Geri git   A-Z ye Herkonu > Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik

Anketimiz: Sanal Aşka inanırmısınız?
Evet - Yaşadım 15 48,39%
Hayır - Yaşadım 5 16,13%
Evet - Yaşamadım 4 12,90%
Hayır - Yaşamadım 7 22,58%
Katılımcı sayısı: 31. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Stil

Alt 23.09.07, 17:32   #31
Gamzeli38
Herkonu.com Fanatik

Gamzeli38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 154
Tesekkür almis 37 -> 4.294.967.268 Konu

Al***305;nt***305;:
Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Sanalda Gercek Ask Diye Birsey Olamaz Ha Sanalda Tanisipta Sonra Gercekte Gorusursun O Zaman Olabilir Belki.. Olma Ihtimali Sanalda Tanismakla Gercekte Tanisipta Konusmakla Cok Cok Az. Onun Icin Oyle Birsey Olursa Fazla Umitlere Kapilmayin Hemen.

katiliyoruuumm.Sanalda seversin bulusuncada a$k olabilir belki
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 24.09.07, 00:02   #32
betulkevser
Herkonu.com Fanatik

betulkevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 29
Tesekkür almis 70 -> 4.294.967.291 Konu

sanmıyorum sanalda aşk olsun adı üstünde hersey sanal ........

İçimde Bir Ses Var Benden Sessiz...

Alt 24.09.07, 00:07   #33
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

sanalda aşk bir başak oluyor hele birde vindovsta bir başkaa
meseneeeeee de webcam daaa açık iseee bir başkaaaa

Alt 24.09.07, 11:42   #34
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Gercek aska inanamiyorumki kaldi sanal askina inanayim...Arkadaslar biliyormusunuz eskiden okadar karsiydimki okadar kiziyordumki böyle sanal msn asklarina ama insanin basina gelince anliyor neyin ne oldugu...bende cok asklar yasadim sanal olsun gercek olsun ama ne oldu?? Ask yoksa Güven yoksa ne sanal aska inanirim nede sanal dilinde ´Real´ ASKLARA...benim basimada cok geldi sanal asklar ama olmuyor yürümüyor sen her nekadar karsi tarafa sagdik kalirsan kal karsindakinde illaki hep süphe olur ve egerki süphe güvensizlik olursa bunun adi zaten ask olamaz.Siz siz olun elinizi yüreginize koyun ve sizin icin en hayirli olani secin sanaldan hayir gelmez...tabiki büyük konusmayalim bazi arkadaslarimiz oldu sanaldan bile evlendiler cok mutlular ama bu cok nadir...herkeze böyle sans gülmüyor.Kimseye akil vermek istemem benden burda yasca büyük ablalarim abilerim var ama akil yasda degil bastadir Belki benden kücük kardeslerimiz vardir onlara duyuru olsun sanal askmis meskmis bence büyük bir yalan MAKARA diyelim aslinda.Bazen insanlar ailesinden görmedigi sevgi saygiyi aski sanalda buluyorlar ama sanal ask ask degildir...Ama yinede herkezin kendi düsüncesidir sadece icimden gecenleri yazmak istedim kimse yanlis anlamasin...sunu unutmayinki Hayatta bir YALAN...

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Alt 24.09.07, 11:56   #35
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

neden olmasın ki. bir çok canlı örneği var
Tesekkür edenler:
colleenlf16 (22.12.21)

Alt 26.09.07, 08:58   #36
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu
Smile

Al***305;nt***305;:
Posthumus´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Sanalda Gercek Ask Diye Birsey Olamaz Ha Sanalda Tanisipta Sonra Gercekte Gorusursun O Zaman Olabilir Belki.. Olma Ihtimali Sanalda Tanismakla Gercekte Tanisipta Konusmakla Cok Cok Az. Onun Icin Oyle Birsey Olursa Fazla Umitlere Kapilmayin Hemen.
Haklısın aynen öyle

Alt 26.09.07, 09:01   #37
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu
Wink

Al***305;nt***305;:
simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Gercek aska inanamiyorumki kaldi sanal askina inanayim...Arkadaslar biliyormusunuz eskiden okadar karsiydimki okadar kiziyordumki böyle sanal msn asklarina ama insanin basina gelince anliyor neyin ne oldugu...bende cok asklar yasadim sanal olsun gercek olsun ama ne oldu?? Ask yoksa Güven yoksa ne sanal aska inanirim nede sanal dilinde ´Real´ ASKLARA...benim basimada cok geldi sanal asklar ama olmuyor yürümüyor sen her nekadar karsi tarafa sagdik kalirsan kal karsindakinde illaki hep süphe olur ve egerki süphe güvensizlik olursa bunun adi zaten ask olamaz.Siz siz olun elinizi yüreginize koyun ve sizin icin en hayirli olani secin sanaldan hayir gelmez...tabiki büyük konusmayalim bazi arkadaslarimiz oldu sanaldan bile evlendiler cok mutlular ama bu cok nadir...herkeze böyle sans gülmüyor.Kimseye akil vermek istemem benden burda yasca büyük ablalarim abilerim var ama akil yasda degil bastadir Belki benden kücük kardeslerimiz vardir onlara duyuru olsun sanal askmis meskmis bence büyük bir yalan MAKARA diyelim aslinda.Bazen insanlar ailesinden görmedigi sevgi saygiyi aski sanalda buluyorlar ama sanal ask ask degildir...Ama yinede herkezin kendi düsüncesidir sadece icimden gecenleri yazmak istedim kimse yanlis anlamasin...sunu unutmayinki Hayatta bir YALAN...
evet sımarık biliyorum az cok senı tanıdıgım için evet haklsıın insanın basında olmadan anlayamaz bazı seylerı ben anlıyorum seni bir de evet bende duydum msnde internette tanısıp da mutlu olanları bızım komsumuz oglunun dugunu yakın msn askı bulmusda .... aılelerde razı ohhh hayırlı olur ınsallah aminnn ....

Alt 26.09.07, 12:22   #38
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Al***305;nt***305;:
nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
evet sımarık biliyorum az cok senı tanıdıgım için evet haklsıın insanın basında olmadan anlayamaz bazı seylerı ben anlıyorum seni bir de evet bende duydum msnde internette tanısıp da mutlu olanları bızım komsumuz oglunun dugunu yakın msn askı bulmusda .... aılelerde razı ohhh hayırlı olur ınsallah aminnn ....
evet cnm yaa bazilari oluyor mutlu ama sans iste kiz sen beni nerden taniorsun heheh ama gercekten insanin kendi basina gelmedikce anlayamaz...

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Alt 26.09.07, 12:45   #39
sweettt
O Artik Bizden

sweettt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 6
Tesekkür almis 4 -> 4 Konu

yalan dostum aşk diye birşey yok aşk dediğin üç günlük eğlence bilemedin beş gün sürsün kapılıp da sürünen çok..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil