Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06.09.08, 21:41   #10
OSMANLIOGLU
Herkonu.com Fanatik

OSMANLIOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 27
Tesekkür almis 38 -> 29 Konu

Al***305;nt***305;:
suatsabri´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
zaten karsima alip konusacagim, ama bana devamli seni cok seviyorum ne olur dönelim brezilyaya diyor.Ama benim sorunum baska, birincisi orasi cok uzak bana, yine almanya ortada kaliyor, türkiyeye 2 saat,falan filan.Ama biz bu konuda böyle konusmamistik sanirim beni hayal kirikligina ugratan sey bu ve hazmedemedigim sey, beni nasil böyle bir durum icin birakip gidebilir.Beni böyle bir durum icih birakabilecek olan biri, sizce ileride iliski monotonlasinca daha rahat birakamaz mi?
Bakın insanların fikirleri çevrenin etkisi ile çok fazla değişiyor. Hele ki bu insan bir bayansa takip etmekte bile güçlük çekebilirsiniz. Ben ilk başlarda kız arkadaşımı Türkiye de yaşamay ikna etmiştim ama ailesi ile bir defa bu konuyu konuştu fikirleri tamamen değişti. Ben burayı bırakıp gitmeyi göze aldım onun için. Benimde gideceğim yok uçakla 4-5 saat civarı sürüyor. Mesafeler önemli deği böyle bir konuda. Uçağa bindiniz mi en fazla 24 saat sürer dünyanın öbür ucuna gitmeniz. Mühim olan onu kabullenebilmek.

Bence iyi ölçün biçin öyle karar verin. Aklınızda acabalar varsa onunla ilgili o zaman zaten her şey bitmiştir gidemeyeceğinizi söyleyin. Aşk bir kör misali karanlıkta yürümek gibidir. Diğer insanlar aynı yolu yürürken karanlıktan şikayet ederler ama körlerin dünyası hep karanlık olduğu için nereye gideceğini daha iyi bilirler.

Mantığın sana hükmederse sen kazanırsın, kalbin sana hükmederse aşk kazanır. Hangi kulvarda kaybetmeyi göze alabilirsin ki???
Bakma öyle hiç üzülmedim,
Nasıl olsa yalandın düşünmedim.
Offline   Alıntı ile Cevapla