Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan
Alt 15.10.07, 15:21   #1
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Lightbulb Terörle Mücadele Kampanyasi..(A Millilerin baslatigi Haber Turkun destekledigi kampan

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?
"Ben de varım" deyin..

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİK BAŞLADI...

MİLLİ TAKIM, MİLLİ KAHRAMANLARIN YAYINDA...

TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARINA DESTEK KAMPANYASINA SİZ DE KATILIN " BEN DE VARIM" DEYİN...

TÜRKİYE'NİN MİLLİ TAKIMI, VATAN İÇİN HAYATINI ORTAYA KOYAN KAHRAMANLAR İÇİN, TÜRKİYE'Yİ TARİHİ BİR GÖREVE ÇAĞIRIYOR...

DÜNYANIN GÖZÜ, TÜRKİYE'NİN ÜZERİNDE...

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI...

BÜYÜK MİLLİ SEFERBERLİĞE SİZ DE KATILIN...

BAĞIŞ İÇİN:

Turkcell ve Avea kullanıcıları 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5610'ya mesaj gönderin.

Vodafone kullanıcıları, 5 YTL bağış için, DESTEK yazarak, 5630'da mesaj gönderin.

BANKA İLE BAĞIŞ İÇİN HESAP NUMARALARI:

ZİRAAT BANKASI - İSTANBUL ŞUBESİ

YTL Hesabı 343434 - 5001

DOLAR Hesabı 343434 - 5002

EURO Hesabı 343434 - 5003

İŞ BANKASI - BEYOĞLU ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 1011 )

YTL Hesabı 171 65 83

Euro Hesabı 332 11 70

GARANTİ BANKASI - YENİBOSNA ÇARŞI ŞUBESİ ( ŞUBE KODU: 531 )

YTL Hesabı 668 97 98

YAPI KREDİ BANKASI - MERKEZ ŞUBE

YTL Hesabı 2013 2013

FİNANSBANK ***8211; GÜNEŞLİ ÇARŞI ŞUBESİ

YTL Hesabı 165 806 86

EURO Hesabı 165 806 88

TELEFON :

0 212 599 82 86

destek@haberturk.com

bazilari buyuk oldugu icin ozur dilerim ama bu buyuk bi kampanya sesimizi duyurmamiz gerek arakdaslar cok sey degil bi sms yada bi kac lira para bizim hayatimizi sondurmez o ulke icin mademki can bas dedik hadi gosterin biz ingilterde arakdaslar olarak buyuk bi kampanya baslatikkk yani buyuklerimizin ilderliginde cok buyuk olmasada herkes elinden geldikce yardim etcek ceverisi genis olanlar sizde yapa bilirsiniz ailenize arakdaslariniza esinize dostunuza bu kampaya destek vermesini anlatin cunku o ulkede bi savas olsa zati bizim neyiyazilarin miz var neyimiz yok onlarin olcak hadi simdi birlik beraberlik zamani ulkemiz icin mehmetcigimiz icin sehitlerimiz icin TUKIYE ULKEM DEMEK kolay simdi beraberlik zamani ben yurekten kutluyom bu programi izldigimde gurulandim iste benim ULKEM boyledir beraberdir biz birbirmize icten ice vursakta biz disa karsi kiltleniriz bizi kimse yikmaz o piclermi yikacak onlarin kokunu kazilayilim Turkiyedeki kardesilerim lutfen bi sms cok degil kucuk bi sms keske burda sms yolansaaa oyle degmez insanlara sms atiyozki bu hayirli is lutfen ASKERIMIZININ yaninda olalim onlar bizim icin gece gunduz kis sicak demeden bekliyo ailelerini evltlarini geride birakip bizim icin ulkemiz icin ulkesini korkuyorlar lutfennnn madi durumu iyi olanlar sizden ben ilk katilimi masimimin birini verek katiliyorum canimda feda olsun ulkeme...sizlerdende bekliyorum...buraya yazmazini katiliyom demenizi degil bi sms atmanizi bi bankaya gitiginizde kucukte olsa yardim etmenizi..lutfen..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
leonking90 (23.10.07)
 haberin devamni elimden geldikce sizinle paylasicammm
Alt 15.10.07, 15:23   #2
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart haberin devamni elimden geldikce sizinle paylasicammm

TÜRKİYE MEHMETÇİĞİNİ YALNIZ BIRAKMADI
26 MİLYON YTL***8217;Yİ AŞTIK

15.10.2007 15:10
Büyük milli seferberlik başladı. Türk halkı üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için elinden gelen tüm gayreti gösteriyor.

sizde bakmak isterseniz linkler asagida tiklayin kendiniz gorun..

http://www.haberturk.com/haber.asp?i...&dt=2007/10/15

www.haberturk.com

Tesekkür edenler:
Hasani (18.10.07), nezz (15.10.07)

Alt 15.10.07, 15:24   #3
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Cımcıme arkadasım forumda buyuk harfle yazılmıyo..Lütfen duzeltırmısınız..Tesekkurler..

Alt 15.10.07, 15:25   #4
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

süper bişey evet desteğimizi gösterelim. şimdi icraat zamanı
Tesekkür edenler:
cimcime68 (15.10.07)
 kampanya destek veren kisiler..
Alt 15.10.07, 15:28   #5
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart kampanya destek veren kisiler..

Kampanya fikrini duyunca çok heyecanlandım
Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampnayasının başlangıç serüvenin anlattı

"Öncelikle bu güne kadar kaybettiğimiz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Bu konu Fatih Terim tarafından bana açıldığında çok heyecanlandım ve her türlü desteği vereceğimi söyledim. Daha sonra konuyu TFF Başkanı Haluk Ulusoy'a aktardım. O da çok olumlu yaklaştı ve kampanya başladık. Bizde TFF adına Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek kampanyasına 1 milyon YTL bağışta bulunduğumuzu dün gece açıklamıştık."

__________________________________________________ ____________________________________-

TÜRK MEDYASININ MİLLİ DAYANIŞMASI
Televizyon Yayıncıları Derneği destek vermeye çağırdı...

HABERTÜRK canlı yayınına katılan Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Nuri Çolakoğlu şunları söyledi:

"Biz bu güne kadar Televizyon Yayıncıları Derneği olarak hep bu tür sosyal sorumluluk kampanyalarında yer alıp buna destek vermeye çalıştık. Birçok konuda böyle çalışmamız var. Ama bu daha anlamlı bir kampanya. Şimdi büyük bir hızla Habertürk'ün hazırladığı kampanyanın tanıtımlarını bütün kanallara ulaştırıyoruz. Biliyorsunuz TV yayıncıları Derneği TRT de dahil olmak üzere Türkiye'nin tüm önde gelen televizyonlarını bir araya getiren bir kuruluş. Biz bu haliyle bunu derhal devreye sokup önümüzdeki üç dört gün içerisinde bu kampayanın iyice kökleşmesini, benimsenmesini ve bu kampanyaya olabilecek katkıların olabilecek en yüksek seviye ulaştırılmasına çalışacağız.

Toplumun duyarlı olduğu bir noktayı duyarlı olduğunuz zamanda gündeme getirdiğiniz zaman büyük destek görürsünüz. Biz bunun bir örneğini 1999 depreminde gördük. Bu daha da duyarlı olan bir konu, daha da heyecan verici bir kampanya. Buna sanıyorum diğer televizyonların da katılmasıyla birlikte Türkiye'yi 20 senedir rahatsız eden bu konuyu şehit ailelerin ortada kalmamaları adına doğru bir şekilde çözüme ulaştıracağımızı umuyorum. "

burdanda vidyoyu izliye bilirsiniz..

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

benimde bildigim cok unlu isimler bu kampanya destek verdi futbolcularimiz basta olmak uzere unlu is adami tum unlu insanlar destek veriyo...

Alt 15.10.07, 15:43   #6
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Cımcıme arkadasım forumda buyuk harfle yazılmıyo..Lütfen duzeltırmısınız..Tesekkurler..
ben zati kendi yazilarimi kucuk harfle yazdim ama haberturkten aldigim buyuk yazili alta nedeni yaziyo..lutfen anlayisli olurmusunuz..ama yok ilaki kucuk diyosaniz aksam duzeltirim..ben sadce hata yapmak istemiyom yazi yazarken bide sesimiz daha iyi duyulsun diye buyuk harf kulanmakta sakinca gormedim form kuralarinda okudum yasakmis cunku bagirmak anlamian geliyomus evet bagirdim sesim ciksa yine bagirim ULKEM icin..dost kardesim anlamisindur umarim beni..ama yok olmadi diyosan siz bilirsiniz isterseniz konuyu kapatin..

Fenerbahceye tesekurler..
Alt 15.10.07, 16:10   #7
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart Fenerbahceye tesekurler..

FENERBAHÇE'DEN 1 MİLYON DOLAR
Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Habertürk'te açıkladı

Milli Takım ve Habertürk öncülüğünde başlatılan kampanyaya Fenerbahçe Spor Kulübü 1 milyon dolar bağışladı.

Bağışlar nasıl değerlendirecek?
Alt 15.10.07, 16:12   #8
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart Bağışlar nasıl değerlendirecek?

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Melih Tunca: "Bir yıllık gelir bir günde sağlandı"

"Kampanyayı organize eden HABERTÜRK'e ve Milli Takımımıza teşekkür ediyorum, Kampanyaya katılan tüm vatandaşlarımıza da
Mehmetçik Vakfı olarak teşekkür ediyoruz. Mehmetçik 25 yılını dolduran bir vakıf. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde vatan hizmeti
yaparken şehit olan askerlerimizin yakınlarına, gazi olan askerlerimize destek amacıyla bu vakıf faaliyet göstermektedir.

Vakıf bağışçılarımızın bağışlarını bu evlatlarımıza ileten bir görev ediniyor. Er, onbaşı, çavuş olarak askerliğini yapan askerlerimizin şehit olması ya da gazi olması durumunda vakıf olarak yardım sağlayabiliyoruz. Ömür boyu maddi yardım, gazilerin çocuklarına üniversitede dahil eğitim
yardımı gibi destekleri sağlayan bir vakıf. Devlet desteği yok. Mehmetçik Vakfı milletimizin destekleriyle ayakta kalan bir vakıftır. Bu noktada bağışların önemi
çok büyük.

Bir yıllık gelir bir günde sağlandı

Bu kampanya ile vatan evlatlarının unutulmadığı mesajı veriliyor. Kampanyada toplanan paralar evlatlarımızın yakınlarına ulaştırılacaktır. Şuana kadar toplanan bağışların miktarı bizim bir yılda topladığımız bağış miktarından daha fazla.

Şehit asker için 10 bin YTL

Türk silahlı kuvvetlerimiz şehadet durumlarında hemen konuya müdahale ediyor. Bir şehadet söz konusu olduğunda 10 bin YTL ödeme yapıyoruz Mehmetçik Vakfı olarak. Gazilerimize uzuv kayıplarına göre
ödemeler yapılıyor.

Alt 15.10.07, 17:07   #9
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

ya bole bır konuda buyuk kucuk ne farkeder ya...
Hem buyuk harfi hepımızın dıkkatını cekmek ıcın kullanmıs cimcime arkadasımız cok da ıyı yapmıs dost bu konuda anlayıslı ol lutfen rıca ederız saygısızlık degıl kural dısı degıl ya sadece dıkkat toplamak ...
Alt 16.10.07, 02:03   #10
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart genis biligi icin tiklayiniz..

buyuk genis bilgi burda arakdaslar...

http://www.haberturk.com/kategori.asp?id=500

'Türkiye'de müthiş bir duygu seli oluştu'
Köksal Toptan, Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası için duygularını anlattı.

Böylesine anlamlı bir girişimi başlatan herkese şükranlarımı iletiyorum.

Önemli olan para değil burada ama sayın Fatih Terim ile Melih Meriç'in önderliğindeki HABERTÜRK inanılmaz heyecan yarattı Türkiye'de.

Müthiş bir duygu seli var Türkiye'de. Çok tebrik ediyorum. Toplanan paranın azımsanmayacak bir duruma geleceğini görüyorum. Türk milleti her zaman her şeyi yapabileceğini ortaya koymuş oldu. İnşallah Çarşamba günü milli takımı
desteklemeye gideceğim. İnşallah yarın bir miktar katkıyı Mehmetçik Vakfı'na ileteceğim.

Onemli olan para degillllllll cok dogru soyemissss..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil