Tekil Mesaj gösterimi

Alt 19.10.09, 01:13   #4
HaLoo
Site Ondan Sorulur

HaLoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 30
Tesekkür almis 130 -> 4.294.966.863 Konu

Al***305;nt***305;:
Erker´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
Ülkeler arasi bir müsabakada Su yada bu Bayrak girsin girmesin meselesini anlamis deyilim bende !
Ancak iki ülke arasinda oynanan ve bu oyunun iki tarafini ilgilendiren bir müsabaka ile Azerbeycan Bayragi yada baska bir ülke bayraginin girmesini istemek yada istememek ne kadar anlamsiz geldi bana...
Söyle bir örnek vermek isterim yasadigim bir ülke icersinden (Almanya) Türkiye Almanya maci oldugunda, Mac almanyada ise türk kardeslerimiz gider alman seyirciler bölümüne bilet alirlar ve Türkiye taraftari olurlar...
Kardesimiz Degimiz Türki cumhuriyetlerindeki ülkeler ve vatandaslarini seviyoruz elbette. Ama ben genel bakis yaptigimda bu Bayrak krizi iceri alma disari cikartmayi hic anlamadim, sacma sapan bir istek ve isteksizlikti; kaldiki hicte geregi yok kimse iki taraf onlar cikar seyircisi destekler mac biter herkes evine gider.
Ülkeler arasi bir cözümsüzlük, toprak gaspi isgali varsa maca Bayrak girsin girmesin ilemi cözülecektir ?
Duygusal yaklasim bu soruya evet der ama sonucta taraflarin cözüme yönelik adimlarini sabote edicek girisimler (adi Bayrak) da olsa bana yanlis geldi....
bu bayrak olayını cozumle falan bagdastırman cok ilginc..
Offline   Alıntı ile Cevapla