Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

özellikle Sonunu Okuyunuz Lütfen Ve Sakin Okumadan Gecmeyiniz
Alt 11.10.07, 14:25   #1
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu
Standart özellikle Sonunu Okuyunuz Lütfen Ve Sakin Okumadan Gecmeyiniz

> >Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN VE SAKIN OKUMADAN GECMEYINIZ
> >
> >
> >
> >* Sadece bu sabah için, Içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde > >gülümseyecegim.
> >
> >* Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim > >gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim.
> >
> >
> >* Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta >oynamaya >gidecegim.
> >
> >
> >* Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin nasil çözüldügünü >bana >ögretmeni izleyecegim.
> >
> >
> >* Öglenden sonra telefonun fisini çekip bilgisayari kapatacagim ve >arka >bahçede oturup seninle köpükten balonlar uçuracagim.
> >
> >
> >* Bu ögleden sonra dondurma arabasi için çigliklar attiginda sana hiç > >kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim.
> >
> >* Bu ögleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin
> >verecegim ve çalismayacagim.
> >
> >
> >* Bu ögleden sonra Mc Donald's a gidecegiz ve iki tane çocuk menusu > >isteyecegiz ki,iki oyuncak alabilesin.
> >
> >
> >* Bu gece seni kollarimda tutacagim ve nasil dogdugunu seni
> >ne kadar çok sevdigimi anlatacagim.
> >
> >* Bu gece küvette sulari siçratmana izin verecegim ve sana hiç
> >kizmayacagim.
> >
> >
> >
> >* Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturup yildizlari saymana > >izin verecegim.
> >
> >
> >* Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini bir kenara birakip > >parmaklarimi saçlarinda dolastirirken bana en büyük armagani verdigi için > >Tanriya sükredecegim.
> >
> >
> >* Yatak odalari hastane odalarinda donuk bakislarla,daha fazla içlerinde > >tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne babalar > >düsünecegim.
> >
> >
> >* Ve bu gece yanagina iyi geceler öpücügü biraz daha uzun tutacagim > >kollarimda.
> >
> >
> >*Tanriya senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için > >yakaracagim.....
> >
> > >
> >
> >Merhaba, Ben 29 yasinda bir babayim Esim ve ben birlikte mükemmel bir > >yasami paylastik.allah bize coçuk nasip etti.
> >Beyin kanseri teshisi koydular Ve kurtulmasi için tek yolun ameliyat > >oldugunu söylediler. Ne yazik ki bunun için yeterli paramiz yok. AOL ve > >Zdnet(Zimbabve) bize yardim etme karari aldi.Bu mail ne kadar çok kisiye > >yönlendirilirse,her üç kisi için 32 sent Zimbabve dolari olarak fon > >olusturulacak. AOL Mesaji takip edecek ve kaç kisiye ulastigini sayacak. > >Adres listenizdeki en az uç kisiye bu mesaji gönderin.
> >
> >
> >
> >ACIL!!!!!ULASABILDIGINIZ HERKESE ILETINIZ LÜTFEN eger bir
> >gün siz de böyle bir mesaj göndermek zorunda kalirsaniz,okumadan silen >ve >iletmeyenler hakkinda ne düsünürsünüz'
> >************************************************* **
> >
> >Sevgili Arkadaslar,
> >
> >Cerrahpasa tip Fakültesi Onkoloji Çocuk bölümünde yatan 7 yasinda >Lösemi >hastasi Damla Ahsan için AB-Negatif taze kana ihtiyaç >duyulmaktaymis.
> >DOKTORLARA GÖRE EN AZ 6 AY DEVAMLI KANA ihtiyaçlari var..
> >Yardim etmek isteyenler olursa asagida yazili cep telefonlarindan >annesine >ulasabilirler.
> >Sizde e-postayi lütfen tanidiginiz herkese gönderin. Zor durumda olan bu > >çocuga yardim edelim.
> >
> >
> >
> >Damla'nin Annesinin tel.no. :0532 411 32 53
> >
> >
> >
> >2 yildir fon aliyorlarmis mail gönderiminden.
> >
> >Sizde bütün listenize iletin.

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]
Offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil