Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Cok ilginc!..(sizce tesadüf mü?)
Alt 11.09.07, 00:09   #1
ihtiras_
O Artik Bizden

ihtiras_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 15
Tesekkür almis 46 -> 4.294.967.282 Konu
Standart Cok ilginc!..(sizce tesadüf mü?)

11 eylül olaylarında ikiz kulelere çarpan uçaklardan bazılarının numarası ***8220;Q33 NY***8221;.Bu rakam ve harften oluşan uçak numarasını kopyalayın ve word belgesine atın daha sonra yazı karakterini ***8220;Wingdings***8221; yapın ve bakın bakalım ne göreceksiniz?
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 11.09.07, 00:19   #2
Scorpio
Banned

Tesekkür etmis: 94
Tesekkür almis 584 -> 276 Konu

ehu bunu kaç yıl önce yapıyoduk biz win zaten şablondur
ama bide böle bir söylenti var biz onu araştırıyoruz çünkü NostradamuS kitabında amerikada çok büyük bir şirket oluşucak ve bunu dünya kulanıcak bunlar iki ortak olucaklar ortakların birisi şeytandır diye bir yazısı var ve bu wingdings karekterinide o bulmuştur bulduktan sonra microsoftan ayrılmıştır bide böyle bir şey var ama hatırlatığın için teşekurler

Alt 11.09.07, 00:29   #3
ihtiras_
O Artik Bizden

Al***305;nt***305;:
Scorpio´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
ehu bunu kaç yıl önce yapıyoduk biz win zaten şablondur
ama bide böle bir söylenti var biz onu araştırıyoruz çünkü NostradamuS kitabında amerikada çok büyük bir şirket oluşucak ve bunu dünya kulanıcak bunlar iki ortak olucaklar ortakların birisi şeytandır diye bir yazısı var ve bu wingdings karekterinide o bulmuştur bulduktan sonra microsoftan ayrılmıştır bide böyle bir şey var ama hatırlatığın için teşekurler
mesele wingdings'in sablon olup olmadigi degil (ki zaten sablon oldugunu herkes biliyor), 11 eylül olaylarinin ucagin kuyruk numarasina kadar ince ayrintiyla önceden planlanmis olmasi, yani daha iyi anlaman icin söyle diyeyim; sablonu ucagin kuyruk numaraisna uysun diye yapmamis microsoft, aslolan ucak numarsinin o sablaonda ne hal aldigidir!
Bu da bize 11 eylül olaylarinin siradan bir kac serseri terörist tarafindan islenmedigini, daha büyük gücler tarafindan organize edildigini gösteriyor!

Alt 11.09.07, 00:49   #4
Scorpio
Banned

Al***305;nt***305;:
ihtiras_´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
mesele wingdings'in sablon olup olmadigi degil (ki zaten sablon oldugunu herkes biliyor), 11 eylül olaylarinin ucagin kuyruk numarasina kadar ince ayrintiyla önceden planlanmis olmasi, yani daha iyi anlaman icin söyle diyeyim; sablonu ucagin kuyruk numaraisna uysun diye yapmamis microsoft, aslolan ucak numarsinin o sablaonda ne hal aldigidir!
Bu da bize 11 eylül olaylarinin siradan bir kac serseri terörist tarafindan islenmedigini, daha büyük gücler tarafindan organize edildigini gösteriyor!
senin bu anlatığın şeyi biz 1993 te yapıyoduk ben sana farklı bir şey anlatım orada algılayamamışsın

ozaman bunarı bi okuyuver bi zamet York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika'nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul'den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid'teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?

-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari'ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah'in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal'in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

biz o uçuş nosunu geçtik bunları araştırıyoruz

Alt 11.09.07, 22:00   #5
ihtiras_
O Artik Bizden

Al***305;nt***305;:
senin bu anlatığın şeyi biz 1993 te yapıyoduk ben sana farklı bir şey anlatım orada algılayamamışsın

ozaman bunarı bi okuyuver bi zamet York City 11 harften olusur
-Afganistan 11 harften olusur
-Ramsin Yuseb (1993 te ikiz kuleleri tehdit eden teroristin adi) 11 harften olusur
-George W. Bush 11 harften olusur
Bunlar tesaduf olabilir evet, peki ya asagidakiler?

-New york, Amerika'nin 11. eyaleti
-ikiz kulelere carpan ilk ucagin ucus numarasi 11 di
-11 numarali ucus 92 yolcu tasiyordu 9+2=11
-Ucus numarasi 77 olan ve kuleye carpan ikinci ucakta 65 yolcu bulunuyordu 6+5=11
-Olay 9 eylulde yani 9/11 de meydana geldi 9+1+1= 11
-911 ayni zamanda Acil Servis numarasidir 9+1+1=11
-9 Eylul yilin 254. gunudur 2+5+4=11
-9 Eylul'den sonra yilin sonuna 111 gun kalir
-Madrid'teki 3/11/2004 te meydana gelen terrorist saldirisi ikiz kulelere olan saldirilardan 911 gun sonra meydana geldi

peki devami sizce tesadufmu?

-Bildiginiz gibi Amerikanin sembolu kartaldir;
.Kuranda (9:11) numarali ayet derki; Arapogullari'ndan biri zalim Kartali uyandiricak.Zalim kartal ofkesini Allah'in topraklarindan(arap topraklari) alicak.Insanlar caresizlik icinde olaylari izlerken bircok insan Kartal'in yaptiklarini sevincle karsilicak.ve en sonunda baris gelcek.(ayet numarasina bakin)

biz o uçuş nosunu geçtik bunları araştırıyoruz
Maksadin illaki muhalefet etmekse bilelim, yok amacin fikir alis verisi ise birbirimizin ne dedigini anlamaya calisalim önce!..

Senin bana son örnekte sundugun ve övünerek taaa 93'lerde yaptigini söyledigin seylerle benim bu konuda sundugum bilginin bir alakasi yok..
senin ortaya koydugun argümanlar o yillar itibariyle bir varsayima, tahmine, olasiliga yada kehanete dayaniyor.
Benim sundugum bilgi ise gerceklesmis olan somut bir olaya dayaniyor, yani varsayim degil, daha da yani olmus bitmis bir olayin icinden cikan ilginc bir ayrinti!

cok özetle ve daha iyi anlamana yardimci olacak bir soru;
93 yilinda, sen o bilgini savundugun bilgilerin icinde, ikiz kulelere 11 eylül 2001 yilinda yukarida verdigim kuyruk numarasina ait ucakla saldiri olacagini ve bu kuyruk numarasini wingdings sablonuna yapisirinca o malup seklin ortaya cikacagini da biliyormuydun???

Konu ihtiras_ tarafından (11.09.07 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir..

Alt 12.09.07, 10:23   #6
Scorpio
Banned

Al***305;nt***305;:
ihtiras_´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Maksadin illaki muhalefet etmekse bilelim, yok amacin fikir alis verisi ise birbirimizin ne dedigini anlamaya calisalim önce!..

Senin bana son örnekte sundugun ve övünerek taaa 93'lerde yaptigini söyledigin seylerle benim bu konuda sundugum bilginin bir alakasi yok..
senin ortaya koydugun argümanlar o yillar itibariyle bir varsayima, tahmine, olasiliga yada kehanete dayaniyor.
Benim sundugum bilgi ise gerceklesmis olan somut bir olaya dayaniyor, yani varsayim degil, daha da yani olmus bitmis bir olayin icinden cikan ilginc bir ayrinti!

cok özetle ve daha iyi anlamana yardimci olacak bir soru;
93 yilinda, sen o bilgini savundugun bilgilerin icinde, ikiz kulelere 11 eylül 2001 yilinda yukarida verdigim kuyruk numarasina ait ucakla saldiri olacagini ve bu kuyruk numarasini wingdings sablonuna yapisirinca o malup seklin ortaya cikacagini da biliyormuydun???
Kahin dediğin kişi BirNostradamuS türkiyede yaşanacak deprami yazmış kitabında ve onu gibi bir çok şeyi adamın yazdıkları harfiyen kuranı kerimde de yazıyor 1993 yılına gelince biz bu kitabı okuduğumuzda o yılardı ve biz o yılar araştırdık ve o yazılımı bulmuştuk uçak uçuş sefer sayısını değil bizde çok kişi olarak windings olduğunu tahmit etmiştik ve ortaklıktan ayrıldığınıda varsayarak burayı özetledim sana
bilgi paylaşımı demişsin benim burada yazdıklarım o uçuş sayısından daha çok önem taşıyodu ve bu konuyu açmak bile istememiştim acıkcası ama ne varki yazmak zorunda kaldım anlamadığın için maksadım ne senle polimik yapmak nede tartışmak sabit fikirlilik te yapmıyorum burada sana konuyu açmışım son perdesine kadar daha ne yapayım ?

Alt 12.09.07, 10:30   #7
Scorpio
Banned

[/size]
Al***305;nt***305;:
Kahin dediğin kişi BirNostradamuS türkiyede yaşanacak deprami yazmış kitabında ve onu gibi bir çok şeyi adamın yazdıkları harfiyen kuranı kerimde de yazıyor 1993 yılına gelince biz bu kitabı okuduğumuzda o yılardı ve biz o yılar araştırdık ve o yazılımı bulmuştuk uçak uçuş sefer sayısını değil bizde çok kişi olarak windings olduğunu tahmit etmiştik ve ortaklıktan ayrıldığınıda varsayarak burayı özetledim sana
bilgi paylaşımı demişsin benim burada yazdıklarım o uçuş sayısından daha çok önem taşıyodu ve bu konuyu açmak bile istememiştim acıkcası ama ne varki yazmak zorunda kaldım anlamadığın için maksadım ne senle polimik yapmak nede tartışmak sabit fikirlilik te yapmıyorum burada sana konuyu açmışım son perdesine kadar daha ne yapayım ?
Sana sadece uçuş numarsımı ilginç geldi bir de ALLAH yaz şerefsizin nasıl bi yazılım yaptığını daha iyi anlarsın tabi işaret dilinden anlıyosan

Alt 12.09.07, 10:42   #8
Scorpio
Banned

Sana sadece uçuş numarsımı ilginç geldi bir de ALLAH yaz Müslüman yaz bir moslem dene SADDAM yaz bak zafet kazanacakları saddamı bombalıcakları ortaya çıkar işte bu adamın şeytan olduğunu söylüyoruz bizde burada şerefsizin nasıl bi yazılım yaptığını daha iyi anlarsın tabi işaret dilinden anlıyosanUSA yazdığında hırıstıyanların zaferleri kazanılıcağını anlatıyor

Alt 12.09.07, 14:14   #9
Psikolog_08
Site Ondan Sorulur

Psikolog_08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 104
Tesekkür almis 706 -> 450 Konu

çok fazla açılan bi konu

Alt 12.09.07, 14:15   #10
GoqoL
Banned

Tesekkür etmis: 86
Tesekkür almis 55 -> 47 Konu

Al***305;nt***305;:
Psikolog_08´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
çok fazla açılan bi konu
hemde bıktıracak kadar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil