Geri git   A-Z ye Herkonu > Televizyon Dünyasi - Diziler

Seçenekler Stil

Zoraki koca (izleyeniz varmi)
Alt 29.10.07, 00:21   #1
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu
Standart Zoraki koca (izleyeniz varmi)

zoraki kacayi begenen varmi arakdaslar cok seker bi dizi ben cok seviyom cok takip edemiyom iste oluyom ama neten takip ediyom guzel eglenceli dizi..

anlatamini biraz sunam size

Kemal
Saadet
Recep
Sevim
Nefise
Şükran
Özlem
Tarık

Yapımcı: Dürin ABABAY -
Levent ÇEVİK / 3 Nokta Film

1. Bölüm

Özpolat Holding***8217;in tek varisi Ömer (26-27), sorumluluk almak istemeyen, aklı da gözü de oynaşta tam bir ***8220;sevimli hergele***8221;dir. Her devirde karşılığı olan Ömer, zamanımızda ***8220;tiki***8221; diye nitelendirilebilir.

Özpolat Holding bir arazi sorununu çözmek için Kaz Dağları***8217;na gitmek üzere babası Haşmet Bey (ki Haşmet Bey her an oğlunu adam etmek için planlar yapmaktadır) tarafından görevlendirildiğinde, en yakın arkadaşlarını da yanına alarak güzel bir tatil yapma planı ile yola çıkar. Bir gülümsemesi, bir tatlı sözü ya da bir göz süzmesiyle genç kızların başını döndüren Ömer, tatil amaçlı bu iş gezisinde tam bir sert kayaya çarpar: Ayşe!

Babası yıllar önce onları terk ettiği için Ayşe ve annesi Sevim, dimdik ayakta durmayı öğrenmiş, erkeklerin yaptığı işlerin üstesinden gelmeyi becermiş, haliyle de gönül kapılarını karşı cinse kolay açmayacak kadınlardır. Ama bu tavır Ömer***8217;i çıldırtır. Hırsından Ayşe***8217;nin bir gülümsemesi bir tatlı sözü için dağları delecek hale gelir. Arkadaşları da ***8220;abi bu kız sana bakmaz, boşuna uğraşma***8221; dedikçe iş-tatili uzar da uzar.. Arkadaşlarıyla da büyük bir iddiaya girer: Bu kızı tavlayamazsa Porsche***8217;si onların olacaktır, ama tavlarsa onlarda serserilikten vazgeçip Ömer***8217;in holdingte çektiği çileye ortak olacaklardır, iki yıl onunla çalışacaklardır***8230;

Kumar keyiflidir, adrenalin yükseltir, kumara masasında gerçek hayattan soyutlanır insan***8230;Ömer gerçeği masadan kalktığında değil de, bu iddiayı kazanmak uğruna Kazdağları***8217;nın Adatepe köy meydanında nikah masasına oturduğu anda görür. Tamam Ayşe güzel kızdır, tatlı kızdır ama o masaya nasıl sürüklenmiştir. Arkasına bakmadan kaçmak ister. Kaçma planını uygulamaya koyuncaya dek de iş işten geçer, Ömer ve Ayşe artık evlidir. Ama bu beladan kurtulmak için gerdeğe girmeden, kimseyi daha fazla incitmeden tüymesi ve izini kaybettirmesi gerekmektedir. Ömer***8217;in sevimli hergeleliğinin inandırıcı bir yanı da vardır. Arkasında gözyaşı döktürmeden tüymeyi başarır.. İstanbul***8217;a kaçışı kurtuluşu olabilecek midir?

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
baLLgozLu (29.10.07)

Alt 29.10.07, 00:23   #2
cimcime68
Herseyden Haberi Var

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Alt 29.10.07, 00:29   #3
ayben
Site Ondan Sorulur

ayben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 231
Tesekkür almis 452 -> 4.294.967.233 Konu

valla ben bakyiorum yalniz en son bölümüne bakamadim Kadin yani Ömerin annesi bosanmak falan istiodu nasil oldu biliomusun cimcime sonu ?

