Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

Alt 27.09.07, 01:02   #21
betulkevser
Herkonu.com Fanatik

betulkevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 29
Tesekkür almis 70 -> 4.294.967.291 Konu

güsel bi fikir ama kimin nereyi kaç sayfa okuyacağı duasını kimin yapacağı belli değil üzerimize düsen bi kısım varsa alırız severek .........

İçimde Bir Ses Var Benden Sessiz...
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 27.09.07, 02:07   #22
y|a|L|n|i|z|kurt
O Artik Bizden

y|a|L|n|i|z|kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 38
Tesekkür almis 66 -> 30 Konu

Al***305;nt***305;:
ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
kadir gecesi burda olacagimi sanmiyorum ama , o gece bence netde olmaktansa kendi kendimiz dua etsek daha guzel olmazmi ? Suda var Ramazani Serifin son 10 gecesini Kadir gecesi olarak gecir diye buyurmus Peygamberimiz , yani bu ayda kadir gecesi gizlidir hangi gun oldugu belirli degil aslinda , takvimlerde yazan sadece resmi olarak tarih , bilginize )
Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ilk alıyorum ben ıkı cuz..alanlar yazsın arkadaslar..
Al***305;nt***305;:
betulkevser´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
güsel bi fikir ama kimin nereyi kaç sayfa okuyacağı duasını kimin yapacağı belli değil üzerimize düsen bi kısım varsa alırız severek .........

Kadir Gecesi Elbette Cogumuz Camiileri Doldurcagiz Ama Aybenin Dedigi Gibi Son 10 Gecemizi Kadir gecesi Olarak Gecirelim ins Dost Ablamin Dedigi gibide cüz Alalim Önce Cüz Alabilecekler Alirim Die yazsin Sonra Dost Ablam hangi Cüz Kime Ayar yapar Sanirim ne Kadar Kisinin Katilacagini bilmedigimiz icin Önceden Belirtmeyelim 2 cüz 100 Sayfa falan die sonra ayarlariz ins cimcimede yazmis ben turkce yapacam die anladigin hangi Dilse o dillle yapman daha güzel olur bence, cimcime arabca yaparsin ama anlamindan uzak kalirsan pek bi anlam ifade etmez Okumak icin Okumayalim yani Anlamak icin okuyalim .. Kampanyada üstüme düsen görevi yaparim diyen arkadaslardan Allah Binlerce Razi Olsun ins son 10 günü Peygamber ümmetine layik gecirmeyi bizlere cok görmesin ..

Alt 27.09.07, 10:18   #23
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
ayse1985´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
anliyorum evet ama o gece sanirim camide oluruz tum gece ,radyoyu dinlemek imkansiz saniyorum neyse okuyabildigimiz kadar okur katilmaya calisiriz.
Ayse arkadasım.. onemlı olan radyoyu dınlemek degıl...Yapılan ıbadet ..Nedır?kuranı kerım tesbis vs..Yanı radyoyu dınlemek sart degıl..

Al***305;nt***305;:
ehm eger cüz okuncaksa bende okuyabilirim
Ayben arkadasım okuyacagınız cuzu yazarsınız

Al***305;nt***305;:
ayse1985´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
güzel bir kampanyada nezaman yapilacagi nasil ayarlanacak
Zaten basladı ıns..Ne kadar cabuk okunursa okadar cabuk bıter
Al***305;nt***305;:
kadir gecesi burda olacagimi sanmiyorum ama , o gece bence netde olmaktansa kendi kendimiz dua etsek daha guzel olmazmi ? Suda var Ramazani Serifin son 10 gecesini Kadir gecesi olarak gecir diye buyurmus Peygamberimiz , yani bu ayda kadir gecesi gizlidir hangi gun oldugu belirli degil aslinda , takvimlerde yazan sadece resmi olarak tarih , bilginize )
Ayben arkadasım zaten kendı kendımıze dua edecez o ayrı..evet son 10 gun ama takvımdekıne gore hareket edelım bence hatım konusunda..Ama sız son 10 gunu degerlenmdırın ıstersenız..Bızede dua edın ıns

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
bende aliyorum 100 sayfa aliyorumki yukumuz hafiflesin ilk 100 sayfasini benden ama turkce okuycam
cımcıme 100 sayfa bes cuz eder masallah ozaman ılk bes cuzu sız alın..

Al***305;nt***305;:
kımın nereyı kac sayfa okuyacagını burada yazalım herkes lısteye gore alsın..kım ne okudu bılınır..hatım duası sorun degıl ben yaparım...

Merhaba arkadaslar sımdı sagolsun cımcıme arkadasımız guzel bırsey baslattı..Ve bence bırakmayalım yanı sadece tamam guzel demeyelım..Sadece yazılı kalmasın burda..Sonucta mutlaka herkes kadır gecesını ıhya edecek kendısıne gore..Ama bız herkonu olarak neden hep bır olmayalımkı...bırde boyle yanına ek olsa ne kaybederız dımı..Tabıkı kadır gecesı son 10 denıyo bu dogru..tabıkı son 10 gununu degerlendırmelı..takvımde kadır gecesı dıye ıhya edılen bırde kandıl var sonucta oda son 10 gunun ıcerısınde..hem boyle bırsey yapsak emın olun zararı olmaz..bence son 10 gunu kadır gıbı gecırelım ama takvımdekı kadır gecesınıde boyle bır farklılıkla
soylekı Kuran-i Kerımde 30 cuz var..herkonu umman gıbı masallah...Kac hatm ındırır yeterkı ıstesın..soyle yapalım hem duzenlı olsun hem önumuzu gorme adına bır lıste yapalım bu lısteede kım ne kadar cuz okuyabılecek onu yazalaım 30 za tamamlayalım..en azından bır hatımmımız olsun yarım yarım olmasındanda ıyıdır..ayrıca tesbıh cekenler olursa bu sure zarfında duası yapılırken soylerlerse duaya tabı olur oda..hem cemmaat sevebıda kazanmıs oluruz..Guzel olcak...
ben sımdı alanları yazıyorum..ısteyen buraya mesaj yazsınkı lısteye dahıl edelım...Lutfen mesajlarla destekcıyız dıyenlerde..Okuyarak destek olsunlar..Tam destek yani..Tesekkurler...

..Cüz ALanLar..

Cimcime=5 cüz..(100 sayfa bes cuz eder..Yanı ılk bes cuz sızın..)
...........=6-7 cüz..(Alındı)..
Simha =8. cüz(Alındı)..
Betulkevser=9-10-11-12-13(Alındı)..

Devamını beklıyoruz arkadaslar....

Konu dost tarafından (27.09.07 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir..

Alt 27.09.07, 16:40   #24
dost
Herseyden Haberi Var

Yukarıya tasıyalım...

Alt 27.09.07, 17:09   #25
KaCaMaK
Site Ondan Sorulur

KaCaMaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 9
Tesekkür almis 60 -> 44 Konu

Allah hepinizden razı olsun Allah bütün dualarımızı kabul etsin

Alt 27.09.07, 20:41   #26
dost
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
KaCaMaK´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Allah hepinizden razı olsun Allah bütün dualarımızı kabul etsin
Amin..KACAMAK arkadasım sizede cüz verelim ne dersiniz

Alt 27.09.07, 22:42   #27
betulkevser
Herkonu.com Fanatik

betulkevser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 29
Tesekkür almis 70 -> 4.294.967.291 Konu

9-10-11-12-13 bunlarıda ben alayım ..........

Rabbim dualarımızı kabul edilen dualardan eylesin .........

İçimde Bir Ses Var Benden Sessiz...
Tesekkür edenler:
cimcime68 (27.09.07)

Alt 27.09.07, 23:19   #28
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ayse arkadasım.. onemlı olan radyoyu dınlemek degıl...Yapılan ıbadet ..Nedır?kuranı kerım tesbis vs..Yanı radyoyu dınlemek sart degıl..

Ayben arkadasım okuyacagınız cuzu yazarsınız

Zaten basladı ıns..Ne kadar cabuk okunursa okadar cabuk bıter

Ayben arkadasım zaten kendı kendımıze dua edecez o ayrı..evet son 10 gun ama takvımdekıne gore hareket edelım bence hatım konusunda..Ama sız son 10 gunu degerlenmdırın ıstersenız..Bızede dua edın ıns

cımcıme 100 sayfa bes cuz eder masallah ozaman ılk bes cuzu sız alın..

kımın nereyı kac sayfa okuyacagını burada yazalım herkes lısteye gore alsın..kım ne okudu bılınır..hatım duası sorun degıl ben yaparım...

Merhaba arkadaslar sımdı sagolsun cımcıme arkadasımız guzel bırsey baslattı..Ve bence bırakmayalım yanı sadece tamam guzel demeyelım..Sadece yazılı kalmasın burda..Sonucta mutlaka herkes kadır gecesını ıhya edecek kendısıne gore..Ama bız herkonu olarak neden hep bır olmayalımkı...bırde boyle yanına ek olsa ne kaybederız dımı..Tabıkı kadır gecesı son 10 denıyo bu dogru..tabıkı son 10 gununu degerlendırmelı..takvımde kadır gecesı dıye ıhya edılen bırde kandıl var sonucta oda son 10 gunun ıcerısınde..hem boyle bırsey yapsak emın olun zararı olmaz..bence son 10 gunu kadır gıbı gecırelım ama takvımdekı kadır gecesınıde boyle bır farklılıkla
soylekı Kuran-i Kerımde 30 cuz var..herkonu umman gıbı masallah...Kac hatm ındırır yeterkı ıstesın..soyle yapalım hem duzenlı olsun hem önumuzu gorme adına bır lıste yapalım bu lısteede kım ne kadar cuz okuyabılecek onu yazalaım 30 za tamamlayalım..en azından bır hatımmımız olsun yarım yarım olmasındanda ıyıdır..ayrıca tesbıh cekenler olursa bu sure zarfında duası yapılırken soylerlerse duaya tabı olur oda..hem cemmaat sevebıda kazanmıs oluruz..Guzel olcak...
ben sımdı alanları yazıyorum..ısteyen buraya mesaj yazsınkı lısteye dahıl edeleım...Lutfen mesajlarla destekcıyız dıyenlerde..Okuyarak destek olsunlar..Tam destek yani..Tesekkurler...

..Cüz ALanLar..

Cimcime=5 cüz..(100 sayfa bes cuz eder..Yanı ılk bes cuz sızın..)
...........=6-7 cüz..(Alındı)..
Simha =8. cüz(Alındı)..

Devamını beklıyoruz arkadaslar....
DOST guzel kardesim yeni bi konu acalim ama o konuya kimse mesaj yazmasin yani destekliyom harika bi fikir guzel soyle olsun boyle olsun diye degil onu bu konuda tartisalima am acicamiz konuda kiim nedakdra cuz aliyo onu yazsin ilk kisi mesela ben ilk sayfadan 100 sayfaya kadar aliyom ataki bendne sonraki cuzu alsin onun altindaki sadce alti cuz rakamini yazsinki anlasilir olsun burda baya karisik olur icinden cikmayiz..onumuze bi bucuk hafta bu zaman icinerisinde bi degerlindirme yapa bilirz 10gun ibadetimizede ederiz kadri gecesi ramazanin bi gecsi bi saatimizi hatime indirip dua etcez bu paylasim formudur bundan gercek paylasim olmaz..ne dersin kardesim oyle bi konu acip alicamiz cuzleri ekliyelimi yoksa burdanmi haledelim..gunduzleri calistigim icin pek ilgilenmiyom ikigun pek ilgilenmiycem ama insallah haftaya herseyi ayarliycaz,,haydi herkonuuu bekliyoz birlikten kuvet dogar..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 27.09.07, 23:19   #29
dost
Herseyden Haberi Var

Al***305;nt***305;:
9-10-11-12-13 bunlarıda ben alayım ..........

Rabbim dualarımızı kabul edilen dualardan eylesin .........
Amin..betulkevser arkadasım Allah kabul etsın sımdıden..Tesekkurler..
betulkevser (28.09.07)

Alt 27.09.07, 23:20   #30
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
y|a|L|n|i|z|kurt´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Kadir Gecesi Elbette Cogumuz Camiileri Doldurcagiz Ama Aybenin Dedigi Gibi Son 10 Gecemizi Kadir gecesi Olarak Gecirelim ins Dost Ablamin Dedigi gibide cüz Alalim Önce Cüz Alabilecekler Alirim Die yazsin Sonra Dost Ablam hangi Cüz Kime Ayar yapar Sanirim ne Kadar Kisinin Katilacagini bilmedigimiz icin Önceden Belirtmeyelim 2 cüz 100 Sayfa falan die sonra ayarlariz ins cimcimede yazmis ben turkce yapacam die anladigin hangi Dilse o dillle yapman daha güzel olur bence, cimcime arabca yaparsin ama anlamindan uzak kalirsan pek bi anlam ifade etmez Okumak icin Okumayalim yani Anlamak icin okuyalim .. Kampanyada üstüme düsen görevi yaparim diyen arkadaslardan Allah Binlerce Razi Olsun ins son 10 günü Peygamber ümmetine layik gecirmeyi bizlere cok görmesin ..
ben arapca okumasini bilmiyom bugune kadar hep turkce okudum tukce okuya bilirm demi cunku turkce anliyom arapca bilmiyom o yuzden turkce okuycami dedim..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil