Geri git   A-Z ye Herkonu > Itiraf

Seçenekler Stil

gitmek isteyeni durdurmaya calisma
Alt 07.09.08, 03:00   #11
powerbmw5er
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu
Standart gitmek isteyeni durdurmaya calisma

gideni birak cünki bi baskasi olabilir
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 23.09.08, 04:00   #12
yakup57
O Artik Bizden

yakup57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

Bence birak akisina, hem ona okadar baglanmana sebep olan neki , madem okadar cok seviyodu, eminim dönecektir yine, belki suan karisikdir kafasi....

Alt 05.10.08, 23:15   #13
Nextt
O Artik Bizden

Nextt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 3
Tesekkür almis 3 -> 2 Konu

Seni gerçekten sevseydi sana tek seçenek sunmazdı bırak gitsin yolu açık olsun ...

Alt 12.10.08, 01:14   #14
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Birak gitsin Dönerse senindir dönmezse hic senin olmamistir.

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Alt 29.11.08, 01:03   #15
sabanali
O Artik Bizden

Tesekkür almis 4 -> 4 Konu

birak gitsin

Alt 29.11.08, 01:03   #16
sabanali
O Artik Bizden

ondan yar olmaz

Alt 29.11.08, 01:04   #17
sabanali
O Artik Bizden

yeni bulursun

Alt 29.11.08, 04:23   #18
devilishbabe
O Artik Bizden

devilishbabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 29
Tesekkür almis 11 -> 4.294.967.204 Konu
Exclamation

Nasrettin Hoca damdan düşünce yanındakiler doktor getirelim mi demişler.Hoca istememiş, bana damdan düşmüş adam getirin diye cevap vermiş. Kısaca birinin halini en iyi o hali yaşamış biri anlar. Brezilyalı kızın halini de burda benden daha iyi anlayacak biri çıkacağına inanmıyorum. Bende Avusturya'da okuyorum ve burda yaşadığım hayatın her saniyesinden ayrı nefret ediyorum.Erkek arkadaşım Mecnun ben Leyla olsam, Avusturya'da kalalım dediği an aşkımı kalbime gömer, ülkeme evime dönerim.

Güney ülke insanları kuzeyde yaşayamaz, hele ki bu almanya, avusturya gibi psikopat insanlar barındıran ülkelerse. Yaşayanlarında emin olun kendi ülkelerinde yaşama şansları yoktur ki oralara gitmişlerdir ama mutlu degillerdir.Çok arkadaşım var böyle! Benimde okulum bu dönem bitiyor.Diplomayı alayım, üstüne yarım saat kahve içmek için bile oturmam burda aynen ilk uçakla ver elini istanbul.

Kız belli ki çok samimi, seni sevdiği ortada ama onun mutlu olacağı tek yer kendi ülkesi yada başka bir güney ülkesi... Öyle milletin gazına gelme yok birileri kızın aklına girmişmiş, yok intikammış falan...Kim nerden biliyor, nerden tanıyorlar ki bu kadar sert ve emin yorumlarda bulunuyorlar? Herkes ne kadar bencil, ne kadar tek taraflı bakmış olaya!Gecenin bir vakti tepem attı resmen... Kızı tanıyan sensin. 3 senedir birlikteyiz diyorsun, bir yanlışı oldu da güvenini eksiltti mi? Madem bu kadar seviyorsun ayrılmak istemiyorsun sen onun yanına git ya da kuzeyli bir sevgili bul kendine başka türlü senin işin zor! Çünkü sen de doğup büyüdüğün ülkeyi terketmek istemiyorsun belli ki...

Alt 29.11.08, 21:22   #19
Elyasa
Forum Admin

Elyasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 127
Tesekkür almis 259 -> 4.294.967.247 Konu

Al***305;nt***305;:
devilishbabe´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Nasrettin Hoca damdan düşünce yanındakiler doktor getirelim mi demişler.Hoca istememiş, bana damdan düşmüş adam getirin diye cevap vermiş. Kısaca birinin halini en iyi o hali yaşamış biri anlar. Brezilyalı kızın halini de burda benden daha iyi anlayacak biri çıkacağına inanmıyorum. Bende Avusturya'da okuyorum ve burda yaşadığım hayatın her saniyesinden ayrı nefret ediyorum.Erkek arkadaşım Mecnun ben Leyla olsam, Avusturya'da kalalım dediği an aşkımı kalbime gömer, ülkeme evime dönerim.

Güney ülke insanları kuzeyde yaşayamaz, hele ki bu almanya, avusturya gibi psikopat insanlar barındıran ülkelerse. Yaşayanlarında emin olun kendi ülkelerinde yaşama şansları yoktur ki oralara gitmişlerdir ama mutlu degillerdir.Çok arkadaşım var böyle! Benimde okulum bu dönem bitiyor.Diplomayı alayım, üstüne yarım saat kahve içmek için bile oturmam burda aynen ilk uçakla ver elini istanbul.

Kız belli ki çok samimi, seni sevdiği ortada ama onun mutlu olacağı tek yer kendi ülkesi yada başka bir güney ülkesi... Öyle milletin gazına gelme yok birileri kızın aklına girmişmiş, yok intikammış falan...Kim nerden biliyor, nerden tanıyorlar ki bu kadar sert ve emin yorumlarda bulunuyorlar? Herkes ne kadar bencil, ne kadar tek taraflı bakmış olaya!Gecenin bir vakti tepem attı resmen... Kızı tanıyan sensin. 3 senedir birlikteyiz diyorsun, bir yanlışı oldu da güvenini eksiltti mi? Madem bu kadar seviyorsun ayrılmak istemiyorsun sen onun yanına git ya da kuzeyli bir sevgili bul kendine başka türlü senin işin zor! Çünkü sen de doğup büyüdüğün ülkeyi terketmek istemiyorsun belli ki...
Süpersin Tek Kelımeyle Katılıyorum

SeLamlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil