)
Alt 06.09.07, 14:45   #1
baLLgozLu
Herkonu.com Fanatik

baLLgozLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 53 -> 4.294.967.283 Konu
Standart Kral Tv Smsleri :) :)

kral tvde klipler yayınlanırken verdikleri numaraya atılan kısa mesajların altyazı olarak döndürülmesi hadisesidir. gerçekten mük kemmel mesajlar dönmektedir burada. bir çok insan bunları okumaya başlayınca kontrolden çıkar ve okumadan edemez olur, aynen araba plakalarına bakma hastalığı gibi bir şeydir.

misal:
"kral tv sen de olmasan ne yapardık antalyadan g antep slm soylemez ailesi antep seni cok ozledim."

"sen her seyin en iyisine layiksin yunuscum mutlulugu bir gun bulacaksin tatlim."

"selam kral canımdan çok sevdiğim aşkım kocam için petekten hasta ettin beni parçasını çalarsanız sevinirim, meçhul gelin"

"selam sıradaki parçayı biricik aşkım figene armağan ediyorum ne olur geri dön diye yalvarıyorum"

"selam kral diyarbakırdan mecnun özel birine tüm diyarbakırlar gelsin mecnun"

"allahım bana yardım et neyi doğru neyi yanlış olduğunu kafam cok karışık iki arasında kaldım biri var herşeyi söylüyor biri var sadece bakıyor."

"ben samsundan hede,sıradaki şarkıyı biricik karıma ve fenerbahçeli alex de souzaya armağan ediyorum" gibi mesajlara rastladığımız servis.

türkçenin bolca ırzına geçilen servistir.

"sıradaki parçayı kankim ahmet'e, kuzenim mehmet'e, canımdan çok sevdiğim hayatımın anlamı biricikim ayşe'ye gelsin."

beni güldüren mesajların yazıldığı servistir.
bi gün bakıyorum 'özgürcüm anahtar bla bla bla olmuş.kont. bitti.kral tv seni seviyoruz.'
ulan dallama sen bunu normal yolla mesaj atsana geri zekalı.adam okumzasa n'olucak

ayrıca zamanında "direksiyon hakimiyetimizi kaybettik, hükümsüzdür" diye bir mesaj attığımız servistir. kaç saat mal gibi bekledik, yayınlamadılar.

kral tv moderatörleri * çok rerörerö.

zamanında "xxx ten yyy adlı parcayı tüm zzz'lilere armağan ediyorum. bu arada herkesin elindeki kendine " tarafımdan bizzat görülmüştür. va daha bir çok mesaj tahminimce hiçbir moderasyondan geçmeden direk yayına aktarılmaktadir.

gecenin üçünde sınava çalışan-yahut çalıştığını sanan,ısrar etmiyorum bu konuda-zavallı gençliği dumurdan dumura sürükleyen servistir.
bir anlamda kafayı bulacak kadar kafein alındıktan sonra kanallar gezdirilirken bir mesaj istemeden de olsa okunur.
''yalın,hastayım sana.benimle evlen.xgül.''

bir süre boş gözlerle ekrana bakılır tabidir ki...

sonra uzun süre anlamaya çalıştım bu durumu.
ne bekliyordu bu kızcağız?hadi büyük bir aşk yaşasınlar sonra da yalın 'la evlensinler diyelim .peki ya sonra?bir gün bu kızın müzik zevki gelişecek.belki bir ihtimal kurt cobain dinleyecek,devrisi gece yalın uyuyunca number one 'a mesaj atacak.
''kurt ,benimle evlen.en gotik ve her zaman senin xgül.''
ardından öğrenecek ki kurt öleli çok olmuş,sonra bu ızdırabı kaldıramayacak intihar edecek.yalın ne olacak peki hem aldatılmış,hem bir zamanlar büyük aşk yaşadığı insanı sonsuza kadar kaybetmiş olacak.sonra eski yalın olamayacak bir daha.izbe bar köşelerinde içip içip'' bir zamanlar her şey sensin diye romantik şarkılar yazıp,bütün kızları kendime aşık ederdim.hatırladın mı beni? '' diye dolanacak.

sonra ben yine gecenin üçünde,bir final ertesinde yalın' ın aşırı dozda içki aldığını ve yaşama dönemediğini öğreneceğim.al işte bir bunalım nedeni daha!

insanlar neden bu denli düşüncesiz anlamıyorum.dünya çok acımasız bir yer oldu zaten.
geleceğe de umutlu bakamıyoruz netekim...
keşke...
biraz duyarlılık...

koşun lan brit mezarı pk bastı"* gibi eşsiz mesajların da görüldüğü rivayet edilmektedir.

kral tv'nin salak vj'lerin den ve iğrenç kliplerinden bile daha çok eğlendiren fasilitesi.tv'nin sesini sonuna kadar kısıp,bu yazıları okuyarak eğlenceli dakikalar geçirebilir,yazılar dan türettiğiniz esprileri mekan zaman tanımadan her yerde yapabilirsiniz.
yurdum insanın sevgisini,özlemini,ızdırabını ve ilginç türkçesini yansıtan bir platform olması açısından,müthiş komedi unsurları barındırmaktadır.

şöyle örneklenebilir;
-slm kral ben sakarya'dan zorba gönül,sıradaki parça bolu 16.komando birliğinden tüm vicdansızlara,sevenlere ve sevipte kavuşamayanlara ve almanyadaki dayıma gelsin.
-slm kral ben ordu fatsa'dan nilay,bu şarkı askerde ki tek aşkım süleyman'ıma ve tüm askerlere gelsin,ibrahim tatlıses,kurşunlara gelesin...
-slm kral ben kilis'ten tuncay sıradaki şarkıyı tüm vefasızlara armağan etmek istiyorum,unutmasınlarki,unutulanlar,unutulanları, asla unutmayız.
-slm kral lütfen ismail yk'dan kanka'yı çalarmısınız.bu şarkı tek aşkım sultan'a ve tüm zalimlere gelsin.sultan,sen hayatımda rastladığım en güzel tesadüfsün...

"selam kralcılar,sıradaki parça sevdiğim gülyüzlüm ayşeme istiyorum,çok seviyorum hepinizi,herkeze byeee" gibi cümleler(!) yer alır bu serviste.bana the texas chainsaw massacre filmini hatırlatıyor bu tarz cümleler.ortak payda katliam ve izleyicilerin sinir harbi.bir cümleyle bir filmin hissettirdiklerini hissettirebiliyorlar,helal olsun.

Konu baLLgozLu tarafından (06.09.07 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir..
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
melek eymen (10.01.09)

Alt 06.09.07, 14:51   #2
eSen52
Site Ondan Sorulur

eSen52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 319
Tesekkür almis 246 -> 20 Konu

Alt 18.09.07, 01:33   #3
bodrumshine
Banned

Tesekkür etmis: 165
Tesekkür almis 213 -> 109 Konu

Yazidada yazdigi gibi bu mesajlari bir okumaya baslayinca insan birakamiyor, ayni cekirdek, chips, gaziayintap fistigi gibi insan bir türlü birakamiyor...

Cekirdek felan cok leziz ama ben bu mesajlara gicik oluyor ve görüntü kirliginden baska bir ise yaramadiklari düsüyorum.... niye okuyorsam...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil