Konu: AsK Ücgeni
Tekil Mesaj gösterimi

Alt 17.03.08, 11:16   #11
pinky61
O Artik Bizden

Tesekkür etmis: 5
Tesekkür almis 14 -> 4.294.967.268 Konu

Al***305;nt***305;:
TatLi_BeLaa´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Cok sagliksiz bir ask yasanmis burada. En zarasiz ve günahsizi edaninki.
Bu olan bitenler Alinin ne isteyip istemediginden kaynaklanmis.
Giden selmayi unutmus olsaydi , onu tekrar kabuk etmezdi , ne olursa olsun .
Edayi seviyor olsaydi, icindeki selma oldugu halde eda ile birlikde olmazdi.
Selmanin sevgisi gercek olsaydi , birakip gittigi alinin mutlulugunu bozamaz , sevgisini icine gömerdi.
Edaya gelince..
O sadece kalbinin sesini dinlemis ve bence nekadar agir gelsede aliyi asla kabul edemez hale gelecek zamanla.
Bu ask onu büyütmüs olacak ve COk daha layik biri ile tanisacagindan eminim.
Eda asla geri bakmamali zoru basarip herseyi silmeli.Alinin sevgisi gercek olmadigini ögrenmis olmali. Eger olurda dönerse Ali geri ( ki ben olsam yüzüne tükürüdüm) asla kabul etmemeli.
tskler TatLi_BeLaa, yazilariniz eda'ya baya bi akil veriyor vermiyor deyil, oda okuyor bu yazilari ve aklinin durdugu noktada ilerlemesine yardimci oldunuz...

dedigin gercekten cok dogru bu ask onu büyüttü, aci bi olayla büyüttü ama herseyin iyi yönünden bakmali..
insallah birdaha böyle bir olayla karsilasmaz.. ama cok önemli bir deyisiklik oldu edada, hayatindan gercekten ilk defa bukadar birini sevdi ona asik oldu onu her haliyle kabul etti, icine sigdiramicak bir sevgisi vardi ama simdi ise bir soru sordum kendisine gecen zamanlara.. "Sevmekmi Sevilmekmi" dedim, eskiden olsa sevmek derdi simdi iste kesinlikle sevilmek diyor, tabi ikisi bir arada olsa cok daha güzel olur ama maalesef olmuyor iste hep bi taraf kaybediyor.. herseyin hayirlisi artik...
Offline   Alıntı ile Cevapla