Alt 29.10.07, 00:48   #4
cimcime68
Herseyden Haberi Var

oku cnmm:)
Alt 29.10.07, 00:53   #5
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart oku cnmm:)

Al***305;nt***305;:
ayben´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
valla ben bakyiorum yalniz en son bölümüne bakamadim Kadin yani Ömerin annesi bosanmak falan istiodu nasil oldu biliomusun cimcime sonu ?
senin icin son bi kac bolumu ekleyim//
15. Bölüm

Kemal, Ömer***8217;e hayat dersleri veriyor

Kanal D***8217;nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer***8217;in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi ***8220;Zoraki Koca***8221;nın bu bölümünde; Kemal, oğlu Ömer***8217;e hayata tutunma dersleri veriyor.

Kendi köşklerine giremeyen Ömer büyük bir şaşkınlık yaşamaktadır. Kimseye ulaşamamaktadır. Ama bunlar daha iyi günleridir. Kemal ***8220;iflas planı***8221;nı hızla uygulamaya koyar. Önce şirket çalışanlarına durumu açıklar. Artık yeni bir patronları olacaktır ve Şükran Hanım da Genel Müdür olacaktır. Kemal ise yeni kurulan karargahında olan biteni gözlemlemektedir. Saadet yeni hayatına adapte olmakta zorlanır ve büyük bir şok geçirerek kendini hala zengin zanneder.

Ömer ise kimseden haber alamayınca ayakları onu Sevim Abla Restaurant***8217;a götürür. Ayşe, Ömer***8217;in anlattıklarına önce inanmaz, yeni bir numara yaptığını zanneder, ama sonunda ikna olur. Hiç kimseye ulaşamayan Ömer***8217;in tek kalacağı yer Ayşe***8217;nin evidir. Ve ertesi gün ne olup bittiğini anlamak için birlikte yola çıkarlar. Ömer, holdinge geldiğinde şaşkınlığı iyice artar. Ayşe ona destek olmaya çalışır.

Ama Kemal için oyun yeni başlamaktadır. Artık Ömer, ekmeğini taştan çıkaran ve hayata karşı sorumluluklarını kavrayan birine dönüşecektir. Kemal bu uğurda her şeyi göze almaya hazırdır, hatta oğlunu seyyar satıcı yapmak bunun ilk adımıdır.

16. Bölüm

Ömer hayatı öğreniyor

Babası iflas den Ömer gerçekten zor durumdadır. Ama yanında onu içtenlikle seven Ayşe***8217;si vardır. Hayatta ayakta kalabilmeyi Ayşe***8217;yle birlikte öğrenecektir. Bu durum Kemal***8217;i de çok mutlu etmekte, adım adım amacına doğru yürümektedir. Kemal mutlu olurken, avukat Tarık çileden çıkmaktadır. Ayşe***8217;nin boşanmaktan vazgeçtiğini düşünen Tarık sevdiği kız uğruna yeni bir hamle yapacak mı ?İlk şoku atlatan Saadet artık derin bir hüzün içindedir. Nefise ise aile bütçesine katkı yapabilmek için çırpınmaktadır. Kemal***8217;in avucuna düştüğünü düşünen Nazif harekete geçer. Her şeyden habersiz ***8220;saf***8221; bir aşkla Ömer***8217;e bağlanan Begüm de bir yandan nişanlısı için çırpınmaktadır. Kemal, Nazif ve Begüm engelini aşmak için ne yapacak? Bu arada uzun süredir Ömer***8217;den haber alamayan kankaları Yaşar ve Taner de ona ulaşabilmek için Sevim Abla Restaurant***8217;a gelirler. İflas haberi Ömer***8217;in arkadaşları için de büyük bir şok olur. Lokanta gazetede çıkan haberden ötürü müşteri kaynamaktadır. Ayşe***8217;nin önünde Kemal***8217;in desteğiyle parlak bir gelecek oluşmuştur. Kemal***8217;in planları yemeklerin güzelliğini tanıtmakla sınırlı değildir. Ayşe***8217;ye bir sihirli değnek değecektir. Acaba bu parlak geleceğe atılan adımlar Ayşe ile Ömer aşkını güçlendirecek mi?

17. Bölüm

Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?

Kanal D***8217;nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer***8217;in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi ***8220;Zoraki Koca***8221;nın bu bölümünde; Ayşe, Tarık, Ömer, Begüm, Yaşar ve Taner, Begüm***8217;lerin çiftliğinde sürpriz bir şekilde bir araya geliyor. Bu buluşmada tüm kozlar paylaşılıyor ve Ömer de önemli bir yol ayrımına geliyor.

Ömer***8217;in şoförlük yaptığı takside, yolları yine kesişen Ayşe ve Ömer***8217;i macera dolu bir gece beklemektedir. Ömer***8217;e rastlayan Ayşe***8217;nin peşini talihsizlikler bırakmaz. İş görüşmesine gidemez, geceyi de karakolda geçirirler. Ertesi gün onları karakoldan avukat Tarık***8217;ın kurtarması ise yeni gerginliklerin ilk işareti olur.

Bu arada Ömer ve Ayşe***8217;nin evli olduğunu, Özlem ile yeni mahallelerinde Ömer***8217;e hayran olan küçük Ayşe de öğrenir. Küçük Ayşe, öğrendiklerini kimlere söyleyecek? Recep, Sevim***8217;i düğün yaparak evlenmeye ikna etmeye çalışırken, Saadet de Kemal***8217;den boşanmaya karar verir. Kemal ise planlarını büyük bir titizlikle uygulamaktadır. Kemal, Ayşe***8217;nin karşısına birini çıkarmayı planlamaktadır. Bu adam kimdir ve Kemal niye onu Ayşe***8217;nin karşısına çıkaracaktır?

Recep***8217;i düğün öncesi çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Onu çok etkileyecek bu sürpriz nedir? Begüm***8217;lerin çiftliğinde bir araya gelen gençler arasında kozlar nasıl paylaşılacak? Ömer bu kez cesur olabilecek mi? Tüm bu sorular dizinin bu akşamki bölümünde yanıt buluyor. Sakın kaçırmayın!

Alt 29.10.07, 12:35   #6
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

Izliyorum Cok Tatlilar Ya Sirin Mi Sirin Bir Dizi Tam Bana Gore .......... Ask Var Ama Bole Tatli Bir Ask .........
Alt 31.10.07, 23:18   #7
cimcime68
Herseyden Haberi Var

Standart son bolumlerden..

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

YouTube Video

TŞK....
Alt 01.11.07, 13:50   #8
nezz
Site Ondan Sorulur

Smile TŞK....

Cimcimem Sagol Canim Ya Bu Bölumleri Kacirmisdim Iyi Oldu Isyerinde Izledim Sayende ...

Alt 01.11.07, 14:07   #9
kralakrep
Herkonu.com Fanatik

kralakrep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 4
Tesekkür almis 48 -> 4.294.967.262 Konu

çok tatlı bi kız...diziyi bunun için seviyorum=)=)=)
Alt 01.11.07, 14:24   #10
nezz
Site Ondan Sorulur

Thumbs up Cok Yakisikli Maşallah.....

BENDE ÖMERİ YANİ BURAK ÖZÇİVİTİ COK BEGENIYORUM ONUN ICIN IZLIYORUM DIYEBILIRIM AMA ÖZLEM DE COK TATLI KIZ YAKISIYOLAR ....

Konu nezz tarafından (01.11.07 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir..
Tesekkür edenler:
SelviCan (22.05.08)

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil