Konu: Merhaba
Tekil Mesaj gösterimi
 Merhaba
Alt 07.04.08, 15:23   #1
CoDeNaMe
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 1
Tesekkür almis: 1 -> 1 Konu
Unhappy Merhaba

Arkadaslar Ben forum da yeniyim...Benimde Bi derdim var ne yapmalıyım hiç bilmiyorum...
Benimle aynı sınıftan olan bi kızı sevdim.Ama onu sevdiğimi uzun bir süre söyleyemedim.' nedenim vardı birincisi kızın cıktığı biri var dı ikincisi söylemekten cok korkuyordum..Gecen günlerde sevgilisinden ayrıldı bizim sınıftakilerin zoruyla ona cıkma teklifini ettim ve kabul etti..çok mulu olmustum ama fazla uzun sürmedi..bana kız sordum beni seviyomusun diye bana seni seviyorum dedi 2 ve 3.günde mesajlastık felan 4.gün onun kursu vardı ve ben onun yanına gitmeye karar verdim..ve gittiğimde benim bi arkadas vardı okulun orda o görmüş o nu..bana onların kursunun erken bittiğini ve ilerdeki kafede olduğunu söyledi..onla beraber gittik ve biz gittğimizde saklandı..kız arkadaslarından biri de ordaydı dedik burdamı felan diye..biraz eveledi geveledi yok dedi bize..ama yalan söylemeyi hiç becerememişti.ondan sonra işte bi kaç msj felan daha attım ben ona bi promlem olup olmadığını sordum...bana cevabı ben seni sevmiyorum..önceki cıktığını unutamamıs onla devam etceğini söyleyince ben yıkıldım tabi.P.tesi günü tekrar okula geldiğimizde yüzüne bile bakmadım cok kötüydüm ve suanda ne yapmam gerektiği hakkında hiç bi fikrim yok...Bana sevdiğini söyleyip 3 gün sonra terk edip gitti.
Eğer böle bi durum yasayan baska bi arkadas varsa
yardımcı olursa cok sevinirim

Okuyan Okumayan Herkese Teşekkürler

Konu CoDeNaMe tarafından (07.04.08 Saat 15:25 ) değiştirilmiştir..
Offline   Alıntı ile Cevapla