Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 21.09.07, 19:52   #11
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
ihtiras_´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bence hepsi anlatilabilir...

Yalniz benim anlamadigim baska bir sey var;

forumun bu kismina benim actigim "bulunmayacak tek senin benzerindir" baslikli yaziyi gerek gördügünüz icin hikaye kismina tasidiniz...

simdi benim sorum sudur; eger benim buraya aktardigim bir yazi hikaye kapsamina giriyorsa, sizin burada sundugunuz yazi edebiyatin hangi kapsamina giriyor?
yada kisaca , benim sundugum yaziyla sizin sundugunuz yazinin edebi yönden ne gibi farkliliklari var, bana anlatabilirmisiniz?
Merhaba ihtiras arkadasım..hemen izah edelim..Simdi sizin konunuzda bir olay ele alınmıs ve olaydan cıkmadan o konu uzerınde işlenmıs konu..Sonucunda ıse bır butunluk olup sonuca gıdılmıs dımı..Hikaye cok acılmadan konuyu dagıtmadan bır mevzu hakkında bır konuyu ıslemek ve sonuca goturmektır..Aynı sızın yazınızda oldugu gıbı..
Gelelım benım yazdıgım yazıya yazılan yazı hıkayeye gırmez neden? cunku tek bır konu yu ele almamıs..Yanı burada gecen olaylar ayrı yerlerde ve bır konu uzerınde durulmamıs..Yanı uzunca her paragrafta işlenmemıs konu..olaylar olmus ve yazılmıs..Yasanmış bır olay..paragraflar halınde yanı..Hıkaye denmesı ıcın az uzun olması lazım paragraflık hıkaye olmaz bıldıgınız gıbı..Yasanmıs olayların aktarımıdır..Balangıc gelısme sonuc olayı yoktur yanı...Edebiyatı sımdı burada anlatmayalım ıstersenız..
sadece şunu soyleyeyyım burda sıtemızde hangı gorevlı arkadas olursa olsun keyfı konu kapamaz ve konu kapamakda onu mutlu etmez..Sadece sıtenın bellı kuralları vardır oda uyelerın daha nezıh bır ortamda bulunmaları ıcın o kurallar dahılınde hareket edılır..Emın olun bu kurallar gorevlı arkadaslar ıcınde gecerlıdır ..Oyuzden rahat olsun ıcınız.. Sanırım az cok anlattım dimi....

İyi eglenceler....

Alt 21.09.07, 20:05   #12
rayiha
Moderator

rayiha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 289
Tesekkür almis 145 -> 36 Konu

emeğine sağlık çok anlamlıçok güzel bi yazıydı sağol

Alt 27.01.08, 12:34   #13
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

Yukardaki yaziya dayanan bir mail geldi mailime kopyaliyorum.

Kod:
slm,Kıymetli site sahibi arkadaşım; sitenizde yayınlanan;BEN BUNU OĞLUMA
 ANLATAMADIM YAZISI,BANA, NUSRET KARDELENE AİTTİR.LÜTFEN YAZAR VE 
SİTE İSMİ VERMEDEN YAYINLAMAYALIM.AYRICA O YAZI EKSİK YAYINLANMIŞ.SONUNDA ASIL MESAJ VEREN KISIM SİLİNMİŞ.
YANİ BUNU EKLEYEN 
ARKADAŞIN SORUMLULUK ANLAYIŞINA HAYRANIM!!! BEN BU YAZIYI HIÇKIRA
 HIÇKIRA AĞLAYA AĞLAYA YAZDIM.HER SATIRI YAŞANMIŞTIR.GELİŞÜGÜZEL 
EKLENMİŞ NE YAZAR İSMİ VAR,NE SİTE İSMİ VAR VE DAHİ YAZI 
KIRPILMIŞ.YAZINYI LİNK OLARAK GÖNDERİYORUM.LÜTFEN EKLEYİNİZ.SELAM VE 
SAYGILARIMLA.

http://nusretkardelen.blogcu.com/4639995/
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 27.01.08, 13:37   #14
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
SkorP´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Yukardaki yaziya dayanan bir mail geldi mailime kopyaliyorum.

Kod:
slm,Kıymetli site sahibi arkadaşım; sitenizde yayınlanan;BEN BUNU OĞLUMA
 ANLATAMADIM YAZISI,BANA, NUSRET KARDELENE AİTTİR.LÜTFEN YAZAR VE 
SİTE İSMİ VERMEDEN YAYINLAMAYALIM.AYRICA O YAZI EKSİK YAYINLANMIŞ.SONUNDA ASIL MESAJ VEREN KISIM SİLİNMİŞ.
YANİ BUNU EKLEYEN 
ARKADAŞIN SORUMLULUK ANLAYIŞINA HAYRANIM!!! BEN BU YAZIYI HIÇKIRA
 HIÇKIRA AĞLAYA AĞLAYA YAZDIM.HER SATIRI YAŞANMIŞTIR.GELİŞÜGÜZEL 
EKLENMİŞ NE YAZAR İSMİ VAR,NE SİTE İSMİ VAR VE DAHİ YAZI 
KIRPILMIŞ.YAZINYI LİNK OLARAK GÖNDERİYORUM.LÜTFEN EKLEYİNİZ.SELAM VE 
SAYGILARIMLA.

Hemen acıklamasını getırelım..En basta ben bu yazıyı sızın sıtenızden almadım..Baska bır sıteden bu sekılde okudum ve okudugum seklı ıle sıtemıze ekledım..Bıldıgınız uzre nette hersey oldugu gıbı yayınlanmıyo mutlaka degısıklıge ugraya bılıyo malesefkı benım aldıgım sıtede de bu sekıldeydı yanı..Ne yazanın ismı gecıyodu nede alındıgı sıte kaldıkı oyle bırsey olsa zaten yazının yazarını eklerdım..Emege her anlamda saygımız vardır..Yanı buradakı yazıda ben ne yazarı sıldım nede bu yaziyı paylastıgınız sıteden haberım vardı..Yanı sahsıma aıt bırsey yok ortada ve burdakı olayda sorumlulukla ılgısı yok..Yanı nette her okudugumuz yazının yazarını arastırma gıbı bır luksumuz yok..Hosumuza gıttı yazarı bellı degıl dıye eklememeyı hıc dusunmeıdm sahsen eger bu sorumsuzluksa ozaman sorumsuz ınsan cok nette...Kaldıkı sorumsuzluk bunla ölculmez..

Ama sızınde haklı oldugunuz yon cok mutlaka ama..Insanlara dırek tepkı vermek bence yanlıs..Yanı nette eger yayınladıysanız yazınızı bunun bu sekılde olma ıhtımalınıde goz onunde bulundurmanız lazımdı..
Yanı yazan kısının ısmını yazmak bıze bırsey kaybettırmez..Hatta boyle guzel bır yazıyı yazan sahsı yazmak bızı mutlu eder..Yasanmıs bır yazı oldugu cok bellı..Okuyunca ınsan etkılenıyo..Yuregınıze saglık..Bundan sonra sıtenızı takıp etcem..Ve yazıyı duzeltcem..Butunuyle daha guzelmıs..Tesekkur edıyorum..Hem haberımız oldu hemde bır yanlısı duzelttık..

Ayrıca sanada..Tesekkurler Skorp..

Alt 27.01.08, 23:37   #15
dadash
Site Ondan Sorulur

dadash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 227
Tesekkür almis 41 -> 29 Konu

insan herzaman icindekileri anlatamiyor malesef

ellerine saglik gardas

Alt 06.02.08, 00:47   #16
sudafed
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 49 -> 4.294.967.290 Konu

Güzel paylaşım.
Yalnız;
Ülkem insanının neden trafik kurallarına uymadığını,çoğunluğun trafik ihlali yapmak için nasıl fırsat kolladığını,saygısız sürücülerin aynı zamanda birer yavuz hırsız olduğunu,eğer birgün insanlarımızın bu ülkede trafik kurallarına uyma konusunda hassas olduklarını gördüğünüzde çok şeyin olumlu yönde değişmiş olacağını ve oğlunuza anlatacağınız çok az konu olacağını her halde anlatmış olmalısınız.Sevgilerimle.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil