Tekil Mesaj gösterimi

Alt 06.09.08, 01:46   #8
suatsabri
Mp3 Avcisi

Tesekkür etmis: 0
Tesekkür almis 0 -> 0 Konu

zaten karsima alip konusacagim, ama bana devamli seni cok seviyorum ne olur dönelim brezilyaya diyor.Ama benim sorunum baska, birincisi orasi cok uzak bana, yine almanya ortada kaliyor, türkiyeye 2 saat,falan filan.Ama biz bu konuda böyle konusmamistik sanirim beni hayal kirikligina ugratan sey bu ve hazmedemedigim sey, beni nasil böyle bir durum icin birakip gidebilir.Beni böyle bir durum icih birakabilecek olan biri, sizce ileride iliski monotonlasinca daha rahat birakamaz mi?

Al***305;nt***305;:
OSMANLIOGLU´isimli üyeden Al***305;nt***305; Mesaj***305; göster
İntikamı düşünme sakın aptallık olur. Sonra pişman olursun benden demesi.

Senin durumun çok karışık ama ben olsam önce karşıma alır ikna etmeye çalışırdım. Eğer olmazsa yüreğimin götürdüğü yere giderdim. Sevgi aşk kolay bulunan şeyler değil. Bir kere çalar insanın kapısı. İyi düşün ve kararını ver.

Aynı durumu yaşadım daha 2 ay önce ve sevdiğim kız için canımdan çok sevdiğim ülkemi bırakıp gitmeyi göze aldım. Sevdiğm kız bir türk fakat buradaki hayat şartlarından dolayı Türkiye'de yaşamaya adapte olamayacağını söyledi, bende onun için zorluklara katlanabileceğimi söyledim. Şartlar olgunlaşınca bırakıp onun yaşadığı ülkeye gideceğim. Hiç bir tereddüt de etmedim bu kararı verirken. Sana da tavsiyem kararını ver olumlu yada olumsuz ama asla dönme kararından
.
Offline   Alıntı ile Cevapla