Tekil Mesaj gösterimi

Alt 10.10.07, 10:53   #115
murat_n
Site Ondan Sorulur

murat_n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 11
Tesekkür almis 98 -> 19 Konu

Ziya Doğan: Şampiyon olacağız

Kötü oynamamıza rağmen başarısız değiliz. Şampiyonluk iddiamız her şeye rağmen devam ediyor. Fırtına koparanların niyeti başka"

İddiamız sürüyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, önceki gece katıldığı bir spor programında ilginç açıklamalarda bulundu. Kötü oynamalarına rağmen şampiyonluk yarışında iddialı bir takım olduklarını belirten tecrübeli teknik adam, "Trabzonspor bir maç kazanınca dünya şampiyonu ilan ediliyor. Bir maç kaybettiği zaman da yerin dibine sokuluyor. Sanki dünyanın
sonu gelmiş gibi bir hava oluşturuluyor. Fırtına koparanların niyeti başka" dedi.

Hep kovuluyorum!
Her hafta görevine son verildiği haberlerinin maksatlı olarak yayıldığını belirten Ziya Doğan, "Birileri görevime hep son veriyor. Her hafta bir gazetede okuyorum. İşte böyle bir ortamda çalışıyoruz. Bu şartlar altında oyuncularımı futbola motive olmaya çalışıyoruz. Biz takımımızla mücadele veriyoruz. Zor durumlardan bugünlere geldik. Ve daha da ileri gideceğiz" diye konuştu.

Baskıyı atmalıyız
Tecrübeli hoca konuşmasını şöyle bitirdi: "Bu şartlar altında başarılı bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Kötü oynamamıza rağmen şampiyonluk yarışında iddialı bir takımız. Yarışı bırakmayacağız. Bütün olumsuzluklara rağmen bu ekip başarılı. Trabzon halkının ve taraftarlarının bu takımı itmesi lazım, destek olması lazım. Oyuncularımızın üzerinden baskıyı atmamız lazım."
Offline   Alıntı ile Cevapla