Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Seçenekler Stil

DTP' yi Bitirmesi Gereken Fotoğraf
Alt 11.11.07, 10:29   #1
ilibmod
Site Ondan Sorulur

ilibmod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 38
Tesekkür almis 400 -> 163 Konu
Standart DTP' yi Bitirmesi Gereken Fotoğraf

Soldan sağa: Celal Talabani, Abdullah Öcalan, Mehdi Zana ve Ahmet Türk...

Zaten bildiğimiz bir durum aslında ama bu bir
belgedir. Bu belgeyi de her Türk evladı Kimin ne olduğunu herkese
göstermelidir.

Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
Antep (12.11.07), appiah (29.12.08)

Alt 11.11.07, 11:06   #2
didim_09
Moderator

didim_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 310
Tesekkür almis 178 -> 116 Konu

BEnde bir ekleme yapayım yıl 1993 sözde ateşkes döneminde çekilmiş şerefsizlere ait bir resim. Aceleye gerek yok düşmanına az da olsa kazanma duygusunu hissettireceksin ki malübüyetin ne demek olduğunu daha iyi anlayacak...

Çok az kaldı ...
Tesekkür edenler:
GotaTheache (03.01.15)

Alt 11.11.07, 19:56   #3
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

Al***305;nt***305;:
didim_09´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
BEnde bir ekleme yapayım yıl 1993 sözde ateşkes döneminde çekilmiş şerefsizlere ait bir resim. Aceleye gerek yok düşmanına az da olsa kazanma duygusunu hissettireceksin ki malübüyetin ne demek olduğunu daha iyi anlayacak...

Çok az kaldı ...
neye cok az kaldi kardes??
böyle türk milletimizi ayaklandirmaya fiseklemeye calismayin ltf.. oyuna gelmeyin..
hic birsey olmicak hersey bir politikadir ve milletimiz iste böyle tür seylerle kulaniliyor..

cok büyük soru isaretler var bunlardan birisi saadam asildi öcalan neden asilmadi hala????

cünkü öcalan asilsa ortadan yok edilse türkiye icin hic ii olmicani bildikleri icin Türkiye icden yinecek ve hersey savas alanina dönecek bundan kim yaranacaklar ABD IRAN vs vs.. simdiye kadar taaa yüz yilardir kiz verip kiz almisikdir Türk- Kürt.. icinde tabiki bozuklar var bu her millete vardir.. simdi yok sen kürtsün yok sen türk diye birsey olursa ic savasi cikacaktir bu demektir ister istemez türkiye bölünecek Dogun 100`de 70 kürt asilidir.. bunu bilmeyen yoktur.. ltf biraz daha düsünerekharekte etmek lazim bu tür seylerde
saygilarimla hepinize..

Bir örnek daha verim türkiyede catismalar var tv gösterilmeyen görüntüler... ve bütün avrupa devletlerinde kampayalar yürütülüyor acik acik PKK yardim amacli hangi birimizin haber var bunlardan??? neden tv`da yayinlanmiyor.. Dügünlerde Pkk icin yardimlar toplaniyor..

Alt 11.11.07, 20:36   #4
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Sahmerdan bunlari Tvlerin göstermesine gerek yok.. herkez biliyor zaten.. dügünleri ilk kez duyuorum ama dogrudur her halti yer onlar.. turizm sirketi aciyorlar avrupada... millet bilet satin almak icin, türk biletciyi seciyor.. halbuki adam PKKli.. iyi müsteri hizmeti veriyor satiyo bileti.. gidiyo paramizi o ********lere veriyor.. bunu gibi seyler.. kimbilir daha bilmedigimiz neler .. onun icin öyle her önune gelenin ne dukkanina ne marketine ne baska biseyine gidilir..
.

Alt 11.11.07, 22:08   #5
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

herkes biliyor arkadaşlar.bunlara verlecek tek ceza halkın önünde linç etmek .

.

Alt 12.11.07, 23:52   #6
SAHmerdan
Herseyden Haberi Var

SAHmerdan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 117
Tesekkür almis 330 -> 106 Konu

evet vermiyor iste Tv gercekleri verse milletimiz gercekleri görürdü.. nasil bir oyun oynaniyor ülkemizde.. kim isterki bu güzel ülke bölünsün.. Ne Solcusu ister ne Sagcisi Bu Ülkenin Bölünmesini..! beraber omuz omuza kurulmustur bu ülke.. sadece dis devletlerin isine gelir bu.. Birlik Beraber olmamiz lazim Kardesce El Ele verip onlarin karsisina cikmamiz lazim ama böyle degil kendimize zarar veriyoruz böylece sadece ic savasa sürükleniyoruz.. bunun icin cok üzgünüm öfkeliyim....

Alt 18.11.07, 20:51   #7
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

adamlar artık açık açık tvden yayın yapıyolar.dağlardaki kardeşlerimizi rahat bırakın diyolar.biz hala bu fotolara bakyoz.elimden gelse o şerefsizleri o konuşmayı yaparken öldürmek isterim.ama 1 tane deilki on tane deilki.onlar yanımızda içimizde yaşıyorlar.toplumda barındırmamak için bunları,gün birlik,dirlik olma zamanıdır...
...

Alt 17.12.07, 00:28   #8
Nirvana
O Artik Bizden

Nirvana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 12
Tesekkür almis 4 -> 2 Konu

Cevaplara bakıyorum da konudan çok onlar dikkatimi çekiyor.Herkez okadar zıt düsünüyor ki bize düşman olanlara karşı bir tavır alamıyoruz.İstedikleri ne tabi ki bu.Bir ülkede terörü vurmayla linç etmeyle asmayla kesmeyle durduramazsın...Uzatmak istemiyorum bununla ilgili bi konu açtım zaten
Tesekkür edenler:
GotaTheache (03.01.15)

Alt 17.12.07, 03:32   #9
Mesale
O Artik Bizden

Mesale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 124
Tesekkür almis 27 -> 18 Konu

Al***305;nt***305;:
leonking90´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
herkes biliyor arkadaşlar.bunlara verlecek tek ceza halkın önünde linç etmek .

.
can almak değil göz açmak asl olan

arkadaşım sana bir kaç soru sorabilirmiyim? doğmadan önce anne babanı ırkını seçme hakkın oldu mu? bunu cidden düşün. ben bir Türk'üm. bu soruyu sorduğum için Kürt olduğumu düşünebilirisn diye söylüyorum. ama Kürt olsaydım da fark etmezdi . çünkü çok Kürt dostum var hatta iyi ki onları tanımışım ve ben adım gibi eminim ki o tanıdığım Kürt dostlarımla bu ülke için canımızı verme pahasına omuz omuza savaşırım. hatta birisi ben şu an duadan başka bir şey yapmazken onun bu Kürt sorunu hakkında ve bu ülkenin bölünmez bütünlüğü hakkında çabalarını görmek beni onun arkadaşı olarak şereflendiriyor. ( Kürt ama onur kelimesi yerine şeref kelimesini kullandığım için bu yazıyı okuyunca türkçe adına gülümsiyeceğinden eminim. çünkü türkçenin yılmaz bi savunucusudur kendisi)

soruma geri gelelim inşallah saçma bulmadın. çünkü değil.çünkü acaba bu ülkede doğmuş bir kürt olsaydınız. dağa çıkmış olanlardan biri olmaktan sizi ne koruyacaktı. bi insan neden dağa çıkar? neden insan gibi yaşamak yerine konuşmadan kurşun sıkmayaı tanımadığı insanları bomba ile öldürmeyi düşünebilir? nasıl şartlar buna sebeptir? nasıl bir doldurulmuşluktur bu?

dağa çıkmış eline silah almış terörüstin başına benim mehmetciğim balyoz olurp inecek. indi de çok şükür. son nefesini verinceye kadar da inecek Allah'ın izniyle. eline silah almış DİNLEMEKTEN YOKSUN sadece öldürmeyi bilen şehrime kadar inmiş artık insanlıktan çıkmış hatta rahatlıkla diyebilirim ki Kürt'lüketn çıkmış karşısına kendi anası biel çıkıcak olsa öldürebilecek hale gelmiş ve çakallaşmışları da mehmetciğimle beraber tüm güvenlik güçleri eğer fark edersek bzilerin de yardımı ile TEK TEK seçecektir. hiç şüphem yok.

ama benim elim köyünde kalana yeni doğana açık bi şekilde uzanacak ve onu o dağdaki sırtlanalr kolundan tutup kaldırmadan ben elinden tutup okula götrmezsem emin ol Kürt olmasına gerek yok inancağı hiç bir şeyi olmayan Türk, Kürt tüm gençlerimizi kandıracak bunlar.

benim Kürtlerle sorunum yok. benim gözünün önüne perde inmiş cahillelrle ve çakallarla sorunum var.

ölüm tehlikesi dahi olsa elimizi uzatmaya cesaretimiz olmazsa çakalalrdan farkımız kalmaz. ki biz bu dünyanaın gelmiş geçmiş en cesur milletiyiz.

Alt 17.12.07, 04:15   #10
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Al***305;nt***305;:
SAHmerdan´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
evet vermiyor iste Tv gercekleri verse milletimiz gercekleri görürdü.. nasil bir oyun oynaniyor ülkemizde.. kim isterki bu güzel ülke bölünsün.. Ne Solcusu ister ne Sagcisi Bu Ülkenin Bölünmesini..! beraber omuz omuza kurulmustur bu ülke.. sadece dis devletlerin isine gelir bu.. Birlik Beraber olmamiz lazim Kardesce El Ele verip onlarin karsisina cikmamiz lazim ama böyle degil kendimize zarar veriyoruz böylece sadece ic savasa sürükleniyoruz.. bunun icin cok üzgünüm öfkeliyim....
ya arkadasim birak bu dis devletler muhabbetini....kürdistan geyigi dis devletlerinde isine gelebilir ama icimizdekiler ne olacak? dtpnin aldigi oy orani ne ? dtpdekilerin apodan farki ne ? apoya ne diyoruz,terörist. e ozaman bizim vatandaslarimiz teröristlere oy vermis olmuyormu?

kim isterki bu ülke bölünsün diye sormusunya...cevabi benim acimdan sudur.dtpnin oy orani ne ise,bu ülkenin bölünmesini isteyenlerinde yüzdesi odur.buda hic kücümsenmeyecek bi yüzdedir

bahsettigin birlik beraberlik kardeslik ancak bu kisilerin bunun sadece türk bayragi altinda olabilecegini anlamalari halinde olacaktir.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil