Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Alt 04.10.07, 15:46   #11
dioskuri
O Artik Bizden

dioskuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 27
Tesekkür almis 8 -> 6 Konu

yoo abartmıslar,erkekler çabuk toplar kendini ..abartmazlar giden gittiyse keyfi bilir hesabı...
Kafirin verdiği poza bak hele
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 04.10.07, 17:35   #12
Loveboy
Herkonu.com Fanatik

Loveboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 8
Tesekkür almis 77 -> 49 Konu

Baharlar hiç gelmezz.. Mevsim hep kış olur.. Yüreğimde sızı dinmez ismini bulurr.. Dilimden hiç düşmez adın hasret adın ayrılıkkkk olurrrrr

Alt 04.10.07, 22:31   #13
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
dioskuri´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
yoo abartmıslar,erkekler çabuk toplar kendini ..abartmazlar giden gittiyse keyfi bilir hesabı...
haklisin ben inanmiyomki sacma buldum zati ama bilim iste oyle imis erkek tas kalplidirrrrr tas..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 05.10.07, 09:39   #14
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

Genelde öyleler Ama Içlerin De Bazilari Varki O Kadar Duygusal O Kadar Masum Ama Onu Bulmak Zor Işte Bulsak Niye Ayrilalim Ki Yani Dimi ....

Alt 08.10.07, 19:21   #15
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Genelde öyleler Ama Içlerin De Bazilari Varki O Kadar Duygusal O Kadar Masum Ama Onu Bulmak Zor Işte Bulsak Niye Ayrilalim Ki Yani Dimi ....
yani ben erkegin duygusalanina hic karsilasmadim ayriliginda vurdugunu hic sanmiyom en kotu yanida bu neyse aman derin konu..bu ya..

Alt 10.10.07, 00:49   #16
cimcime68
Herseyden Haberi Var

hic bi erkek ama hic bi erkek uzulmuyo bunu analdim hadi gecmis olsun bana heheh erkeklerle donmuyo ya dunyaa uzulsele ne uzulmeseler ne umrumda degil hehe

Alt 03.01.08, 12:19   #17
rayiha
Moderator

rayiha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 289
Tesekkür almis 145 -> 36 Konu

katılıyorum tanıdığım bi kaç arkim var hala daha ayrıldığı kız için üzülen yinede erkek yada kız da değişmiyo sevmeye bağlı bişey kim daha çok seviyosa ona koyuyo ayrılık

Alt 03.01.08, 12:37   #18
baLLgozLu
Herkonu.com Fanatik

baLLgozLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 53
Tesekkür almis 53 -> 4.294.967.283 Konu

ben kendi açımdan bişeyler yazım bari.eğer ki sevdiğim kişiden ve sevildiğim kişiden ayrlırsam bunun beni üzmemesi elbette yalan olur fakat cimcimenin yazdğı gibi değil ayrıldığımza üzülürüm ve onu kaybettğime sonrasında zaten kader olur yaşananlar herşeyın kader olduğu gibi.fazlasıyla kafaya takarsan zaten kendı kendını sıkıntıya sokarsın.eğer kafaya takmak ve üzülüp kahrolmak istemıyosan şansını denemelisin ve olmuyosa yani senınle olamıyacağını sana söyluyosa artık oda senın için bitmiştir ve için rahat olur..herşeyde bi hayır vardır derim Mevlam böyle istedi güzel olanıda bu zaten derim.bilmem belki ben güzel düşünüyom veya kötü düşünüyom ama en doğru olanı bence bu...

Alt 03.01.08, 17:07   #19
manayak
Herkonu.com Fanatik

manayak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 56
Tesekkür almis 39 -> 4.294.967.276 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
--------------------------------------------------------------------------------

Kadınlar, biten ilişkilerinden sonra yalnızca kendilerinin acı çektiğini sanır. Oysa ki...

Acı çeken yalnızca ilişkinin 'kız' tarafı, gününü gün edense erkek tarafıdır... Aslında işler pek te böyle değil. Bilinenin aksine erkekler, kadınlardan daha fazla acı çekiyor, sadece içlerine atıyorlar, o kadar...

Her biten ilişki, bir önceki sondan daha çok acı verir ayrılanlara... Her yaşanan 'son'da bir daha kimseye böyle aşık olamayacağını, kimseye böyle bir sevgi duyamayacağını sanır insan. Özellikle ilişkinin 'kız tarafı' elinde mendil, ağlamaktan şişmiş gözlerle onun ne yaptığını düşünür durur...

"Kesin gününü gün ediyordur. Kimbilir kiminle... Belki de çoktan aşık olmuştur... Unuttu beni..." Bunlar, ilişkisini yeni bitirmiş bir kadının içinden geçenler... Kadınlara göre, bir tek onlar üzülür, bir tek onlar, belirledikleri süre boyunca yas tutarlar biten ilişkilerine. Aksine, erkekler de ayrılıktan etkileniyor. Bir de terkeden kadınsa, acıları katbekat artıyor. Neden mi? İşte sebepleri...

1- Erkekler ilişkileri bitince kendilerini yalnız ve savunmasız hisseder...

Olayın kadın cephesine bakıldığında, ayrılık hikayesinin en ince ayrıntıları, yakın arkadaşlara anlatılır. Kadın, erkek arkadaşının, ayrılık hikayesini kimseyle paylaşmamasını, ilişkinin onun için önemsiz olduğuyla bağdaştırır. Oysa erkeklerin acılarını anlatmamalarının tek nedeni, duygusal paylaşımların erkekler arasında kısıtlı yaşanması. Kadınlar, dostlarıyla konuştukça, kendini yalnız hissetmiyor ve kendini daha çabuk toparlıyor. Erkeklerse, arkadaşlarına "Hiç üzülmedim, rahatladım bile, neydi ondan çektiğim..." diye konuşarak güçlü olduğunu ispat ettiğini sanırken, bu durum onları daha da kötü bir ruh haline sokuyor.

2- Erkekler, kendilerine de rol yapıyor...

Erkekler, acı çektiklerini, daha dün yanında olan sevgilisini deliler gibi özlediğini ve onsuz kalmanın kendisine acı verdiğini bilseler de, kabul etmek istemezler. Kendilerini bu ayrılıktan etkilenmediklerine inandırmaya çalışırlar. İçtenlikle bunu size söyleyemiyorlar ama aslında bu dert onları içten içe yiyip bitiriyor.

3- Kadınlar bir süre sonra 'başka biri' için kolları sıvıyor!
Artık yas dönemi bitmiş, çekilmesi gereken ayrılık acısı miyadını doldurmuştur... Kadın, bir süre onun geri dönmesini bekler. Eğer dönmezse, artık yeni bir hayata başlamanın vakti gelmiş demektir... Çünkü sevilmek ve istenmek, kalplerini onarmaya yetiyor da artıyor bile...

Ancak erkek bu hesaplaşmayı tamamlamadıkça başkaları ilgisini çekse de, onları eski sevgilisiyle kıyaslıyor, ilişkisini eski ilişkisine göre değerlendiriyor. Böylece yeni hayatında mutluluğu yakalaması uzun sürüyor.

4- Kadın en çok 'ayrılık olursa ne olur'u düşünür...

Her kadın, ilişkisi sorunsuz gitse bile "Ya ayrılırsak..." sorusunu arada bir gündeme getirir. Böylece arkında olmasa da kendini olası bir ayrılık durumuna hazırlar.

Oysa erkek, bu durumu ancak bir sorun çıkınca aklına getirdiği için ayrılığa duygusal açıdan hazırlıksız yakalanır...

VALLAHA COK HAKLISIN ERKEGE BİR AYRILIK BİRDEEEE SEVİP TE SEVİLMEMEK KOYAR KIZLARIN İSTEDİGİ SEVGİ DEİL SADECE TİP DIS GUZLLİKKK KIZLAR NE DERSE DESİN BEEE AMAN KIZLARA ERKEK DEİNCE PLAYBOY GİBİ ADAM ARIYORLAR AMA ONLARA SORMAK LAZIM AYNAYA BAKTINMI SEN HİÇÇÇÇ

| | eN qüZeL ŞiiRLeRiMLe KaLeMe aDıNı SaYıKLaTıRıM ! oDaMıN HaYaLeTiSiN SeSSiZLiĞiNe aŞıĞıM !! |

Alt 03.01.08, 17:13   #20
ihtiras_
O Artik Bizden

ihtiras_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 15
Tesekkür almis 46 -> 4.294.967.282 Konu

dogru bir durum tespiti!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil