Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

Şırnakta şehit düşen 13 askerlerımızın kımlıklerı
Alt 08.10.07, 11:33   #1
Elyasa
Forum Admin

Elyasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 127
Tesekkür almis 259 -> 4.294.967.247 Konu
Standart Şırnakta şehit düşen 13 askerlerımızın kımlıklerı

Şırnak'ta Küpeli Dağı bölgesinde terör örgütü PKK mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan biri astsubay 13 güvenlik görevlisinin kimliği belirlendi. İşte şehitlerimizin isimleri:

Şırnak'taki çatışmada şehit olan biri astsubay 13 güvenlik görevlisinin kimliği belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, Küpeli Dağı bölgesinde terör örgütü PKK mensuplarıyla çıkan çatışmada Astsubay Ahmet Sarıoğlu ile erler Bayram Güzel, Turgay Salgur, Mehmet Uyar, Seyfi Altuntaş, Mehmet Yıldırım, Mehmet Uçarı, Kasım Aksoy, A. Şükrü Karataş, Emrah Eryılmaz, Sıddık Küçükgöz, Fetullah Selçuk ve Mehmet Coşkun, şehit oldu.

ŞEHİT KOMANDO ER TURGAY SALGAR'IN EVİNDE BÜYÜK ACI

Şırnak'ta terör örgütü tarafından yapılan saldırıda şehit olan askerlerden Kars doğumlu Komando Er Turgay Salgar'ın Cumhuriyet köyündeki evinde büyük acı yaşanıyor. Şırnak'ın Gabar Dağı bölgesinde görev yapan askeri birliğe, Geçit Boğazı civarında teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Komando Er Salgar'ın acı haberi baba ocağına ulaştı.

Şehit Komando Er Salgar'ın Kars'ın Cumhuriyet köyündeki evinde ağıtlar yükselirken, 3 kardeşin en büyüğü olan ve terhisine 5 ay kaldığı öğrenilen şehit erin yakınları sinir krizi geçirdi. Baba Tuncay Salgar, haberi alır almaz akın eden köylülere sarılarak gözyaşı döktü.

Anne Güler Salgar ise ''Beni oğlumun yanına götürün'', ''İçime taş düştü, taş, taş..'' ağıtları yakarak zaman zaman baygınlık geçirdi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Salgar da yeğeninin şehit olduğu haberi üzerine yakınlarıyla birlikte köye geldi. Çok sayıda vatandaşın gittiği Cumhuriyet köyünde baygınlık geçirenler ambulanslarla hastaneye taşıdı. Köydeki askerler, şehit yakınlarını teselli etmeye çalıştı.
nezz (08.10.07)

Alt 08.10.07, 11:52   #2
Elyasa
Forum Admin

Elyasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 127
Tesekkür almis 259 -> 4.294.967.247 Konu

Buna dur demeliyız artık analar babalar aglamasın bunun önune gecılmezse hergun bırtane daha arkadasım ölücek bu ölenlerın 1tanesı arkadasım neler oluyor boylee akıl sır erdıremıyorum üzüntüden ınan her tarafım tıtrıyor

Alt 08.10.07, 11:54   #3
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

Ya çok üzüldüm şehitlrimize Allahtan Rahmet Diliyorum Ailelerine Sabir...
Ama Hayin Pkk Ya Tek Dilegim Nasil Bu Masumlari öldurduler Se Onlar Da En Feci Sekilde Can Versinler... Allahim Sen Buyksun Sen Bilirsin Tek Dilegimiz Biran önce Ver Bunlarin Cezalarini ...

Alt 08.10.07, 11:56   #4
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Allahım sabır versın..Lanet olsun onları öldürenlere..Ve insallah onların bir yüreği varsa ki hiç sanmıyorum Allah aynı acıyı kat kat versin onlara..Insanın canı acıyo sadece annelerın degıl herkesın..Ve dıyorumkı bu vatanı hıc kımse ne alt edecek nede bölebilecekler..Giden canlarımız olcak belkı..belkı cok canlaarımız gitti gidecek ama bosuna ugramasınlar amaclarına uılasamaycaklar..Bazen kelımeler bıle yetersız kalıyo..Şehıt aılelerın ve bızım basımız sagolsun ..
nezz (08.10.07)

Alt 08.10.07, 12:04   #5
nezz
Site Ondan Sorulur

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Allahım sabır versın..Lanet olsun onları öldürenlere..Ve insallah onların bir yüreği varsa ki hiç sanmıyorum Allah aynı acıyı kat kat versin onlara..Insanın canı acıyo sadece annelerın degıl herkesın..Ve dıyorumkı bu vatanı hıc kımse ne alt edecek nede bölebilecekler..Giden canlarımız olcak belkı..belkı cok canlaarımız gitti gidecek ama bosuna ugramasınlar amaclarına uılasamaycaklar..Bazen kelımeler bıle yetersız kalıyo..Şehıt aılelerın ve bızım basımız sagolsun ..
Evet dostcum ne kadar ugrasırlarsa ugrassınlar bölemezler bizi tabiki vatan ugruna canlarımız gidecek ama olsun VATAN SAG OLSUN sehitlerımiz nur içinde uyusun .....

Alt 08.10.07, 12:04   #6
Loveboy
Herkonu.com Fanatik

Loveboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 8
Tesekkür almis 77 -> 49 Konu

Yaa benim bişey zoruma gidiyooo.. Biz bu insanların bu canilerin önde gelenlerine Büyük Meclisimizde koltuk verdik yaaa akıla mantığa sığdırılacak gibi değilllllllllll.. Dün akşam şehit düşen benim kuzenim bile olabilirdi..
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 08.10.07, 12:11   #7
nezz
Site Ondan Sorulur

Evet Kankim Ya Haklisin Ama .... Meclis Için Bir Problem Gibi Durmuyomus ...
KRİTİK...

Alt 08.10.07, 15:11   #8
DeeP_BluE_SeA
Site Ondan Sorulur

DeeP_BluE_SeA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 44
Tesekkür almis 386 -> 214 Konu

Al***305;nt***305;:
Loveboy´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Yaa benim bişey zoruma gidiyooo.. Biz bu insanların bu canilerin önde gelenlerine Büyük Meclisimizde koltuk verdik yaaa akıla mantığa sığdırılacak gibi değilllllllllll.. Dün akşam şehit düşen benim kuzenim bile olabilirdi..

Evet işte bu tersliği yaratan yasalar değiştirilmek istendiğinde de laiklik elden gidiyor diye ortalığı yaygaraya veriyolar

Hepsinin Ruhları Şadolsun

Alt 08.10.07, 15:21   #9
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

lanetttttttttttt ediyorum ALLAH topunun onlarin onalar destek verenlerin ve insallah destek olan ailelerinde cigerleri oyle yansinnnn koz olsun iki dunydaad huzur bulamasinlar ateslerde cayir cayir yansinlar kokleri kursun asalik it soylarinin 13 gecen hafta 15 bugun yeterrr it ler caninlarina susamis asalik kopekler ne farkiniz var sizin bi ******dan dagdaki vahsi kopekle r ac kaldinizmi saldiriyosunuz..

ALLAHIM sen ailelerine sabir ve bu mubaerek gunde bayram azi yapilan bu cirkinlige sen son ver yarabim buyuksun herseye kadirsin rahmaetini esirmee ulkemden..vatanimiz sag olsun..TURKIYE VAR OLSUN..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 08.10.07, 15:39   #10
meliss
Mp3 Avcisi

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

Öncelikle AllAH AILELERE sabir versin

Sonra ALLAH en kisa zamanda o pkk lilarin canini alsin yeter ya yeter artik ya ne bu .
ne zaman bitecek bu Bir Anne bu aciya nasil dayansin .yeter artik yeter IcImiz yaniyor IcImIz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil