Geri git   A-Z ye Herkonu > Sohbet Kösesi / Eglence / Geyik

Seçenekler Stil

Erkeklerin Nefret Ettiği 10 Özellik
Alt 11.09.07, 01:28   #1
bodrumshine
Banned

Tesekkür etmis: 165
Tesekkür almis 213 -> 109 Konu
Arrow Erkeklerin Nefret Ettiği 10 Özellik

Kaçık çorap, ojesi çıkmış tırnaklar, orantısız bir vücut***8230;

Yıllardır ***8220;Erkeklerin en çok nefret ettiği şeyler***8221; sıralamasında ilk üçüncülüğü kaptırmayan bu maddeler, yerlerini karakter özelliklerine bıraktı.

Dünyanın en çok hit alan xxx sitesinin haberine göre, yeni nesil erkeler, iğneli laflar eden, fazla ilgili, seksi silah gibi kullanan ve fakir kadınlardan hiç haz etmiyor. İşte yapılan araştırmanın sonuçları***8230;

1- Diğer kadınları eleştirmek

Bir erkek için, bir kadının başka bir kadını acımasızca eleştirmesi, güven sorunundan kaynaklanıyor. Onlara göre kendilerine güveni olmayan kadınlar, diğer kadınlarla ilgileniyor ve sürekli saçını, makyajını, kıyafetini, vücut biçimi eleştiriyor. Oysa bu, erkeğin diğer kadına alıcı gözüyle bakmaktan başka bir işe yaramıyor. Erkeklerin neredeyse tamamı, eleştirilen kadınla normal şartlarda hiç ilgilenmeyecekken, birden ilgi alanlarına girdiklerini itiraf ediyorlar.

2- Erdemliymiş gibi yapmak

Erkeklerin çoğu bir kadını ilk gördükleri 5 saniye içinde tahsil durumlarını, zevklerini, nasıl bir aileye mensup olduklarını, hatta okudukları kitapları tahmin ettiğini söylüyor. Yani, durup dururken Dostoyevski***8217;nin yapıtlarından söz etmeye hiç gerek yok.

3- Kıskançlık

Eskiden daha alt sıralarda yer alan bu madde, yeni nesil erkekleri çok bunaltmış olacak ki, yüzde 60***8217;ı en çok nefret ettiği şeyin kıskançlık olduğunu söylüyor. Aslında hiçbirinin ***8220;sevgi kaynaklı***8221; kıskançlığa itirazı yok ama iş, günün her saati aranmaya varınca ilişkinin ömrü azalıyor.

4- Varlıklı olmamak

Eskiden kadından daha varlıklı olmak erkekler için bir güç ve statü göstergesiydi ama artık gittikçe artan ekonomik sıkıntılar ve daha lüks yaşama isteği, özellikle genç erkeleri varlıklı kadınlarla birlikte olmaya itiyor.

5- Şifreli konuşmak

Erkeler için ***8220;hayır***8221; ***8220;hayır***8221; dır, ***8220;evet***8221; ise ***8220;evet***8221;. Ama söz konusu kadınlar olunca, iş değişir. Kadınlar her zaman isteklerini tam olarak belli etmezler, bu da çeşitli sıkıntılar doğurur. Tüm işlerinin birlikte olduğu kadını anlamak olmadığını söyleyen erkekler, kadınları biraz daha açık olmaya davet ediyor.

6- Aşırı yakınlık

Erkeklerin büyük bir kısmı şımartılmaktan, el üstünde tutulmaktan hoşlansa da, aşırı yakınlık hiçbirinin hoşuna gitmiyor. Günde iki defayı aşan telefon aramaları ve mesajlar, erkekler tarafından ***8220;taciz***8221; olarak değerlendiriliyor.

7- Aşırı duygusallık

Aşırı yakınlık gibi aşırı duygusallık da, bir erkeğin en çok nefret ettiği şeyler arasında. Her şeye alınan, durup dururken sorun çıkaran, eleştiriye gelmeyen ve en önemlisi gözyaşlarını silah olarak kullanan kadınlar, erkekler için tam bir kabus.

8- Alışveriş bağımlılığı

Evet, erkekler bakımsız kadınlardan hoşlanmıyor belki ama tam tersi, sadece dış görünüşüne odaklı kadınlardan da hiç haz etmiyorlar. Bu tip kadınların daha yüzeysel, moda ve güzellik dışında hiçbir şeyle ilgilenmediğine inanan erkekler, tüm zamanını vitrin gezerek dolaşan kadınların tam anlamıyla ***8220;boş***8221; olduklarına inanıyorlar.

9- Çok konuşmak

Bu bildik ***8220;nefret edilen***8221; madde, yeni araştırmada da her ne kadar aşağı sıralara kalmış olsa da değişmiyor. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu, çok konuşan kadınlardan nefret ediyor. Bu tip kadınlar, onlarda ortamı hemen terk etme isteği uyandırıyor.

10- Seksi silah gibi kullanmak

Erkekler, özellikle yeni tanıştıkları bir kadının kendilerini etkilemek için seksi araç olarak kullanmalarından hiç haz etmiyor. Bu onlarda büyük bir güvensizlik duygusuna yol açıyor ve eğer günün birinde o kadına aşık olurlarsa, bunu başka erkeklere de yapabileceklerinden korkuyorlar.
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 11.09.07, 15:21   #2
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

9- Çok konuşmak

Bu bildik ***8220;nefret edilen***8221; madde, yeni araştırmada da her ne kadar aşağı sıralara kalmış olsa da değişmiyor. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu, çok konuşan kadınlardan nefret ediyor. Bu tip kadınlar, onlarda ortamı hemen terk etme isteği uyandırıyor.
7- Aşırı duygusallık

Aşırı yakınlık gibi aşırı duygusallık da, bir erkeğin en çok nefret ettiği şeyler arasında. Her şeye alınan, durup dururken sorun çıkaran, eleştiriye gelmeyen ve en önemlisi gözyaşlarını silah olarak kullanan kadınlar, erkekler için tam bir kabus.
3- Kıskançlık

Eskiden daha alt sıralarda yer alan bu madde, yeni nesil erkekleri çok bunaltmış olacak ki, yüzde 60***8217;ı en çok nefret ettiği şeyin kıskançlık olduğunu söylüyor. Aslında hiçbirinin ***8220;sevgi kaynaklı***8221; kıskançlığa itirazı yok ama iş, günün her saati aranmaya varınca ilişkinin ömrü azalıyor.

bunlar benim ozeliklerim ya.. demek o yuzden sevmedi beni

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!
Tesekkür edenler:
maxinale_06 (11.09.07)

Alt 11.09.07, 15:30   #3
GoqoL
Banned

Tesekkür etmis: 86
Tesekkür almis 55 -> 47 Konu

haha deLü jumjume

Alt 11.09.07, 15:34   #4
eSen52
Site Ondan Sorulur

eSen52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 319
Tesekkür almis 246 -> 20 Konu

5- Şifreli konuşmak

Erkeler için ***8220;hayır***8221; ***8220;hayır***8221; dır, ***8220;evet***8221; ise ***8220;evet***8221;. Ama söz konusu kadınlar olunca, iş değişir. Kadınlar her zaman isteklerini tam olarak belli etmezler, bu da çeşitli sıkıntılar doğurur. Tüm işlerinin birlikte olduğu kadını anlamak olmadığını söyleyen erkekler, kadınları biraz daha açık olmaya davet ediyor.

8- Alışveriş bağımlılığı

Evet, erkekler bakımsız kadınlardan hoşlanmıyor belki ama tam tersi, sadece dış görünüşüne odaklı kadınlardan da hiç haz etmiyorlar. Bu tip kadınların daha yüzeysel, moda ve güzellik dışında hiçbir şeyle ilgilenmediğine inanan erkekler, tüm zamanını vitrin gezerek dolaşan kadınların tam anlamıyla ***8220;boş***8221; olduklarına inanıyorlar.

Sanirim iki problemim var Doktor beeeeeey

Alt 11.09.07, 15:36   #5
cimcime68
Herseyden Haberi Var

cimcime68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 441 -> 197 Konu

Al***305;nt***305;:
GoqoL´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
haha deLü jumjume
ama oyle o ucu yuznden dunya tatlisi siskomdan koptumbiliyosun yani..

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......
HaKeDeNe +Tesekur DiLeNeNe DeĞiL!

Alt 11.09.07, 15:39   #6
maxinale_06
Herkonu.com Fanatik

maxinale_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 34
Tesekkür almis 74 -> 49 Konu

10- Seksi silah gibi kullanmak

Erkekler, özellikle yeni tanıştıkları bir kadının kendilerini etkilemek için seksi araç olarak kullanmalarından hiç haz etmiyor. Bu onlarda büyük bir güvensizlik duygusuna yol açıyor ve eğer günün birinde o kadına aşık olurlarsa, bunu başka erkeklere de yapabilec7- Aşırı duygusallık

Aşırı yakınlık gibi aşırı duygusallık da, bir erkeğin en çok nefret ettiği şeyler arasında. Her şeye alınan, durup dururken sorun çıkaran, eleştiriye gelmeyen ve en önemlisi gözyaşlarını silah olarak kullanan kadınlar, erkekler için tam bir kabus. 3- Kıskançlık

vışşşş ben bunları bi daha yapmim bariama yinede nefret edemez artıkımheheee

Alt 26.09.07, 22:46   #7
Seytan
Herkonu.com Fanatik

Seytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 15
Tesekkür almis 31 -> 4.294.967.272 Konu

bodrumshine benim senden nefret etmem icin bunlari yapmana gerek yok :P senin nickin bile benim senden nefret etmeme yetiyor

Alt 27.09.07, 09:30   #8
nezz
Site Ondan Sorulur

nezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 176
Tesekkür almis 86 -> 66 Konu

Erkekleri anlamak isdemiyorum anlayana kadar insanı çileden çıkatıyolar çünkü...
onlar beni anlasın ben onları anlamak için kendımı yıpratamam bugune kadar anlamaya çalısdık da ne oldu ....

Alt 27.09.07, 09:35   #9
Mc_Neal
O Artik Bizden

Mc_Neal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 81
Tesekkür almis 9 -> 9 Konu

Evet
1.Alışveriş Merakı (Para Nerden Geliyor Nasıl Kazanılıyor Yok)
2.Seksi Görünmek
3.Çok Konuşmak

Beni Çok Geriyor...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil