Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

Büyük Bir ülkeyiz Gücümüzün Farkinda Olalim
Alt 16.10.07, 02:05   #11
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart Büyük Bir ülkeyiz Gücümüzün Farkinda Olalim

Org. Yaşar Büyükanıt kampanyanın ikinci gününde de bağışta bulunan vatandaşlarımıza teşekkür etti

16.10.2007 00:09
"Kampanyanın sonuçlarını çok yakından takip ediyorum. Türk halkının kampanyaya desteği olağanüstüdür. Türk halkının Kurtuluş Savaşı'nda gösterdiği mücadele bilinmektedir. Bu ordu milletimin ordusudur, bu asker milletimin Mehmetçiğidir. Dökülen her kan bu vatan içindir.

Üzerinde yaşadığımız bir toprak parçası değil vatandır. Bu vatan üzerinde yaşayanlar ise millettir. Türk Silahlı Kuvvetleri bu vatan için vardır bunun altını çizmek istiyorum.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

Şehitlerimiz için bizlere iki görev düşmektedir. Birincisi onların bize bıraktığı görevi devam ettirmek, ikincisi gazilerimize ve şehit yakınlarımıza sahip çıkmaktır. Bizim şuan da yaptığımız ikinci görevimizdir. Bu kampanya birşey göstermiştir. Milletimiz yüce halkımız çok daha fazla şey yapmak istemektedir. Eminim bu kampanya amacına ulaşacaktır. Bundan hiç şüphem yok. Bu kampanyayı başlatan başta HABERTÜRK kanalı ve yine başta kampanyayı destekleyen Milli Takım sorumlusu Fatih Terim'e ve futbolcularımıza, bu kampanyaya katkı sağlayan tüm vatandaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Zaman zaman kendimizi güçsüz görme gibi bir hastalığımız var. Türkiye çok güçlü bir ül****r. Hiçbir güç ülkemizi bölemez. Gücümüzün farkında olalım, büyük bir millet, büyük bir devlet olduğumuzu bilelim ve ona göre davranalım.

Yıllarca önce "ordu,millet el ele" kampanyasıyla dünyanın en büyük rehabilitasyon merkezi yapılmıştır. Bu sağlanan destek hem gazilerimiz için hem de şehit aileleri için en iyi şekilde değerlendirilecektir"

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla
 siz hala duruyomusunuzzzz turkiye destek veriyoo
Alt 16.10.07, 15:15   #12
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart siz hala duruyomusunuzzzz turkiye destek veriyoo

AKP MİLLETVEKİLİ MAAŞINI BAĞIŞLADI
AKP Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül kampanyaya destek verdi

Akgül 8200 YTL olan milletvekili maaşını Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na bağışladı.

gazeleteler kampanyaya mahseten destek verdi!!!
Alt 16.10.07, 15:20   #13
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart gazeleteler kampanyaya mahseten destek verdi!!!

Gazeteler kampanyaya manşetten destek verdi
Türk medyasının milli dayanışması

Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası bugün Vatan ve Posta gazetesinin manşetinde.

Tesekkür edenler:
nezz (17.10.07)

Alt 16.10.07, 23:42   #14
cimcime68
Herseyden Haberi Var

MİLLİ SEFERBERLİK: 49.687.499 YTL
TÜRKİYE MEHMETÇİK İÇİN YENİ BİR REKORA KOŞUYOR

16.10.2007 23:23
Terörle Mücadele Kahramanlarına Destek Kampanyası'na vatandaşlarımızın katkıları rekor seviyeye ulaştı

{daha biz baslamadik ama benim tahminim ingilterdende +200kisi destek vercek siz de cevrenizde baslata bilrisiniz..}

Tesekkür edenler:
simarik_kiz (16.10.07)

Alt 16.10.07, 23:47   #15
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

kuzencim emegine saglik cnm bende destekliyorumm haklisin

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]
Tesekkür edenler:
cimcime68 (16.10.07)

Alt 16.10.07, 23:49   #16
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
kuzencim emegine saglik cnm bende destekliyorumm haklisin
cnmsinnnn...

Tesekkür edenler:
nezz (17.10.07)

Alt 17.10.07, 09:17   #17
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

Sen harıkasın ya bak bunları okumak bızı cok mutlu ettı bılıyomusun emegıne saglık canım benım ya ....

Alt 17.10.07, 14:58   #18
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
nezz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Sen harıkasın ya bak bunları okumak bızı cok mutlu ettı bılıyomusun emegıne saglık canım benım ya ....
sagol bitanem benim okuyalim diye koyom cunku paramizi dogru yere veriyoz hayrimizi dogru yere yapiyoz madem ulekemiz ulkemiz diyoz ama hicte goremiyom ben sizden baksa destek olan cunku bu oyle boyle bi kampanya degil uelkemiz icin sehit olunce ah vah cekmek cok kolay is boyle seye gelince geri adimi atiyoz ne yada bana oyle geliyo her ne ise ALLAH verendede vermiyendende razi olsun..sagol nezzim benim..

helal olsun..
Alt 17.10.07, 15:06   #19
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart helal olsun..

"BİZ DE VARIZ"
Kurtlar Vadisi Terör oyuncularından kampanyaya destek.
Kurtlar Vadisi ekibi canlı yayına konuk oldu.

KURTLAR VADİSİ TERÖR OYUNCULARININ AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Nazife Ana (Serpil Tamur): Bu olaya önce bir anne olarak bakmak istiyorum. Çocukların şehit düştüğünü gördüğümde inanın çok kötü oluyorum. Onlar bizim evlatlarımız, onları birbirinden ayıramayayız. Gerçekten elimizden gelen
desteği vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Gençlere ben de güveniyorum. Gençler yarınlara sağlam götürecek bizi inanıyorum. Her türlü görevi

Ömer Baba (Emin Olcay): Kalanlara başsağlığı diliyorum. bu topraklar nasipleneneler bu ülkeyi hiçbir zaman unutmazlar. SBiz çok sabırlıyız, biz hoşgörülüyüz. Ama bizim de sabrımızın taşacağı yer vardır.Şehitler bir gider bin gelir. Toplum nasıl duyarlı olduğunu gösterecektir ben buna inanıyorum. Bu günler mutlaka ki düzelecektik. Bu millemizi muhakkak ki bu süreçleri atlatacaktır. Çok zor günler geçiren bir ülkeyiz. Ben bu topluma çok güveniyorum. Gençlerimize çok güveniyorum. İnşallah çok rahatlıkla atlatacağız. Gerçekten sevgiye ihtiyacımız var. Buna vesile oldunuz çok teşekkür ediyoruz. Sizin yanınızda olmaya hazırız.

EMİN OLCAY'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Necati Şaşmaz: HABERTÜRK'ü kutluyorum. Bu gerçekten çok önemli bir konu. Milletimiz önemsediğini gösteriyoruz. Farkına vardırdığı için Habertürk'e teşekkür ediyoruz. Kurtlar Vadisi terörde bu konulara değerlendirmeyi düşünmüştük. Kurtlar Vadisi terörün ikinci bölümünü kanalımızla konuşup yayınlamak istedik kazancını şehit ailelerinin yakınlarına vermeyi uygun gördük. Çok üzüldük. Ne yapılım derken, dizimizde diyalogta mı geçirsek derken ne anlatalım derken böyle bir fikir gelmiş. Nihayetinde böyle bir karar alındı. Böyle bir şeye katkımız olacağı için çok mutluyum. İnşallah onlar yüzlerinde tebessüm olabilir, bir katkı olabilir düşüncesindeyim.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN AÇIKLAMALARINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Bizim geçmişimizde de çok şehitlerimiz oldu. Belki de sonsuza kadar da olacak. Ama tek önemli şey birliğimiz. Bu bütünlük içerisinde olursak, devamlılığımızda bu birliğimiz sayesinde olacaktır. Dünyanın içerisinde olan bütün Türklerde de bu birliğin var olduğuna inanıyorum. Demek ki biz bir bütünüz, hepberaberiz.Geçmişteki şehitlerimizi unutursak da onları 'öldürmüş' oluruz. Şehitlerimiz açısından bir fark göremiyorum. Biz onları unutmayarak bütünlüğümüzü sağlayabiliriz.

Şehitlerimizi göre göre görevden kaçmayan gençleri annelerimiz, babalarımız yetiştiriyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. 'Kurtlar Vadisi Terör' çok önceden yapılmıştı devam ettirmeyeceğiz. Kurtlar Vadisi Pusu devam edecek belki o bölümlerin içinde bu olaylar yer alacaktır. Güncel konulardan parçalar parçalar olur.

Kampanyaya destek konusunda takdir ve teşekkürler aldık. Kampanyaya yönlendirmelerimiz oldu web sitemiz içerisinde. Mesajlar daha çok şehit ailelerinden geliyor. Çok sevgi dolu, hepimizi kucaklayan mesajlar geliyor.
Biz aslında birşey yapmadık. Elimizden gelen bu keşke bu tarz olaylar olmasa da başka şeyler için kampanyalar yapılsa. Madem bu kampanya var biz de varız"

cocuklar ama yurekleri buyukkk...
Alt 17.10.07, 15:10   #20
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart cocuklar ama yurekleri buyukkk...

7'DEN 70'E TEK YÜREK
Yaşları küçük, destekleri büyük.. Harçlıklarını Milli Kahramanlarımıza gönderdiler.

geriside var haberin ama burda buyuk yazmak yazakkkkk ya o yuzden koymuyom ama minik kardeslerimizde destek vermis isterseniz vidyoya bakin..

http://video.haberturk.com/Video.asp...&k_A=haberturk

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil