Geri git   A-Z ye Herkonu > Duyurular-Kampanya-Kutlama

Seçenekler Stil

Alt 05.11.07, 19:30   #11
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
55_vie_billi´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
dün 10. viyanada türk gencleriyle pkklilar birbirine girmis 5 yarali mi ne varmis dün orda olmadigim icin o kadar pismanim ki off..
her yerde oluyo ya bu ********lerde iyice azdi ya ,manyaklarrrr ve bunada polis goz yumuyooooooooooo pislikler yaaaaaaa:@:@:@:@ ingilterde de olsada ben gebertem bi kacini

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 05.11.07, 19:40   #12
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Zalimlerin Cezasini Mevlam Verir

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Alt 05.11.07, 19:43   #13
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
simarik_kiz´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Zalimlerin Cezasini Mevlam Verir
amin ama bizde verizzz pkk kanin cezasini

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 05.11.07, 21:44   #14
simarik_kiz
Site Ondan Sorulur

Tesekkür etmis: 65
Tesekkür almis 164 -> 81 Konu

Al***305;nt***305;:
cimcime68´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
amin ama bizde verizzz pkk kanin cezasini
degmez...

[ «« SeNiN KaDeRiNe YaZiLMi$ KaNDiRMaK»» ]

Alt 05.11.07, 22:03   #15
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Al***305;nt***305;:
55_vie_billi´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
dün 10. viyanada türk gencleriyle pkklilar birbirine girmis 5 yarali mi ne varmis dün orda olmadigim icin o kadar pismanim ki off..
evet öyle bisey oldu ama tam olarak pkk türk kavgasi degildi...ülkücülerle kürtler birbirine girdi ama politika konusundan degilmis ,tabii onunda etkisi vardir ama baska bi davadan...

Alt 05.11.07, 22:41   #16
55_vie_billi
O Artik Bizden

55_vie_billi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 6
Tesekkür almis 4 -> 3 Konu

Al***305;nt***305;:
nicolas_anelka´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
evet öyle bisey oldu ama tam olarak pkk türk kavgasi degildi...ülkücülerle kürtler birbirine girdi ama politika konusundan degilmis ,tabii onunda etkisi vardir ama baska bi davadan...
evet bende öyle bise okudum demin bi gazetede aile kavgasi oldugnu yaziyordu ama bana kalirsa bu bir aile kavgasi degil di niye mi?.. aile kavgasinda benim yanimda oturan yani 3. viyanada oturan bir sahisa niye telefon gelsin gel olm büyük kavga var diye?
bakalim neler olmus arkadas anlatir bende size aktaririm bu arada..
türkiye kanla cizlidi
kanla silinir
kanla korunur
bi böyle bilinir

Alt 07.11.07, 16:58   #17
PeGAsUS_yhu
O Artik Bizden

PeGAsUS_yhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis: 1 -> 1 Konu

her şey bir yana bu kanların durması gerekli kimsenin anası aglamasın bir haftaya kadar askerim 3 ay sonrada büyük bir ihtimalle terörün göbeginde olacagım gerekirse öldürecegim gerekirse ölecegim ama istedigim her zman barış..

Alt 07.11.07, 18:28   #18
cici_cadi
O Artik Bizden

cici_cadi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 41
Tesekkür almis 8 -> 4 Konu

Belçika´nın başkenti Brüksel´in Avrupa Birliği binalarının bulunduğu meşhur Schuman meydanı bugün Belçika´nın ve Avrupa´nın çeşitli yerlerinden gelmiş yaklaşık 5 bin Türk´ü ağırladı.
Brüksel dışından gelenlerin otobüslerle miting alanına geldiği günde, herkes tertip komitesinin de dediği gibi Belçika ve Türk bayrakları ile miting alanını doldurdu. Geçtiğimiz günlerde Almanya´nın Hannover kentinde yapılan ve 5 bin kişinin katıldığı gösterinin ardından Brüksel´de de yapılan ve kanlı terör örgütü PKK´yı protesto eden mitinge katılım, organizatörleri oldukça memnun etti.
Her yaş grubundan insanın alanda hazır bulunduğu gözlenirken özellikle Afrika kökenli birinin en ön sırada Türk bayrağı sallayarak meydanda ki coşkuya katılması herkes tarafından ilgi ile izlendi.

Erkekler kadar kadınlarında ilgi gösterdiği mitinge ailecek gelen pek çok kişi Türk bayrağınının altında tek yumruk oldu. Daha önce kanlı terör örgütü PKK´nın hain uzantılarının da gösterilerini yaptığı meydan, bugün adeta kırmızıya boyandı.

Siyasetçiler meydana akın etti..
Belçika´da çeşitli görevlerde bulunan Türk siyasetçiler, Türk toplumu için böylesine önemli bir günde meydana gelerek yuttaşlarımıza destek verdiler. Hilal Yalçın, Sait Köse, Ergün Top, Duygu Akdemir, Sadık Köksal, İbrahim Dönmez, Fatma Pehlivan, Ahmet Koç ve Şevket Temiz mitingi başından sonuna kadar takip ederken, özellikle Bakan Emir Kır´ın miting alanında olmaması dikkatleri çekti. Beltürk´e şikayetlerini dile getiren vatandaşlarımız ´ Gelmeyenler oy isterken hepsi Türkiye aşığı oluyorlar, ama böyle bir günde bizi yanlız bırakan siyasetçilerimiz de var. Soruyoruz. Neredeler? Bir daha ki seçimde hangi yüzle karşımıza gelecekler´ derken eski senatör Fatma Pehlivan´ ın yuhlanması kafaları karıştırdı.

Beltürk´e konuşan vaytandaşlarımız ´Kanlı PKK terörünü lanetliyoruz. Hergün çocuklarımız ölüyor. Hergün içimiz kan ağlıyor. Bunlara artık fırsat verilmesin. Devletimiz ve ordumuz bu kanı durdursun.´ derken yaşlı bir bayanda ´Benide askere alın. Ben de askere gideceğim´ diyerek tepkisini dile getirdi.

Belçika basını....

Olayların hemen ardından tüm medyada son dakika haberi olarak giren miting hakkında ise Belçika basını yine bilindik teraneyi okudu. Le Soir gazetesi internet sitesinde verdiği haberde 5 bin kişilik grubu ´yaklaşık´ 2 bin olarak gösterme çabasına girdi. Her zaman olduğu gibi yanlı ve taraflı haberlerine devam eden gazete PKK´ya da ´Kürdistan için çalışan parti´ diyerek nasıl bir taraf olduğunu gösterdi.

DH ise olayların nedenini açıklarken ´Son zamanlarda Irak sınırında olan olayları gösterici grup PKK´ya bağlıyor ´ diyerek kendi görüşünün bu şekilde olmadığını ima etti.

Bu bir siteden alintidir: o sitede resimler ve bir video 'da var, ama site'yi burda verebilirmiyim bilmiyorum, o yuzden isteyenler sorsun...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil