Geri git   A-Z ye Herkonu > Politika-Ekonomi

Anketimiz: öcan İdam Edilsin mi?
evet => Çünkü... 3 27,27%
Hayır => Çünkü... 4 36,36%
Öldürmesinler... Bana versinler... Ben... 4 36,36%
Şöyleki... 0 0%
Katılımcı sayısı: 11. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Stil

Alt 12.03.10, 03:58   #11
korkak_hakan
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 9 -> 4.294.967.267 Konu

temizliyelim
Offline   Alıntı ile Cevapla

Alt 12.03.10, 16:52   #12
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Al***305;nt***305;:
HaLoo´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
onyargı kesinlikle olmaması gerekir..kürdü türkü olamaz,ayrılamaz,ayrı degildir,birdir..biz hep biriz hep türk milletine mensubuz..kürt ne kadar türkse bende o kadar kürdüm..türk ne kadar kürtse kürtte okadar türktür..kimsenin birsey ayırdıgı yok ayıramazda..bu ulkede tek millet var,tek ortak suur var,tek tarih suuru var,tek kültür var,atalarımız bir,dilimiz bir,bayragımız bir,vatanımız bir,ülkümüz bir,aynı şeyde heyecan hissediyor,aynı seyde seviniyr,aynı seyde üzülüyoruz vs.vs.sıralaybiliriz..kendini ait hissetmeyenler zaten dıs mihrapların masası ne oldukları mechul olan kisiler ve bunlara alet olanlardır..bu da kürt meselesi degildir..kürt sorunu yok..kürtler bir kamyon isyan yapmıslardır bugune kadar osmanlıdan beri..hep bir avuc capulcudur bunlar kürtlerden bile destek goremeyen capulcular hala daha oyle bu durum..hepside dıs baglantılı dıs destekli ********ler..en iyi kürt ölü kürttü mantıgı cok yanlıs bir mantıktır..senin icin soylemiyorum dost..ne islamla bagdasır ne insanlıkla..ne de milliyetcilikle..cunku bizim milliyetciligimiz baskalarına dusman bie milliyetcilik degildir..kürt sorunu yoksa kimseye bir haksızlık yapılmamıstır..ama insan kürt kökenli bir türk çoçuguna kürttür diye hor bakarsa yanlıs olur haksızlık olur..bugün keza hala tartısılır zaten kürtlerinde türk oldugu falan hatta türklerin bir boyu oldugu tartısmaları hala suruyor..neyse konumuzun dısında bir konu o gecelim..dogu anadoluda guneydoguda vergi vermeyi bırak bircok seye para vermeyen insanlarda vardır ama..senin dedigin tarzdaki insanlarla zaten kafasında olayı cozumlemis hiç bir insanın sıkıntısı olmaz olamaz..su konudada birseyler yanlıs bilinoyor bence bircok kisi tarafından halk tarafından batı gelisirken dogu geride kalmıssa buna rizede dahildir trabzonda artvinde orası burasıda..oralara mahsus degil..hatta ne koyler var oralardan farkı yok dahada kotu durumda hatta..sonra doguya yatırım yapılacagı zaman pkk nın neler yaptıgını cok iyi biliyor bu millet..dost sana muhalefeten yazmadım yazına katılıyorum genel itibariyle ama bazı yerlere deginmek istedim..
Haloo kendı uzerıme alınmadım zaten ..Bazı seylerde bırlessekte yınede ayrıldıgımız konular var..Bu ayrılık benım bu konuda eksıklerımden kaynaklanıyodur kesın..Cunku taraflı bakıyodum olaya yakın bı zamana kadar..Sımdı tarafsız baktıgım konular var ama tamamen tarafsız olamadıgım konularda var..Tabı yanlıs ama hemende duzelmıyo malesef zamanla ıns...Tesekkurler..

Ayrıca zehir_gibi arkadasım biz tartısmıyoruz fıkır alıs verısı desek..Ben forumda asla tartısmak taraftarı degılım..Çunkü tartısmayla hıc bısı halledılmez..

Alt 20.03.10, 20:53   #13
HaLoo
Site Ondan Sorulur

HaLoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 130 -> 4.294.966.863 Konu

Al***305;nt***305;:
dost´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Haloo kendı uzerıme alınmadım zaten ..Bazı seylerde bırlessekte yınede ayrıldıgımız konular var..Bu ayrılık benım bu konuda eksıklerımden kaynaklanıyodur kesın..Cunku taraflı bakıyodum olaya yakın bı zamana kadar..Sımdı tarafsız baktıgım konular var ama tamamen tarafsız olamadıgım konularda var..Tabı yanlıs ama hemende duzelmıyo malesef zamanla ıns...Tesekkurler..

Ayrıca zehir_gibi arkadasım biz tartısmıyoruz fıkır alıs verısı desek..Ben forumda asla tartısmak taraftarı degılım..Çunkü tartısmayla hıc bısı halledılmez..
estagfurullah..bende tsk ederim..
Offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil