Tekil Mesaj gösterimi

Alt 07.02.08, 11:14   #27
dioskuri
O Artik Bizden

dioskuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 27
Tesekkür almis 8 -> 6 Konu

ileride çocuğuma nasıl anlatacağımı düşündüğüm dünyanın en gerici yasağıdır. insanları sırf dinlerini yaşıyorlar diye yargılamanın sonucu ancak ilkel toplumlarda görülebilecek bir mantaliteyle koyulmuş, beyinsizler idaresinin zamanında koyulmuş yasaktır.
biz cahil, yobaz diye tanımlarız, eğitim deriz eğitim gerek , eğitim haklarını alırız. biz kendi insanımıza nazi işkencesi yaparız. komünist amele toplumların vatandaşları gibi eş iş aş için yaşamaya zorlatılan türk halkının bu baskıya dayanamayıp çöken, yabancı devletler idaresine giren kesiminin insanımızı beyinsiz mutantlara çevirmek için silah zoruyla yaptığı yasaktır.
bunu yapan insanların hepsi din düşmanıdır. bunu savunmak bile kara cahillikten öteye gitmez. bu yasağı koyanlardan bin kat daha asil şerefli ve zeki olan türbanlı kardeşlerimiz daha ileri bir türkiye için üniversitede başlarını açmaktadırlar. işte türkiyenin aydınlık yüzü bu kadar somuttur ki bu insanlar kendilerine emredilen türban ı eğitim için hem kendileri hem de daha iyi bir türkiye için delmektedirler.
herbiri insanlık abidesi olan bu insanlar, tüm o yasakçı paranoyak bir iddeanın bayraktarı olan sürüngen batı uşaklarını, ittihad terakkicileri bilimle gömeceklerdir.
bu ülke hepimizin dil - din -ırk ayrımı yapmaksızın hepimiz türkiye cumhuriyeti vatandaiıyız. elin rumu ülkemizde haçıyla geziyorsa benim kendi insanım her halukarda kendini istediği gibi temsil edebilir.
üniversiteye yarı çıplak gitmenin yasak olmadığı bir ülkede örtünemk mi suç, evet çünkü biz hala tarihin mahsenlerinde yaşıyoruz, çünkü bizim ana yönetim kollarımıza örümcekler ağ dolamışlar, çünkü biz, kendi insanımızdan nefret ediyoruz, çünkü biz düşünürlerimizden çok popstar jürisini dinliyoruz, çünkü biz insanımızı sevmiyoruz, çünkü biz hayali duvarlar örüp insanın damarlarında taşıdığı kudreti durdurabileceğimizi zannediyoruz, çünkü biz dini yanlış tanıyoruz.

***8220;Din dogmalarına inananlar bilim yapmayı önler, üniversiteden içeri alınmamalılar***8221; açıklaması yapıp sonra da çalışma arkadaşı dünyaca ünlü Fransız bilim adamından söz ederken ***8220;heh heh, kendisi koyu Katoliktir***8221; demekten utanmayanlar var.

son olarak biz demokratik olmaya çalışıyoruz !
lütfen insana insan olduğunu hatırlatalım hakkıyla türkiyenin en iyi üniversitelerine girmiş insanlarımızı yobaz deyip engellemyelim, ortak yanlarımızda bulaşalım, diyalog ve anlayış içinde olalım ülkemizin anlındaki bu kara lekeyi temizlemek için , daha özgür ve demokratik bir toplum için direnelim !

lütfen......................
Kafirin verdiği poza bak hele