Tekil Mesaj gösterimi

Alt 13.04.09, 22:49   #20
aslanbey
O Artik Bizden

aslanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür etmis: 26
Tesekkür almis 28 -> 17 Konu

bu sitede yazi yazanlarin cogu avrupada yasiyor ve cogunlugununda boyle yanlis demesini bir mana veremiyorum
daha once burdaki tv kanallarida haftanin belli gun ve saatinde turkce yayin yapiyordu

yillarca turkiyede ingilizce serbest fransizca serbest almanca serbest olmus okullarda okutulmus sarkilari dinlenmis calinmis ona bir soz yok ama vatandasimizin bir bolumunun ana dilini olusturan kurtce ve arapca yasaklanmis niye sirf bu gunler icin kurt kardeslerimizi devlete karsi ayaklandirmak icin

doguya yol yok su yok yatirim yok ben eskisehirde sekeri 1 liraya yerken dogulu 2 liraya yedi niye fabrika benim evimin yaninda nakliye yok

sizin anliycaniz doguya bilincli olarak hic bir sey yapilmamis sonrada birileri tarafindan guya kurtlerin hakkini ariyor diye pkk diye bir teoror orgutu kurmuslar bunlarin hepsi bir yerden yonetiliyor

simdiki adina ergenekon tavsana kac taziyada tut diyen ayni kisi

birakin herkez kendi dilinde konussun tv sine baksin radyosunu dinlesin

ben belcikadayim ve devletin resmi 3 tane dili var ve hic bir sorun yok her dilin ayri okulu var herkez cocugunu istedigi dildeki okula saliyor ve hic bir sorun da yok