Geri git   A-Z ye Herkonu > Futbol

Seçenekler Stil

Alt 18.10.07, 12:38   #11
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

terim dedigimiz adam komplexleri ugruna su an avrupa sampiyonasina gitmemizi zora soktu...kendi sacma komplexleri mi önemli yoksa türkiyenin basarisimi...adam tam artist,hollywood yada yesilcamda daha basarili olabilir mimikleriyle ama artik gercekten sIktI .....galatasarayda kazandigi basarilar milli takimi kafasina göre oynatmasi anlamina gelmez...imparator sifatini galatasaraylilar ona yakistiriyor olabilir(hakli olarak) ama milli takima bir imparatorlugunu göremedik...ortada bir imparator olacaksa simdiye kadar milli takima en büyük basarisini kazandiran senol günesdir
norvec macini kazanip avrupa sampiyonasina gideriz belki ama her durumda her kosulda TERIM ISTIFA.

Alt 18.10.07, 12:50   #12
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

su an tvde izliyorumda,"istifa seslerini siz daha fazla duymusunuz,ben az duydum " falan gibisinden cümleler kuruyor...nekadar sorunlu bir adam oldugunu burdan anlayabilriiz...

Alt 18.10.07, 13:18   #13
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Al***305;nt***305;:
nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
su an tvde izliyorumda,"istifa seslerini siz daha fazla duymusunuz,ben az duydum " falan gibisinden cümleler kuruyor...nekadar sorunlu bir adam oldugunu burdan anlayabilriiz...
kim o kadar parayı bir yana atıp duyar ki
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 18.10.07, 14:00   #14
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Pes etmedik

"Hayatımda ilk defa istifaya davet edildim. Bazıları hep ediliyor. Biz Norveç'i orada yenebilecek güçteyiz. Henüz her şey bitmedi".

Yunanistan'a tebrik
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, en kötü senaryoyla karşı karşıya kaldığımızı ancak pes etmeyeceğimizi söyledi. Maç sonu düzenlediği toplantıya Yunanistan'ı tebrik ederek başlayan Terim, "Gereksiz bir ofsayt çıkışı ve ferdi bir hatadan gol yedik. Telafisi mümkün olmadı" dedi.

İstifa bana bağlı

Terim, seyircinin kendisini istifaya davet etmesiyle ilgili olarak ise şunları söyledi: "İstifa seslerini yoğun bir şekilde duymadım. İlk kez böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Bazıları ise hep duyuyor. İstifa kararı bana ve federasyon başkanımıza bağlı. Biz Norveç'i orada yenebilecek güçteyiz."

işte sayın terim in yorumu.mimiklerini çok merak ediyorum.neyin arkasına sığındığına bakın.norveçi yenip avrupa vizesi alacakmış.biz futbol istiyoruz.kalbimiz ağzımızda maç izlemekten sıkıldık. macar basını moldova maçından sonra 'maalesef iskoç hakemleri yanlarında değildi diye başlık atıyor.' dünya rezil bir futbol oynadığımızı görüyor.ama sayın terim hala vaadler veriyor.bizim nasihate ihtiyacımız yok.biz göze hoş gelen bir futbol istiyoruz. ve bunun içinse köklü değişiklik şart.terim o kadar parayı bırakıp gitmeyeceğine göre. köklü çözüm şart.eee federasyonda başarısız. o halde çekin elinizi.bırakın bu işi bilenler yapsın.yeter artık biz futbol istiyoruz.biz milli takımımızla sokaklara çıkmak başarıları kutlamak yeni zaferlere imza atmak istiyoruz.biz brezilyaya kök söktüren milli takımımızı geri istiyoruz. lütfen çekin artık elinizi.bu iş sizin işiniz değil.
not: terim büyük başarılara imza attı.(yunanistana tarihimizde ilk kez yenildiik

Alt 28.06.08, 00:46   #15
fiat
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 2
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

bende yeni duyorum 125 milyar aliyor ayda vay be ne para inanilmaz bisey yaaaaaa

Alt 28.06.08, 11:29   #16
leonking90
Herseyden Haberi Var

leonking90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 306
Tesekkür almis 587 -> 159 Konu

BU ÜLKEDE 364 GÜN REZİLLİK YAPAN 1 GÜNDE VEZİR OLUYOR
TERİM NEDEN OLMASIN

FUTBOLDA BAŞARI 3 GALİBİYETTEN İBARETSE "EVET TERİM BAŞARILI"(HOŞ 3 MAÇTA NE KADAR TAKIMA ETKİSİ OLDUĞU TARTIŞILIR)

YA EURO 2008 SONRASINA DEĞİL ÖNCESİNE BAKALIM
HALİL, YILDIRAY NEDEN GÖNDERİLDİ
O KADAR BAŞARILI DEFANS OYUNCULARIVE KALECİLER VARKEN NEDEN RÜŞTÜ NEDEN GÖKHAN ZAN
NEDEN HAZIRLIK MAÇLARINDA MİLLİ TAKIMIN İSKELETİ ORTAYA ÇIKMADI
YA ALLAH RIZASI İÇİN FATİH TERİMİ ÖVEN O FUTBOL PROGRAMCILARI YORUMCULARI BİRGÜN O TERİMİ TV YE ÇIKARIP BU SORULARI SORSUNLAR
BİZDE GÖRELİM İMPARATOR KİMMİŞ

..

Alt 03.07.08, 16:16   #17
erols
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 6
Tesekkür almis 9 -> 4.294.967.257 Konu

bence basarisiz ama sansi cok fazla iyide gaz vermeyi biliyor

Alt 06.07.08, 20:25   #18
hoi
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 2 -> 1 Konu

terim baba........

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil