Geri git   A-Z ye Herkonu > Bilgisayar & Internet

Seçenekler Stil

Hata Sorunu [ YARDIM ]
Alt 31.03.08, 16:07   #1
Biruni
Herkonu.com Fanatik

Biruni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 36
Tesekkür almis 14 -> 7 Konu
Exclamation Hata Sorunu [ YARDIM ]

Merhaba arkadaşlar . Ben internet kafe için haftalardır çözemediğim bir sorunu sizlerle paylaşmak istedim.Umarım yardımcı olabilecek arkadaşlarımız vardır.

Makinaya dün gece [ 03.30.2008 ] format attım.C ve D bileşenlerini tamamen sildim.Ana makina olduğu için harici harddiske kopyaladım herşeyi.Sonra format attım ve driverleri kurdum.Tüm driverler eksiksiz hale geldikten sonra NOD32 lisanslı virüs programını kurdum.Ve tarama yaptım hiç virüs bulamadı haliyle.Ardından taşınabilir HDD'yi taktım USB yoluyla bilgisayara ve oradada tarama yaptım.Bir kaç virüs buldu ve temizledi.

Ancak sabah bilgisayarı açtığımda internet explorer'e her girdiğimde bu hata çıkıyor karşıma. '' Sonlandır '' a bastığımda devam edemiyorum ancak. Diğer türlü sayfa öylece bekliyor.Makinada tek virüs yok..

Ana makina olduğu için arkadaşlar bu çok önemli bir konu . Tc.Kimlik No , SSK v.s. v.s. buralara giremiyorum.

Şimdiden ilgilenecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Bu sorun her zaman karşıma çıkmıyor.Örn . 10 dk boyunca giriyorum heryere ama 10 dk sonra tekrardan sorun başlıyor SONLANDIR'a basmak zorunda kalıyorum.

Saygılar..

Offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil