Geri git   A-Z ye Herkonu > Genel Konular

Seçenekler Stil

Avusturyaya kim DUR dicek?
Alt 15.01.08, 16:06   #1
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu
Standart Avusturyaya kim DUR dicek?

Herkeze slmlar,

son günlerde cok cok avrupa medyasi gazeteleri internet siteleri vs. de Türkler ve Müslümanlara resmen saldiriliyor.
Ardindan türkler kavga yaptimi birsey yaptimi kötü duruma düsüyor.
en son dünki Olay bardagi tasirdi, Sagci parti fpö nun milletvekillerinden Susanne Winter, Peygamber efendimize Sübyanci diyor buna kimse dur diyemiyecekmi? Türkleri Müslümanligi kullanrak aavusturya ve almanyada oy alma hesaplari yapiliyor ama sonra herhangi birsey yapildimi yine türkler suclu.
Avusturya Mahkemeleri bu isi eline aliyor 2 yil hapis ile cezalana bilir diyorlar o kadin icin ama hic birsey olmaz bence.
dedigiyle kalir isin icinden siyrilir.
Dündür bir kac haber sitesini takip ediyorum tv leride bu habere kimse yer vermiyor, Türkiede hicmi BIR ADAM yok hop AVUSTURYA diyecek?
Benim ülkemi dinimi Yurtdisinda SAvunmicaklarsa obakanlar o koltukda oturmasinlar.
haberlerde fransiz basbakanini bilmem kimle ne yaptigi, hangi ******at bahcesinde hangi ******in ne yaptigi beni ilgilendirmez.
beni boyle seyler ilgilendirir.
Resmen istedikleri herseyi aleyhimizde atip tutuyorarl biz ise mal mal bakiyoruz yurtdisinda.
cikip cevap veremiyorlarsa insinler beni cikarsinlar ben veririm cevap.

Bu sözler üzerine youtube da tehdit videolari yayinlaniyor böylelikle islam dini yine terör dini gibi gösterilmeye calisliyor .
YETER da birisi ciksin dur desin,
konuyu buraya acmamim sebebi bir sekil bu haberi haber sitelerine televizyonlara ve bakanlara iletmek lazim ama nasil?

Fazla sürmez yakinda müslümanlar türkler ayaga kalkar burada avusturya karisir benden demesi.
Offline   Alıntı ile Cevapla
Tesekkür edenler:
dost (15.01.08)

Alt 15.01.08, 16:22   #2
SkorP
Site Admin

SkorP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 195
Tesekkür almis 160 -> 70 Konu

haber7 habere yer vermis suan mail ile haber geldi.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=293263

Alt 15.01.08, 17:29   #3
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Avusturya Cumhurbaskani bu fpö fasolarini agir bir dille elesitrdi...acikcasi bu ülkede yasamaktan,buranin üniversitesine gitmekten bunlara vergi vermekten utaniyorum....sözde avrupali ve kültür sahibi insan oluyorlar.igrencler

bu arada cumhurbaskani fischer ile ilgili haber

http://orf.at/080115-20621/index.html

Alt 15.01.08, 18:37   #4
ELisRa54
Chat Admin

ELisRa54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 160
Tesekkür almis 598 -> 199 Konu

Bunlarin yaptigi resmen terbiyesizlik.
Fakat amaclari simdi ki secim zamaninda bazi durumlari haraketlendirmek, gerci afkursun dursunlar, onlari aslinda ciddiye alip sinirlendirmek istiyorlar...
Fakat sadece bizim kendimizi savunmamiz yetmiyor, devlet buyuklerimizden guzel bi cevap gelmeli bunlara.

Heykelden sonra bi de bu cok oluyorlar ama sakin olmak ve olaylara yavas yavas cvp vermek en mantiklisi.

aslinda suanda onlara karsi icimden gecenleri söylemek isterdim fakat dedigim gibi nefsimize sahip cikmaliyiz.

Alt 15.01.08, 19:29   #5
dost
Herseyden Haberi Var

dost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 232
Tesekkür almis 1.405 -> 462 Konu

Bunu özellikle yapıyolar..Son zaman muslumanlarla hristiyanların araları ıyı buna tahammul edemıyolar ve amac mılletı kıskırtıp mılletın hassas oldugu dını konulara dıl uzatıp kıskırtmak ınsanları..Amac o aslında..Amac ortalık karıssın ve muslumanlara barbar dıyolar o tezlerını dogrulamak.Kesınlıkle dıkkatlı hareket etmek lazım..Yanı amacları zaten ınsanların sokaklara dokulmesı ve karısıklık olması..Bu tur seyler oturup dusunulup sonra ortaya atılan kastı seyler yanı..
Bunun yanı sıra tabıkı bızım basımızdakılerde bırseyler soylemelı..Yanı ortadan barısa davet edıyolar genel konusuyolar Ama bence olaya kesin tepkı koymaları lazım..

Ne zaman turkler muslumanlık ıyı gıttı ozaman hassas oldugumuz dın konusuna dıl uzatıldı..Karıkatur sımdıde bu..Herzaman denıyolar ya tutarsa mantıgı..Ama ıns amaclarına ulasamayacaklar..
Ne diyim Allah ıslah etsın...

Alt 15.01.08, 20:24   #6
!_Byee_Kush_!
Herkonu.com Fanatik

!_Byee_Kush_! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 29
Tesekkür almis 20 -> 15 Konu

Ben Diebilirim Ama Dinlerler mi Bilmiom :P

Alt 15.01.08, 20:46   #7
nicolas_anelka
Forum Admin

nicolas_anelka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 226
Tesekkür almis 372 -> 135 Konu

Al***305;nt***305;:
!_Byee_Kush_!´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ben Diebilirim Ama Dinlerler mi Bilmiom :P
arkadasim geyik bölümünde sayisiz geyik konusu var,bu konu geyik yapilacak konu mu bi kez daha düsün istersen

Alt 13.02.08, 17:04   #8
efsane21
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 48
Tesekkür almis 11 -> 6 Konu

avusturya dur demek lazim abiiiii sen ordasin yaa

Alt 16.02.08, 04:24   #9
TiredAngel
Mp3 Avcisi

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

Gercekten ic yakici sozler sarf edilmesi,hele hele Hz.Peygamberimize bu ilk saldiri degil Allahindan bulurlar insallah.Susanne Winter hakkinda imzali kampanya baslatildi,ayrica 3 yil ile 5 yil arasi hapis cezasi her hangi partde gorev yapmamasina dair suc duyurusunda bulunuldu. Birseyler yapilmasa birileri dur der sizler hic merak etmeyin.benimde merak ettigim acaba kendilerin dinlerine,budenli saldirili sozler edilse neler olurdu ? ayukka cikardilar bunu herbirimiz Biliyoruz.sadece avusturyami tum avrupa muslumanliga cephe almis adetea sanki.Allah sonumuzu hayirlara vesile etsin.
paylasim icin cok tsk,ler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil