Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

Hosgeldin 2008 [Mutlu Yillar]
Alt 31.12.07, 10:17   #1
FURYANGEL
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 80
Tesekkür almis 308 -> 158 Konu
Standart Hosgeldin 2008 [Mutlu Yillar]

Ewet arkadaslar dolu dolu bir seneyi daha geride biraktik we artik senenin son gunu.Acisiyla,Tatlisiyla,hayal kirikliklariyla,uzuntulerle,sewinclerle 2007 yi arkada biraktik

Ama Simdi onumuzde koskoca bir yil war.Ben sahsen o yila nasil girersen oyle gecer sozune kismen de olsa inaniyorum.O yuzden yilbasini iyi gecirmeyi planlayin

2008 den beklentileriniz nelerdir*

Bende su araya beklentilerimi sıkıstırmak istiyorum
Oncelikle Kendimden Basliyim
en basta su sinavi kazanip okuluma gitmek istiyorum,insanlarin daha anlayisli olmalarini,kesinlikle savaslarin bitmesini,daha fazla mutlukuk daha fazla huzur,we 2oo8 in hem is hemde ask yonundan en iyi sekilde gecmesini temenni ediyorum...

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun...
karakule38 (31.12.07)

Alt 31.12.07, 13:53   #2
muharremkutlu
Site Ondan Sorulur

muharremkutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 150
Tesekkür almis 243 -> 109 Konu

aynen kardeşim katılıyorum sana...
herkese mutlu yıllar diliyorum herşey dilediğiniz şekilde olsun...

yeni yılınız kutlu olsun...

saygılar...
Bıraktığım Gibi Değil Bu ŞEHİR...
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 31.12.07, 14:21   #3
deniz_25710
Moderator

deniz_25710 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 202
Tesekkür almis 325 -> 219 Konu

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez... Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine... MUTLU YILLAR!!

İnanıyorsan savundukLarına, arkasında duracaksın..
gerek yok ceLLada cıkarıLdığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

Alt 31.12.07, 15:02   #4
Cino
Herkonu.com Fanatik

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 33 -> 4.294.967.271 Konu

Herkeze nice mutlu,saglikli ve basarili yillar dilerim, tum sevdikleriniz ile!

Herkeze iyi eglenceler, Herkeze mutlu yillar!

Alt 31.12.07, 15:23   #5
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Nice yillara herkeze ...

Alt 31.12.07, 16:47   #6
38_LaDy_58
Herkonu.com Fanatik

38_LaDy_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 33
Tesekkür almis 78 -> 28 Konu

Yeni yılın
Hastasına maç,Kellere saç,Züğürde para,Sıvacıya mala,İşsize iş,Dişsize diş,Olmayana çocuk,Üşüyene gocuk,Rakıya buz,Yemeğe tuz,Nazar deymişe hoca, Evde kalmışa koca,Dırdırcıya akıl,Onu çekene sabır vermesi dileğiyle.
Hersey gönlünüzce olsun.Mutlu yillar

Alt 31.12.07, 18:53   #7
karakule38
Herseyden Haberi Var

Tesekkür etmis: 421
Tesekkür almis 421 -> 189 Konu

Yeni yılınızın hayırlara vesile olması dileğimle ..

Saygılar...

Alt 31.12.07, 22:54   #8
Hasani
Uzman

Hasani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 32
Tesekkür almis 155 -> 113 Konu

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği,
hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği,
sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle.
2008 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

Alt 01.01.08, 13:46   #9
yildos
Herkonu.com Fanatik

yildos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 17
Tesekkür almis 46 -> 4.294.967.236 Konu

Yeni yil hayirli ve mutlu olsun , güzel geciresiniz insallah

Alt 01.01.08, 15:12   #10
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Yilbasi Neyimiz olur? Yilbasi neyimiz olur? Ramazan Bayramimiz mi? Kandilimiz mi ? Kurban bayramimiz mi? Biz Muharremlerle , Martlarla baslayan yilarida biliriz..ki hic biri boyle simariklikla, boyle ayyaslikla, boyle kumarbazlikla acilmazdi..Hepsi efendi yilardi.. Bu bahsi bukadarla kapatiyor Noel Babaya geliyorum: Memleketimize, herhalde Beyoglu'ndan giren, Halic,i atlayarak Fatih'lere Aksaray' lara, sonra rumeli'ye ve Bugaz;i asarak once Kadikoylere , Moda'lara ve sonra Uskudar'lara ve ordan Anadoluya gecen bu bunak, neyimiz oolur: Babamizmi, Dedemizmi, amcamiz mi yoksa Avrupaliliktan pirimiz mi. Isatanbul'un Tepebasin'dan Adana' nin tepebagi'na kadar her yeri bilen , her yere ugrayan bu moruk kimdir. necidir? Bir resmine bakarsaniz Hanarilere oteki resmine bakarsaniz Rasputin'e benzeyen bu iskambil papazi, aramizda nenin nesidir..bunu hic merak etinizmi?Siz birakinda ben soyleyeyim onun kim oldugunu: O Halic seferlerinden kalma bir kilic artigidir. O zamansilahla girmedigi yerelere, simdi beyaz sakaliyla saygilar ve sevgiler toplayarak gire biliyor.O evimize girerken esegini kapimizin halkasina bagliyan bir piyer Lermit'tir. Kardeslerini Mukaddes savas'a hazirlamakla geliyor. O adiyla saniyla bir misyonerdir ki,kiligini degistirmis..ve bizi avlamaya, kucaginda getirdigi oyuncaklarla en can alici noktamizdan: cocuklarimizdan baslamistir.bu comertligin karsiligini istemiyecekmi saniyosunuz, fedakarliginin sebebini dusunmedinizmi? Birakin , onun hakkindan ben geleyim : iste sakalinin cekince gordunuzmu...sakali elimde kaldi ve altindan Lúcifer (seytan) cikti. Bilirsinizki casuslarda kiyafetlerini ekseriya boyle degistirirler.Bu mezar begenmeyen hortlaga ya mezarini gosterin, yahut birakin: Hac 'in da carmiha gereyim onu. Tehlikeyi sezer de kendiliginden gitmeye kalkarsa cikarken cepelerini yoklamayi unutmayiniz : Muhakkak bir seyinizi calmistir.. (A.Nihat Asya) evet biraz uzun ama ne anlatilmak istenmis anlamisnizdir umarim..bu gece bizim gecemizzzz degildir bu gece hic bi anlami yok yeni bir yil yeni bir gun ama hersey ayni evimiz hayatimiz uzuntumuz sevincimiz bize hic birsey kazandirmiycak aksine madi kaybimiz olcak bu geceyi kutlarken..biz cocuklarimiza noel baba degil Efendirler efendisini anlatmaliyiz..cocuklarimiza kendi dinimizi anlatiyosak, onun (noel babanin)kim oldugunu neyimiz oldugunu anlatmamiz gerek..bize cocuklarimiza zarari dokunmadan iyi dileklerde bulna bilirz ama yeni yil icin degil ALLAHIn vermis oldugu butun nimetler ve gunler icin..her gunu sevdiklerimizden dua eksik etmiyerek baslamaliyiz...ALLAH herkese hayirli zamanlar nasip etsin her aniniz her seneniz her gununuz birbirinden guzel olmasi ve ALLAHIn rahmeti bereketi uzerinzden eksik olmasin..( dilek dilemek duadir dularin en guzelinde RABIMIZ Kabul buyursun insallah tum islam alemin hayirli yilara dilerim..)

Simariktan Not : herkes kendi inacina gore kutlar saygi duyariz..bu sadece okudugum kendi dusunlerimide belirtigim bi yazidir..ALLAHA herkesin kalbine gore versin amin..

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Konu simarik_kiz tarafından (02.01.08 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.. Sebep: :)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil