Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Anketimiz: öcan İdam Edilsin mi?
evet => Çünkü... 3 27,27%
Hayır => Çünkü... 4 36,36%
Öldürmesinler... Bana versinler... Ben... 4 36,36%
Şöyleki... 0 0%
Katılımcı sayısı: 11. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Stil

öcalan idam edilsin mi?
Alt 15.01.10, 17:50   #1
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu
Standart öcalan idam edilsin mi?

Sizce
öcalan
İDAM EDİLSİN Mİ ?

Alt 22.01.10, 10:07   #2
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

Onun celladı ben olmak isterdim.
Alacaksın eline baltayı
onu bölebildiğin kadar küçük parçalara böleceksin.
her bir parçasını her ildeki bir çöpe atacaksın.
aslında onu gebertmenin can çektire çektire öldürmenin
daha fazla yolu bulunabilir )))

Alt 22.01.10, 12:47   #3
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster

Onun celladı ben olmak isterdim.
Alacaksın eline baltayı
onu bölebildiğin kadar küçük parçalara böleceksin.
her bir parçasını her ildeki bir çöpe atacaksın.
aslında onu gebertmenin can çektire çektire öldürmenin
daha fazla yolu bulunabilir )))
Onun ıcın katıl olmaya gerek yok..Degmez .. ..Tabıkı ıdam edılsın yasaması hata zaten..

Alt 03.02.10, 20:50   #4
Kaanik
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 4
Tesekkür almis: 1 -> 1 Konu

Edilmemeli. Idam edilirse kahraman olur, efsanelesir.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 03.02.10, 21:45   #5
HaLoo
Site Ondan Sorulur

HaLoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 130 -> 4.294.966.863 Konu

Al***305;nt***305;:
Kaanik´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Edilmemeli. Idam edilirse kahraman olur, efsanelesir.
hiç birsey olmaz kardesim..kahramanlıksa efsaneyse zaten suan en ağlasını yapıyor..paşalar gibi yasıyor ustelik..kesinlikle idam..vatan sevgisi imandandır..bunların dini imanıda yoktur bunlar kürtte degillerdir aslında hep ermeni tohumlarıdır..ama kürt gozukurler sozde kurtturler..alayına idam..nerde gorulmus vatana ihanetin cevabının verilmedigi???acaba islam hukuku buna ne diyor???fazla düsünmeye ve fazla bilmeyede gerek yoktur bunu anlamak icinde..siyaset politika sarlatanlarının eseri hep bunlar..idama kasten engel olanlar her kim olursa olsun partisi farketmez vebali hep onların üstünedir..

Alt 03.02.10, 22:30   #6
bozkurt51
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis 4 -> 4 Konu

Bu ülkede Bebek Katiline Sayın diyen zihniyetler olduğu sürece,Kürt olayına çözüm denildiğinde bu adamın ismi ortaya atıldığında bu adamın idamı cok zor.Bunu madem Cezalandıramayacaktınız neden yakaladınız ? neden besliyorsunuz? Ben ayrım yapmakta istemiyorum ama bunların amacı nedir ? Siz neyin peşindesiniz ? Akp hükümeti ile resmi bir kanalınız oldu,bundan 5-10 yıl öncesinde sözde dilinizi konuşamazken şimdi rahat rahat caddelerde,cafelerde,okulda heryerde konuşabiliyorsunuz , şarkılarınızı dinliyebiliyosunuz , çocuklarınıza kürtçe isim verebiliyosunuz daha ne istiyorsunuz siz!!! Toprak ve bayrak mı ? Biraz yürekli iseniz oyunlarla değil de Cenkle yapın bunu o zaman bu sorunu çözeriz işte...

Alt 09.03.10, 15:15   #7
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
bozkurt51´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Bu ülkede Bebek Katiline Sayın diyen zihniyetler olduğu sürece,Kürt olayına çözüm denildiğinde bu adamın ismi ortaya atıldığında bu adamın idamı cok zor.Bunu madem Cezalandıramayacaktınız neden yakaladınız ? neden besliyorsunuz? Ben ayrım yapmakta istemiyorum ama bunların amacı nedir ? Siz neyin peşindesiniz ? Akp hükümeti ile resmi bir kanalınız oldu,bundan 5-10 yıl öncesinde sözde dilinizi konuşamazken şimdi rahat rahat caddelerde,cafelerde,okulda heryerde konuşabiliyorsunuz , şarkılarınızı dinliyebiliyosunuz , çocuklarınıza kürtçe isim verebiliyosunuz daha ne istiyorsunuz siz!!! Toprak ve bayrak mı ? Biraz yürekli iseniz oyunlarla değil de Cenkle yapın bunu o zaman bu sorunu çözeriz işte...
Ben sıyasetten nefret ederım o partı bu partı farketmez bu olyı sıyasete cevırmek bana yanlıs gelıyo..Yanı baskasıda olsa o adam hala pasalar gıbı yasıyodu emın olabılırsınız..Baskalarından emır alınca böyle oluyo malesef ..Sıze bır konuda daha katılmıyorum her Kürt =Pkk degıldır..Yukarda haloonunda soyledıgı gıbı bunlar kürt degıl aslında ermenılerdır..Ama oyle bır calısma yapmıslar kı iç içe yasarken ayırmıslar bızı..En basıtı benım hıc kürt arkadasım yok..Niye sızce önyargılarımdan dolayı..Ama karsı tarafa gecıp empatı yapınca haksızlıkta ettıgımızı dusunuyorum..Bır yonden ordada sucsuz ınsan var..Herkesı aynı kefeye koymak adil gelmıyo..Emın olabılırsınız boyle dusunmem bile kolay olmadı..Bence bu bıle cok acı..Sonucta o ınsanlarda Turkıyede yasıyor,onlarda vergı verıyo onlarında burada yasamaya hakkı var..Onlarda zamanında bu oyunu kurmadan dıs gucler onlarda bız gıbıydıler..Oyun oyle derın dusunulmuski adamlar gelmıs bu sızın dılınız demıs kurtceyı getırmısler oysakı arastırsanız kurt dedıgımız ınsanlarında ayrı bır dılı yokmus..Batı gelısrken oralarda ıhmal edılınce ınsanlar bırazda mecbur kalmıs ve sahıplenmısler(bazıları tabıkı)Bıze dusen bence kurt adı altında ermenılerı sece bılmek..Ve kandırılmıs ınsanları dıslamaktansa kendı tarafımıza cekebılmek..Tabıkı doguyada egıtım ıcın ıhmal etmemek..Herseyın bası egıtım..Yoksa ıkı taraftada malesef annler aglıyor..Bırı terore kaptırıyo cocugunu dıgerınıde teror olduruyo..Gibi gibi gibi o kadar genıs bı konukı..

Alt 11.03.10, 13:13   #8
zehir_gibi
Herkonu.com Fanatik

zehir_gibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 48
Tesekkür almis 47 -> 4.294.967.025 Konu

Assinlar soysuzu.bunun nesini tartisiyorsunuz halen!!!!!

Alt 11.03.10, 20:37   #9
HaLoo
Site Ondan Sorulur

HaLoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 130 -> 4.294.966.863 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ben sıyasetten nefret ederım o partı bu partı farketmez bu olyı sıyasete cevırmek bana yanlıs gelıyo..Yanı baskasıda olsa o adam hala pasalar gıbı yasıyodu emın olabılırsınız..Baskalarından emır alınca böyle oluyo malesef ..Sıze bır konuda daha katılmıyorum her Kürt =Pkk degıldır..Yukarda haloonunda soyledıgı gıbı bunlar kürt degıl aslında ermenılerdır..Ama oyle bır calısma yapmıslar kı iç içe yasarken ayırmıslar bızı..En basıtı benım hıc kürt arkadasım yok..Niye sızce önyargılarımdan dolayı..Ama karsı tarafa gecıp empatı yapınca haksızlıkta ettıgımızı dusunuyorum..Bır yonden ordada sucsuz ınsan var..Herkesı aynı kefeye koymak adil gelmıyo..Emın olabılırsınız boyle dusunmem bile kolay olmadı..Bence bu bıle cok acı..Sonucta o ınsanlarda Turkıyede yasıyor,onlarda vergı verıyo onlarında burada yasamaya hakkı var..Onlarda zamanında bu oyunu kurmadan dıs gucler onlarda bız gıbıydıler..Oyun oyle derın dusunulmuski adamlar gelmıs bu sızın dılınız demıs kurtceyı getırmısler oysakı arastırsanız kurt dedıgımız ınsanlarında ayrı bır dılı yokmus..Batı gelısrken oralarda ıhmal edılınce ınsanlar bırazda mecbur kalmıs ve sahıplenmısler(bazıları tabıkı)Bıze dusen bence kurt adı altında ermenılerı sece bılmek..Ve kandırılmıs ınsanları dıslamaktansa kendı tarafımıza cekebılmek..Tabıkı doguyada egıtım ıcın ıhmal etmemek..Herseyın bası egıtım..Yoksa ıkı taraftada malesef annler aglıyor..Bırı terore kaptırıyo cocugunu dıgerınıde teror olduruyo..Gibi gibi gibi o kadar genıs bı konukı..
onyargı kesinlikle olmaması gerekir..kürdü türkü olamaz,ayrılamaz,ayrı degildir,birdir..biz hep biriz hep türk milletine mensubuz..kürt ne kadar türkse bende o kadar kürdüm..türk ne kadar kürtse kürtte okadar türktür..kimsenin birsey ayırdıgı yok ayıramazda..bu ulkede tek millet var,tek ortak suur var,tek tarih suuru var,tek kültür var,atalarımız bir,dilimiz bir,bayragımız bir,vatanımız bir,ülkümüz bir,aynı şeyde heyecan hissediyor,aynı seyde seviniyr,aynı seyde üzülüyoruz vs.vs.sıralaybiliriz..kendini ait hissetmeyenler zaten dıs mihrapların masası ne oldukları mechul olan kisiler ve bunlara alet olanlardır..bu da kürt meselesi degildir..kürt sorunu yok..kürtler bir kamyon isyan yapmıslardır bugune kadar osmanlıdan beri..hep bir avuc capulcudur bunlar kürtlerden bile destek goremeyen capulcular hala daha oyle bu durum..hepside dıs baglantılı dıs destekli ********ler..en iyi kürt ölü kürttü mantıgı cok yanlıs bir mantıktır..senin icin soylemiyorum dost..ne islamla bagdasır ne insanlıkla..ne de milliyetcilikle..cunku bizim milliyetciligimiz baskalarına dusman bie milliyetcilik degildir..kürt sorunu yoksa kimseye bir haksızlık yapılmamıstır..ama insan kürt kökenli bir türk çoçuguna kürttür diye hor bakarsa yanlıs olur haksızlık olur..bugün keza hala tartısılır zaten kürtlerinde türk oldugu falan hatta türklerin bir boyu oldugu tartısmaları hala suruyor..neyse konumuzun dısında bir konu o gecelim..dogu anadoluda guneydoguda vergi vermeyi bırak bircok seye para vermeyen insanlarda vardır ama..senin dedigin tarzdaki insanlarla zaten kafasında olayı cozumlemis hiç bir insanın sıkıntısı olmaz olamaz..su konudada birseyler yanlıs bilinoyor bence bircok kisi tarafından halk tarafından batı gelisirken dogu geride kalmıssa buna rizede dahildir trabzonda artvinde orası burasıda..oralara mahsus degil..hatta ne koyler var oralardan farkı yok dahada kotu durumda hatta..sonra doguya yatırım yapılacagı zaman pkk nın neler yaptıgını cok iyi biliyor bu millet..dost sana muhalefeten yazmadım yazına katılıyorum genel itibariyle ama bazı yerlere deginmek istedim..
Tesekkür edenler:
dost (12.03.10)

Alt 12.03.10, 00:28   #10
zehir_gibi
Herkonu.com Fanatik

zehir_gibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 48
Tesekkür almis 47 -> 4.294.967.025 Konu

admin kardes kapa su konuyuda bitsin gitsin.tartisilan konuya bak!!!
böyle pislikler dünyada fazlaca var.kisaca bu tarz temizlik sart

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil